30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси СЕ

Насоси СЕ. Ціни в Україні. Опис серії. Каталог моделей.


Насос СЕ - це тепломережевий промисловий електроагрегат для подач великих обсягів перегрітих вод в магістральних мережах ЖКГ або теплових централях. Насоси СЕ є високотемпературним аналогом загальнопромислової серії насосів типу Д. Для кращого охолодження застосовується так звана водяна сорочка, що забезпечує довгий термін служби насосів СЕ. Також використовуються спеціальне щілинне ущільнення, примусова змащення і охолодження підшипників.


насос СЕ

 

 

Характеристики перекачуваних рідин
 

 

 

Конструкція


Насоси СЕ є горизонтальними відцентровими з двостороннім входом, з одним робочим колесом на валу. Привід в рух валу насоса здійснюється електродвигуном через пальцеву муфту або зубчасту. Ремонт насосів СЕ і технічне обслуговування можливі у місці експлуатації без разагрегатирования електронасосні агрегати за рахунок двостулковими конструкції равлики насоса. В якості ущільнення валу (захисту від витоків під дією зворотного доцентрової сили) використовується змінна подвійне сальникове ущільнення або торцеве ущільнення з підступом охолоджуючої рідини. Насосний агрегат АСЕ складається з насосної частини та електродвигуна, які співвісно зібрані на загальній рамі або на підрамниках. В останньому випадку агрегатування виробляють в місці експлуатації.

 

 

 

Матеріали виконання елементів насоса можуть відрізнятися у різних виробників насосів СЕ, однак найчастіше робоче колесо виконане з технічної нержавіючої сталі 20Х13 або 20Х13, вал насоса СЕ - з талі 40Х, а корпус з ливарного чавуну.
 

Маркуються сучасні насоси СЕ параметрами подачі і напору (у кубічних метрів води в годину метрів вертикального стовпа через тире). Наприклад, маркування насоса СЕ 800-100-8 говорить про те, що агрегат служить для подачі 800 кубічних метрів води на 60 хвилин на висоту 100 метрів вертикального стовпа.

 

 

Виробники
 

В Україні насоси СЕ виробляють такі заводи, як АТ Насосенергомаш, ТОВ Південгідромаш. Існують і альтернативні виробники насосів СЕ (Суми, Харків). На ринку все-таки достатньо екземплярів насосів СЕ складського зберігання. Це обладнання, яке не встигло бути запущеним в експлуатацію, знаходилося в резерві та потрапило назад на склад постачальника в результаті реалізації неліквідів. Після якісної ревізії такі зразки насосів СЕ нічим не відрізняються від нововиготовлених та терміни постачання-виготовлення їх нижчі. Україна є ексклюзивним виробником мережевих насосів типу СЕ.

насоси се виробник

 

 

Насоси СЕ. Ціни на насоси і насосні агрегати.
 

Нижче представлений каталог насосів СЕ з цінами в Україні та технічними характеристиками. Наше підприємство виробляє насосні агрегати СЕ, комплектує насоси СЕ оптимальними електродвигунами, виробляє рами/підрамники/муфти та елементи обв'язування, постачає запасні частини та ЗІП для насосів СЕ. Ціна насосного агрегату СЕ як для кінцевого користувача так і для інтегратора завжди значно (35%+) нижче за ціну аналогічного агрегату від іменитого заводу-виробника. При цьому сервіс та терміни постачання замовник отримує комфортніші.

Забезпечуємо оперативну доставку за аварійними заявками до таких міст України як Київ, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Фастів, Миргород, Яготин, Кропивницький, Маріуполь, Лозова, Сєверодонецьк, Обухів, Рівне, Донецьк, Васильків, Миколаїв, Дніпро, Боярка, Луганськ , Гостомель, Лисичанськ, Вишгород, Запоріжжя, Вінниця, Бровари, Бахмут, Чернігів, Бориспіль, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Попасна, Буча, Кременчук, Горлівка, Бердянськ, Березань, Краматорськ та інші великі міста України. Можливий експорт для таких країн як Молдова, Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан та багатьої інших. Мінімальна вартість митної очистки FCA партії товару 130 USD. Комплект ЗІП не входить у вартість та поставляється окремо. Ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner