30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Оренда промислового насоса або електродвигуна? Так, це можливо!

Оренда промислового насоса або електродвигуна? Так, це можливо!

Наша компанія вже давно пропонує своїм постійним клієнтам послуги оренди промислових насосів і електродвигунів як адекватне часу антикризова пропозиція.

 

Існує безліч підприємств, провідних фрикційний (сезонний) бізнес, які активно працюють 3-5 місяців в році, а решту ж часу їх обладнання простоює і не завжди якісно обслуговується і консервується для міжсезоння. І крім заморожених грошей на виході отримуємо і поломки після простою. Як відомо, кораблі іржавіють на мілині.

 

Також оренда промислових насосів може бути актуальна для вирішення разових завдань (осушення підтоплених кар'єрів, разова перевалка нафтопродуктів тощо).

 

Чим це вигідно для нашої компанії?

 

По-перше, рішення про оренду промислового насоса або електродвигуна приймається замовником легше і швидше, особливо в нинішній кризовий період. У всьому світі сьогодні дуже популярна практика "try and buy". Це практика короткострокової оренди з правом викупу. Перший місяць оренди при цьому, природно, найдорожча. По закінченні першого місяця замовник приймає рішення з трьох варіантів: викупити орендований товар (при цьому вартість вже сплаченої місячної оренди вираховується з вартості товару), повернути товар, або продовжити оренду.

 

По-друге, обладнання, який повернувся з оренди, може бути продано подальшого замовнику зі значним дисконтом, тобто ціна насоса або електродвигуна стає значно нижче ринкової. При цьому обладнання повністю обслуговано нашими фахівцями, з мінімальною напрацюванням, на гарантії. Таким чином, ми отримуємо нове антикризове пропозицію і конкурентна перевага.

 

В-третьих, мы частично высвобождаем деньги, замороженные в складских остатках. Однако, даже если запрашиваемое в аренду насосное оборудование отсутствует на складе нашего предприятия ― мы готовы купить его и отдать в аренду. В таком случае мы заработаем на электродвигателе (которые завозятся нами без посредников и всегда есть в наличии). Также практика показывает, что после краткосрочной аренды около 20% заказчиков принимают решение воспользоваться правом выкупа.

 

Що стосується вартості оренди насосного обладнання ― це річ суто індивідуальна. Номенклатура обладнання величезна, перекачувані середовища мають різну ступінь агресивності і т. д. Як правило, вартість найдорожчого першого місяця оренди складає 10-25% від вартості обладнання.


Звертайтеся до нас, з задоволенням зробимо прорахунок короткострокової оренди для будь-якого типу промислових насосів і електродвигунів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner