30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насосне обладнання

Насосне обладнання промислове

 

Даний розділ присвячений насосного обладнання промислового призначення. Компанія "ОЛ Електро" успішно поставляє електронасосні агрегати для перекачування всіляких середовищ:

 

 • Холодної води
   
 • Гарячої води
   
 • Забрудненої води (дренажні, фекальні насоси)
   
 • Хімічні насоси
   
 • Занурювальні насоси для свердловин
   
 • Шестеренні насоси
   
 • Вакуумні насоси
   
 • Дозуючі насоси

 

А також:

 

 • Насоси для пари і конденсату
   
 • Насоси для нафтопродуктів
   
 • Ґрунтові насоси, насоси для піску
   
 • Насоси для харчових продуктів

 

В перелік"ОЛ Електро" входить насосне обладнання як виробників країн СНД, так і європейських виробників. Все насосне обладнання на спеціальному сайті - ALL NASOS.COM.UA 

 

Насосне обладнання європейських виробників. Каталог.

 

насосне обладнання LOWARA

Італійська торгова марка. Входить в транснаціональну корпорацію Xylem inc. Всі насоси в Укрїні ― виробляються в Італії. Є завод в Росії. Одноступінчасті, багатоступінчасті насоси. Широкий асортимент насосів, дуже висока якість і довговічність, однак, і ціни на насосне обладнання LOWARA вище середнього.

 

 

насосне обладнання grundfos

Країна походження ― Німеччина. Дуже великий і поважний виробник. Представлений на всіх континентах. Розгалужена дилерська мережа і мережа технічного обслуговування. В Україну насоси приїжджають з заводу в Росії чи Угорщині. Сегмент побутовий і промисловий, дуже широкий асортимент насосного обладнання за типами, параметрами і областях застосувань.

 

 

насосне обладнання Wilo

Країна походження ― Німеччина. Підхід у побудові клієнтоорієнтованого бізнесу і якість продукції ― викликає найбільшу повагу. За скромну думку "ОЛ Електро" ― WILO ділить з GRUNDFOS перше місце за цими показниками. Надійне німецьке насосне обладнання з адекватною якості ціновою політикою.

 

 

насосне обладнання calpeda

Добротні італійські насоси. Сильні в обладнанні для ЖКГ та побутово-дачному сегменті. За ним завжди гарний наявність в Україні і множинні дилери. Варто купувати у тих компаній, які можуть забезпечити хорошу ціну і оперативну доставку.

 

 

 

насосне обладнання pedrollo

Добротні італійські насоси. Дуже сильні в сегменті заглибних насосів для свердловин. За ним завжди гарний наявність в Україні. Насосне обладнання від Pedrollo можна назвати твердим успішним середнячком світового насосного бізнесу. Немає виробничих ліній в Китаї.

насосне обладнання speroni

Добротні італійці. Немає виробництва в Китаї. Дуже конкурентні в сегменті поверхневих насосів для води. Останні роки показують сильне прагнення до підвищення енергоефективності та покращення якості складання.

 

 

насосне обладнання dab україна

Покривають практично весь побутовий і промисловий сектор насосів для води. Є виробництво в Китаї, однак компанія заснована в Італії і контролюється за ISO9001.

 

 

Торгова марка з самої багаторічною історією з нині представлених. Рік заснування 1871, Німеччина. Є виробництво по всьому світу, в т. ч. в Китаї. Весь спектр промислового насосного обладнання. Викликає величезну повагу. В Україні поки представлена недостатньо.

 

 

насоси zenit україна

Дуже сильна італійська торгова марка, представлена у всьому світі. Преуспела в производстве высокоэффективных погружных дренажно-фекальных насосов.

 

 

Внимание!

Мы не изобретаем велосипед ― мы просто выполняем свою работу как дилер и эксперт в области поставок оптимального насосного оборудования. При этом почти всегда в наших силах предложить самую низкую цену и исчерпывающую консультацию.

 

 

Насосное оборудование от "ОЛ Электро" сертифицировано и с гарантией.

 

 

Для удобства навигации - воспользуйтесь поиском в правом верхнем углу страницы или фильтрами слева.

 

Осуществляем монтаж, гарантийный ремонт, а также доставку во все регионы Украины, включая города: Киев, Винница, Львов, Ровно, Запорожье, Полтава, Николаев, Луганск, Чернигов, Херсон, Черновцы, Днепр, Славянск, Тернополь, Северодонецк, Сумы, Луцк, Ивано-Франковск, Белая Церковь, Кременчуг, Одесса, Краматорск, Константиновка, Бахмут, Ужгород.

 

Возможен экспорт в Казахстан, Узбекистан, Армения, Грузия, Азербайджан, Беларусь, Молдова.

 

На поставляемое оборудование предоставляется гарантия от 12 до 24 месяцев, а также паспорт завода-изготовителя, инструкция по эксплуатации. На аварийные заявки с сегодня на сегодня применяется надбавка к цене 5-15%. Доставка осуществляется как транспортными компаниями, так и собственным автотранспортом.
 

Цены указаны на условиях самовывоза.

 

Рекомендуем также ознакомится с разделом Электродвигатели

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner