30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси для гарячої води

Насоси для гарячої води. Заводи-виробники і маркування.

 

Тут представлені насоси для гарячої води всіх виробників, представлених на ринку України.

 

 

Енергетичні насоси для гарячої води:

 

 • Насоси для гарячої води ЦНСГ (ЦНСГМ, ЦНСК)
   
 • Насоси для гарячої води ПЕ
   
 • Насоси для гарячої води СЕ
   
 • Насоси для гарячої води КС (КСВ, КСД)
   
 • Насоси для котлів утилізаторів ПКУ
   
 • Імпортні насоси для гарячої води

 

 

 

Імпортні насоси для гарячої води:

 

 

 

Насоси для гарячої води LOWARA 

Італійська торгова марка. Входить в транснаціональну корпорацію Xylem inc. Всі насоси в Україні ― виробляються в Італії. Є завод в Росії. Одноступінчасті, багатоступінчасті насоси. Широкий асортимент насосів, дуже висока якість і довговічність, однак, і ціни на насосне обладнання LOWARA вище середнього.

 

 

Насоси для гарячої води grundfos

Країна походження ― Німеччина. Дуже великий і поважний виробник. Представлений на всіх континентах. Розгалужена дилерська мережа і мережа технічного обслуговування. В Україну насоси приїжджають з заводу в Росії чи Угорщині. Сегмент побутовий і промисловий, дуже широкий асортимент насосного обладнання за типами, параметрами і областях застосувань.

 

 

Насоси для гарячої води Wilo

Країна походження ― Німеччина. Підхід у побудові клієнтоорієнтованого бізнесу і якість продукції ― викликає найбільшу повагу. За скромну думку "ОЛ Електро" ― WILO ділить з GRUNDFOS перше місце за цими показниками. Надійне німецьке насосне устаткування з адекватною якості ціновою політикою.

 

 

Насоси для гарячої води calpeda

Добротні італійські насоси. Сильні в обладнанні для ЖКГ та побутово-дачному сегменті. Насоси Calpeda мають високу представленість в Україні, непогане співвідношення ціна-якість, закривають широкий діапазон можливих додатків в умовному діапазоні потужностей до 37 кВт.

 

 

 

Насоси для гарячої води pedrollo

Добротні італійські насоси. Дуже сильні в сегменті поверхневих горизонтальних консольних моноблочних насосів, заглибних насосів для свердловин, багатоступеневих насосів для води у діапазоні потужностей до 37 кВт. Pedrollo має високу представленість в Україні, непогані стоки і лояльні ціни. Насоси Pedrollo можна назвати твердим успішним середнячком світового насосного бізнесу. Немає виробничих ліній в Китаї.

 

 

Насоси для гарячої води dab

Покривають практично весь промисловий спектр. Є виробництво в Китаї, однак компанія заснована в Італії і контролюється за ISO9001. Насоси для води DAB це конкурентні ціни, хороша представленість в Україні і досить хороша якість.

 

 

Торгова марка з самої багаторічною історією з нині представлених. Рік заснування 1871, Німеччина. Є виробництво по всьому світу, в т. ч. в Китаї. Весь спектр промислового насосного обладнання. Викликає величезну повагу. В Україні поки представлена недостатньо.

 

 

Увага! 

Ми не винаходимо велосипед ― ми просто виконуємо свою роботу як дилер та експерт в області постачання оптимального насосного обладнання. При цьому майже завжди у наших силах запропонувати саму низьку ціну і саму вичерпну консультацію.

 

  Всі насоси для гарячої води від "ОЛ Електро" сертифіковані і мають гарантію.

 

 

 

Для зручності навігації - скористайтесь пошуком в правому верхньому кутку сторінки або фільтрами ліворуч. 

 

Осуществляем оперативную доставку по всей Украине, включая такие города как Киев, Одесса, Тернополь, Хмельницкий, Полтава, Кировоград, Симферополь, Ровно, Донецк, Николаев, Днепропетровск, Луганск, Запорожье, Винница, Чернигов, Черновцы, Львов, Ивано-Франковск, Луцк, Херсон, Ужгород, Сумы, Белая Церковь, Кременчуг, Горловка, Краматорск и другие города Украины. Возможен экспорт в Казахстан, Узбекистан, Армения, Грузия, Азербайджан, Беларусь, Молдова.

 

На поставлене обладнання надається гарантія від 12 до 24 місяців, а також паспорт заводу-виготовлювача, інструкція з експлуатації. На аварійні заявки з сьогодні на сьогодні застосовується надбавка до ціни 5-15%. Доставка здійснюється транспортними компаніями, так і власним автотранспортом.

 

Ціни вказані на умовах самовивозу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner