30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси ЦНСГ

Насоси ЦНСГ. Ціни в Україні. Опис серії. Каталог моделей.


Насоси ЦНСГ - це промислові високонапірні агрегати для гарячої води, які обладнані горизонтальним відцентровим валом і декількома (від двох до десяти) камерами-секціями, що представляють собою консольні насоси, підключені послідовно і розташовані на цьому валу. Наявність секцій дозволяє йому регулювати напір, залишаючи подачу незмінною. При цьому підсумкова сила натиску секційного насос ЦНСГ залежить від кількості камер і сили напору в них.
 

насоси ЦНС

 

Насоси ЦНСГ призначені для високонапірного перекачування води, а також інших невибухонебезпечних рідин, схожих з водою за в'язкістю та хімічною активністю, що містять тверді включення в кількості не більше 0,1% за обсягом і розмірами часток не більше 0,2 мм. Насос ЦНСГ може мати кілька робочих коліс. Насос ЦНСГ в Україні є незамінним загальнопромисловим агрегатом для величезної кількості застосувань.

 


 

Конструкція


Насос ЦНСГ це має горизонтальний вал і набір робочих коліс, які розташовані на валу, що приводиться в рух електроприводом зі швидкістю, так правило, 3000 обертів за хвилину. Вал насоса ЦНСГ спирається на підшипники, самі підшипниковий вузли знаходяться в кронштейнах крайніх секцій насоса. Насос ЦНСГ обладнаний гідравлічною п'ятою для компенсації зворотного тиску. Всмоктуючий патрубок насоса дивиться в бік, а напірний - горизонтально вгору. В якості ущільнення валу (захисту від витоків під дією зворотного доцентрової сили) використовується змінна подвійне сальникове ущільнення. Насосний агрегат ЦНСГ складається з насосної частини та електродвигуна, які співвісно зібрані на загальній рамі, крутний момент передається через муфту втулочно-пальцеву типу МУВП.

 


Застосування

 

  • системи ЖКГ

     
  • підвищення тиску і підживлення котлів в теплоенергетиці

     
  • системи охолодження в металургійній та гірничій промисловості
     

 


 

Матеріали


Корпус секцій, крильчатки і кронштейни насосів ЦНСГ виконані з литого чавуну СЧ. Вал з конструкційної сталі (як правило, сталь 45 або 40Х). Апарати-напрямні виконані з пластика (рідше чавун). Для модифікації насосів ЦНСГМ - проточна частина виконана з технічної нержавіючої сталі 30Х13.

 

Маркуються насоси ЦНСГ так:

Ц - відцентровий
Н - насос
З - секційний
Р - для гарячої води


Модифікації:

ЦНС - для холодної води
ЦНСГМ - для масла і гарячої води
ЦНСН - для нафтопродуктів
ЦНСВ - вертикального виконання
ЦНСК - нержавіючий


Останні роки насоси ЦНС/ЦНСГ виробляють універсальними - з можливістю роботи як холодної так і гарячої води, у випадку з гарячою водою у таких насосів передбачено швидке підключення гідроконтурі для охолодження підшипникового вузла.
 

 

 

 

Виробники насосів ЦНСГ

 

В Україні насоси ЦНСГ виробляють такі заводи як АТ Насосенергомаш (ЦНСГМ), ТОВ Укрнасоссервіс (ЦНСГ), ПП Техмаш (ЦНСК). Також в Україні поширені російські та білоруські насоси ЦНСГ від Ясногірська насосний завод, Димитровградхиммаш і Пінський дослідно-механічний завод. Існують і інші виробники ЦНСГ, проте найкращим чином зарекомендували себе якісні насоси Ясногорського насосного заводу.

 

 

Насоси ЦНСГ. Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

Ниже представлен каталог насосов ЦНСГ с ценами в Украине и техническими характеристиками. ЧП ОЛ Электро производит насосные агрегаты, комплектуя заводские или складские насосы оптимальными электродвигателями с точки зрения бюджета, категории размещения и опыта. В 99% процентов случаев цена нашего насосного агрегата ниже цены завода-производителя на 5-15%. При этом сервис и сроки поставки заказчик получает более комфортные.

Осуществляем срочные поставки по аварийным заявкам в Киев, Хмельницкий, Харьков, Тернополь, Херсон, Кировоград, Чернигов, Винница, Черновцы, Ивано-Франковск, Одесса,Ужгород, Сумы, Полтава, Львов, Ровно, Запорожье, Донецк, Николаев, Днепр, Луцк. Доступен экспорт на насосы ЦНСГ в такие страны как Молдова, Грузия, Армения,Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвия, Эстония, Туркменистан, Иран. Минимальная стоимость таможенной очистки с базисом поставки FCA составляет 4500,00 грн без НДС (180 USD), включая расходы на производство сертификатов СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner