30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Електродвигуни промислові

Електродвигуни промислові. Які застосовуються в Україні та що з економічністю?


Промисловий електродвигун є електричною машиною, яка використовується для приводу промислового обладнання. Правильно підібраний привід є гарантією безаварійної роботи всього електроагрегату, а також місцем економії електроенергії або точкою перевитрати. Логічно, що за часів, коли електроенергія коштує дорого і займає значну частину собівартості будь-якого виробництва, рекомендується оптимізувати її споживання. Без енергомодернізації приводного обладнання та, в першу чергу, промислових електродвигунів неможливо бути конкурентним на будь-якому ринку. Часи дешевих енергоносіїв позаду, тому стратегічно перемагатимуть у конкурентній боротьбі ті виробництва, які першими оптимізують кожен свій промисловий електродвигун. Також існують зрозумілі та перевірені методи покращення показників споживання енергії існуючими електродвигунами без їх заміни, наприклад, частотне регулювання. При цьому далеко не всі стандартні електродвигуни промислових серій, які використовуються в Українській промисловості, можуть бути доукомплектовані частотним регулятором. Частотне регулювання застосовується для асинхронних двигунів, до того ж, 90% промислових електродвигунів, що застосовуються, вимагають модернізації для можливості їх застосування з частотним регулятором. Як мінімум, потрібна організація примусового охолодження, самовентиляції недостатньо.

 

модернізація промислових електродвигунів

 

Такими та подібними завданнями займається наше підприємство – ми асистуємо у проектуванні оптимального приводного обладнання з погляду термінів його окупності. Стосовно того чи іншого додатку ми можемо організувати як виробництво-постачання промислового електродвигуна останнього класу енергоефективності (IE3), так і модернізацію наявного промислового електродвигуна або просто постачання/заміну рідкісного електродвигуна радянської розробки на сучасний аналог. У нашому каталозі найпоширеніші серії промислових електродвигунів, які найчастіше користуються попитом у промислових застосуваннях України.

 

 

Відомі найекономічніші з погляду енергоспоживання діапазони потужностей та напруг живлення синхронних/асинхронних двигунів.



Економічні діапазони потужностей проміслових електродвигунів

 

Тип електродвигуна

Потужність, кВт

Напруга живлення, В

Асинхронний

1 - 300

220, 380, 660, 6000

Асинхронний

300 - 400

10000

Синхронний

від 400

6000, 10000

 

 

Особняком стоять промислові електродвигуни постійного струму, які загалом мають вищий ККД, ніж змінного. Їхня застосовність у промисловості на порядок нижча через вищу вартість.

 

 

"Постійники" з нашого каталогу - це електромашини для приводу, переважно, кар'єрних комбайнів. Їхні незаперечні переваги це більш високий крутний момент як на кіловат так і на одиницю власної ваги, а також можливість точного регулювання швидкості обертання валу. За нашими даними, промислові електродвигуни постійного струму це 2-3,5 % від парку всіх промислових електродвигунів країни. При цьому частка двигунів змінного струму, що залишилася, розподіляється як 90/10 на користь асинхронників.

 

Величезне застосування асинхронних двигунів пояснюється їх простотою і низькою вартістю. Синхронні двигуни, у свою чергу, більш економічні, менш залежні від якості напруги, проте вони дорожчі та складніші в експлуатації.

 

Асинхронний двигун використовується повсюдно, у всіх галузях промисловості. Електричний асинхронний двигун - основний, на сьогоднішній день, тип приводу промислових машин та механізмів. У даному розділі Ви знайдете загальнопромислові, вибухозахищені, кранові та високовольтні електродвигуни таких виробників:

 

 

асинхронний двигун україна

 

...і багатьох інших виробників, а також промислові електродвигуни АИР всього діапазону габаритів 56-355 IP54/55 власного ОЕМ-виробництва (звичайно, Китай). Окрім виробництва-постачання наше підприємство пропонує ремонт та модернізацію всіх типів промислових електродвигунів.

 

 

 

 Промислові електродвигуни. Підбір. Можливі варіанти із практики.

 


Відоме маркування. Вибір виробника.


У переважній більшості випадків до нас звертаються замовники, які знають точне маркування на електродвигун, що шукається. Вони шукають конкретний промисловий електродвигун для приводу конкретного обладнання, у паспорті якого вказано тип приводу, його маркування та характеристики. Це найпростіша та класична ситуація. Підбирати двигун, у разі, немає потреби. Потрібен лише якісний вибір виробника, монтажного виконання та інших тонкощів.

 

 

Відомі параметри потужність-швидкість, немає маркування.


Варіант трохи складніший: замовник знає потужність, кількість оборотів і, скажімо, категорію розміщення, шуканого електродвигуна, проте не знає його точного маркування, оскільки шильдик був загублений або затертий за роки експлуатації. У такому разі ми попросимо габаритно-приєднувальні розміри електродвигуна, вольтаж його підключення до мережі. Як правило, цієї інформації буває достатньо для однозначного визначення типу промислового електродвигуна, що застосовується.

 

 

Замінити старий електродвигун сучасним.


Часто замовнику потрібно замінити промисловий електродвигун, що згорів, який на сьогоднішній день знятий з виробництва, сучасним. Якщо йдеться про загальнопромисловий електродвигун із короткозамкненим ротором, то тут зовсім нічого складного – є стандартні ряди наступності маркувань.

 

У 95% таких випадків наші клієнти замінюють застарілі маркування А, 4А, 4АМ на сучасні АИР, які повністю збігаються зі своїми попередниками за габаритно-приєднувальними розмірами, збігаються або мають покращені механічні характеристики, клас нагрівостійкості обмоток, показники ККД.

 

У разі потреби заміни синхронного двигуна на асинхронний з фазним ротором або частотним регулюванням - більш індивідуальний підхід. Аналогічна ситуація із підбором промислових електродвигунів постійного струму.

 

 

Замінити старий фазнороторний або ВЗВ двигун сучасним.


Якщо ж йдеться про промисловий електродвигун з фазним ротором або про вибухозахищений двигун, то така система наступності маркувань слабо простежується. Рекомендуємо звертати увагу не тільки і не скільки на показники потужності, габарити і тип електродвигуна, що замінюється - скільки на перевантажувальні здібності, відношення максимального крутного моменту до номінального, кількість ступенів регулювання пуску, номінальне ковзання. Тобто таке завдання потребує відповідального прорахунку. Особливо, коли замінюємо промисловий електродвигун із фазним ротором.

 

 

Інжиніринг. Розрахувати промисловий електродвигун.


І найскладніший рівень підбору приводу – інжиніринг. Тобто, розрахувати апромисловий електродвигун як привод для нестандартного обладнання з нуля. Такі завдання є прямий профіль для фахівців нашого підприємства. Будь-яке обладнання має свої навантажувальні характеристики, режим роботи, перехідні режими (пуск-гальмування), категорію розміщення. І на підставі цих граничних умов ми проводимо розрахунок та побудову навантажувальної діаграми, перевірку крутних моментів, побудову діаграми природної механічної характеристики, перевірку по нагріванню та підбір оптимального промислового електродвигуна.

 

 

 

 

купити асинхронний двигун

 

 

 

Купити промисловий електродвигун. Ціни та географія поставок.


Купити промисловий електродвигун будь-якої серії в Україні не є складним. А ось правильно підібрати та купити промисловий електродвигун якісний та недорого – завдання досить непросте. Ми пропонуємо безкоштовні консультації щодо підбору електродвигунів і ціни завжди нижчі за конкурентів.

 

 

Для зручності навігації - скористайтесь пошуком в правому верхньому куті сторінки 

 

 

Або зв'яжіться з нами для отримання оперативної консультації        

 

 

 

Здійснюємо оперативну доставку по всій Україні, включаючи такі міста як Київ, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Фастів, Миргород, Яготин, Кропивницький, Маріуполь, Лозова, Сєвєродонецьк, Обухів, Рівне, Донецьк, Васильків, Миколаїв, Дніпро, Боярка, Луганськ , Гостомель, Лисичанськ, Вишгород, Запоріжжя, Вінниця, Бровари, Бахмут, Чернігів, Бориспіль, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Попасна, Буча, Кременчук, Горлівка, Бердянськ, Березань, Краматорськ, Хмільник, Стрий, Жмеринка, Тульчин, Калуш, Нововолинськ, Ковель, Бердичів, Луцьк, Охтирка, Лубни, Первомайськ, Новомосковськ, Мелітополь, Виноградів, Українка, Марганець, Ромни, Нікополь, Вишгород, Червоноград, а також Баштанка, Бердянськ, Чортків, Ржищів, Кривий Ріг, Павлоград, Шостка, Славутич, Покровськ, Дружківка, Вишневе, Умань, Волноваха, Дрогобич, Коломия, Березань, Костянтинівка, Ірпінь, Коростень, Хуст, Косів, Олександрія та інші міста України. Можливий експорт до Молдови, Грузії, Вірменії, Казахстану, Азербайджану, Таджикистану, Литви, Латвії, Естонії, Туркменістану.

 

На обладнання, що поставляється, надається гарантія від 6 до 24 місяців, а також паспорт заводу-виробника, інструкція з експлуатації. На аварійні заявки сьогодні на сьогодні застосовується надбавка до ціни 5-15%. Доставка здійснюється як транспортними компаніями, і власним автотранспортом. Ціни вказані на умовах самовивезення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner