30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Високовольтні електродвигуни

Високовольтні електродвигуни А4 і ДАЗО4. Ціни в Україні. Технічний огляд.

 

Високовольтні електродвигуни являють собою один з видів електричних машин високої напруги. Номінальна величина напруги становить 3000, 6000 або 10000

 

Основна причина використання високовольтних електродвигунів на ряду з низьковольтними полягає в необхідності зменшення величини сили струму в лінії живлення електродвигунів. Крім цього, високовольтні електродвигуни дозволяють за рахунок своїх великих габаритів і потужностей, приводити в рух механізми великих розмірів.

 

Високовольтні електродвигуни застосовуються в якості приводу для турбогенераторів, турбокомпресорів, різних механізмів, як витяжних і охолоджуючих вентиляторів, а також на електростанціях, градирнях, заводах, промислових підприємств, котелень підприємствах, насосних приміщеннях, хімічних фабриках і т. д.

 

 

Високовольтні електродвигуни. Історія виробництва.

 

Створення електричних машин високої напруги починається в післявоєнний період, у другій половині 20 сторіччя.  До війни всі великі промислові підприємства переїхали на територію Сибіру і Уралу, тим самим зосередивши там виробничий комплекс.

У післявоєнний період уряд приймає рішення про створення енергетичної бази на цій території, але зростаючі запити потужності «вперлися» у свою межу. Таким чином, створилися передумови для створення високовольтних ліній передачі ел. енергії та високовольтних машин, так з'явилися високовольтні електродвигуни. За довгий період, від створення перших високовольтних машин і до сьогоднішніх днів, високовольтні електродвигуни набрали чималу популярність, так само, як і кількість їх виробників.

 

Відомі підприємства-виробники:

 

 • НВО Ленінградський електромашинобудівний завод(ЛЕЗ);
   
 • Сафонівський електромашинобудівний завод;
   
 • Первомайський електромашинобудівний завод ім К. Маркса (ПЕМЗ);
   
 • НП ЗАТ " Електромаш;

 

 

Електродвигун високовольтний. Типи і гідності.

 

Високовольтні електродвигуни існують як вибухозахищені, так і загальнопромислового призначення. Марки двигунів загальнопромислового призначення: електродвигун А4, електродвигун високовольтний ДАЗО, електродвигун високовольтний ДАЗО4, електродвигун високовольтний АО4, а також електродвигун високовольтний АОД та інші.

Марки високовольтних електродвигунів вибухозахищеного виконання: електродвигун високовольтний ВАО2, ВАО7, електродвигун високовольтний ВАО-560, електродвигун високовольтний ВАО-630.

 

Переваги:

 

 • Висока перевантажувальна здатність;
   
 • Менш чутливі до коливань напруги;
   
 • Низька величина сили струму порівнянно з низьковольтними електродвигунами;
   
 • Менша температура нагріву електродвигуна;
   
 • Можливість приводити в рух большегабаритные механізми;


 

 

Електродвигун високовольтний серії А4 і ДАЗО4.

 

Високовольтні електродвигуни зарекомендували себе з кращого боку завдяки електродвигунів серії А4 і ДАЗО4, які займають провідне місце в лінії виробництва.

 

Електродвигун А4 порівнянно з іншими має свої особливості. Ступінь захисту, якою обладнаний електродвигун А4 IP23. Вид кліматичного виконання у двигунів напругою 3кВ і 6кВ ― У3, Т3 (для експлуатації в помірному/тропічному мікрокліматі, в закритих опалювальних приміщеннях). Електродвигун А4 на 10кВ по кліматичному виконанню відповідає категорії У3.

 

Електродвигун А4, виконується з підшипниками кочення, наповнені пластичним змащенням. Крім цього величезним достоїнством, яке має електродвигун А4, є використання термореактивною ізоляції обмоток статора. Завдяки цьому, ізоляція, якою володіє електродвигун А4, характеризується високими механічними та ізоляційними властивостями.

 

 

Електродвигун А4, розшифровка:

 

 

 

Электродвигатель ДАЗО4 – зарекомендовал себя как один из самых надежных высоковольтных машин.

Электродвигатель ДАЗО4 активно эксплуатируется в настоящее время, благодаря своим высоким показателям надежности. Степень защиты, которой обладает электродвигатель ДАЗО4 ― IP54, это характеризует его как хорошо защищенный от попадания влаги и пыли. Вид климатического исполнения у двигателей 3кВ, 6кВ ― У1 и Т2 говорит о том, что данный электродвигатель ДАЗО4 разрешено устанавливать в умеренном и тропическом микроклимате, на открытом воздухе или под навесом.

 

Електродвигун ДАЗО4 має датчики контролю температури, виконані термопреобразователями опору. Ізоляція обмотки електродвигуна ДАЗО4 термореактивних, з високими механічними та ізоляційними властивостями.

 

 

Електродвигун ДАЗО4, розшифровка:

 

 высоковольные електродвигуни

 

 

Для зручності навігації - скористайтесь пошуком в правому верхньому кутку сторінки або фільтрами ліворуч. 

 

 

 

Производим оперативную доставку во все регионы Украины, включая такие города как Киев, Винница, Львов, Ровно, Запорожье, Полтава, Николаев, Луганск, Чернигов, Херсон, Черновцы, Днепр, Симферополь, Тернополь, Кировоград, Сумы, Луцк, Ивано-Франковск, Белая Церковь, Кременчуг, Одесса, Краматорск, Донецк, Горловка, Ужгород. Возможен экспорт в Казахстан, Узбекистан, Армения, Грузия, Азербайджан, Беларусь, Молдова.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner