30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Загальнопромислові електродвигуни

Каталоги цін на загальнопромислові електродвигуни.

 

Загальнопромислові електродвигуни. Як зрозуміти, що включає в себе це словосполучення? Наскільки величезний цей список? Вся справа в тому, що електродвигуни відносяться до цієї категорії застосовуються в найрізноманітніших сферах промисловості.

 

Загальнопромислові електродвигуни експлуатуються у деревообробній, хімічній, текстильній, харчової, добувної і багатьох інших галузях промисловості. Завдяки такому широкому (загального) переліку застосування, електродвигуни отримали назву загальнопромислові.


До загальнопромисловим електродвигунів безпосередньо відноситься асинхронний двигун. Асинхронний двигун і являє собою категорію загальнопромислових, так як широко поширений і застосовується практично скрізь. В свою чергу він поділяється на асинхронний електродвигун з кз (короткозамкненим) ротором, і асинхронний двигун з фазним ротором.

 

 

Загальнопромислові електродвигуни. Історія розвитку.

 

Від створення першого електродвигуна німецько-російським фізиком Якобі і до сьогоднішніх днів загальнопромислові електродвигуни пройшли безліч етапів модернізацій та вдосконалень. Асинхронні електродвигуни через багато років все одно займають лідируючу позицію за частотою використання серед будь-яких приводних механізмів.

 

Перші заводи, які випускали загальнопромислові электродвиагетли на території СРСР, були Новосибірський турбогенераторний завод, а також завод важкого машинобудування «Сибэлектротяжмаш». В даний час на території СНД загальнопромислові електродвигуни випускають такі найбільші гравці:

 

 • Новокаховський електромашинобудівний завод «НКЕМЗ»
   
 • Група Русэлпром
   
 • «ВЕЗ» Сафонівський завод електромашинобудування
   
 • «ВЕМЗ» Володимирський електромоторний завод
   
 • «ЛЕМЗ» Ленінградський завод електромашинобудування
   
 • ВАТ «Електродвигун» Могильовський завод
   
 • Баранчинский електромашинобудівний завод «БЕМЩ»
   
 • ПАТ Електромотор

 

 

Чим же гарні асинхронні електродвигуни з КЗ-ротором?

 

вся справа в конструкції, яку представляє асинхронний двигун. Конструкція асинхронного електродвигуна дуже проста, а простота, як відомо, це надійність. Середнє напрацювання на відмову, якою характеризується асинхронний електродвигун та його надійність, зокрема електродвигун 4А і електродвигун АИР становить не менше 25 000 годин. Ці показники значно підвищують техніко-економічний ефект при купівлі та експлуатації загальнопромислових електродвигунів цих серій.

 

Як відомо, при експлуатації загальнопромислові електродвигуни піддаються планових ремонтів (поточних, капітальних), при ході яких перевіряється нормальна працездатність, а якщо потрібно і заміна вироблених деталей. Враховуючи ці фактори асинхронний електродвигун здатний працювати не менше 30 років при відповідних умовах експлуатації.

 

 

Загальнопромислові електродвигуни. Конструкція.

 

За конструкції загальнопромислові електродвигуни складаються з наступних елементів:

 

загальнопромислові електродвигуни україна

 

 

 

Загальнопромислові електродвигуни. Особливості.

 

Електродвигун АИР і електродвигун 4А є найбільш популярними в категорії загальнопромислові електродвигуни. Широке застосування та експлуатація у всіх сферах промисловості підтверджує їх надійність.

 

Електродвигун АИР проводиться з 1985 року. Як і попередники 4А і 4АМ, електродвигуни АЇР по частоті обертання поділяються на 3000, 1000, 1500 і 750 оборотів за хвилину, а по потужності від 0,12 до 315 кВт. Як і більшість загальнопромислових двигунів електродвигун АИР живиться від мережі змінного струму частотою 50 Гц і напругою 220 В, 380 В  за 660 Ст.

 

Електродвигун АИР здатний працювати в трьох режимах: генераторному – з перетворенням механічної енергії в електричну, руховому режимі – з перетворенням електричної енергії в механічну, а також в електромагнітному гальмуванні. Останній режим широко використовують, їм володіють всі загальнопромислові електродвигуни. Процес гальмування здійснюється зміною магнітного поля статора, шляхом перемикання виводів обмотки.

 

Електродвигун 4А є попередником двигунів серії АИР. В даний час їх виробництво припинено. Раніше ці загальнопромислові електродвигуни були перейменовані в серію 4АМ, а надалі в АІР. 

 

 

 

Чому замовляти загальнопромислові електродвигуни у НАС?

 

 

1) Ціна

 

Ціна загальнопромислового элетродвигателя АЇР однієї і тієї ж потужності, оборотів і монтажного виконання може варіюватися в широкому діапазоні і відрізнятися в два-три рази. Визначальний фактор - виробник і рік випуску. В Україні електродвигуни АІР представлені такими виробниками:

 

Виробник

Маркування

Діапазон потужностей

"ХЕЛЗ"

електродвигун АИР

0,18-5,5 кВт

"Електромотор»

електродвигун АИР

0,37-5,5 кВт

"НКЕМЗ"

електродвигуни АИРУ, 4АМУ, 6АМУ

0,75-132 кВт

"Могильовський завод електродвигун"

електродвигун АИР

0,12-30 кВт

Виробництва Китай

електродвигун АИР – 70-90% ринку

0,18-315 кВт

 

Окремим пунктом відзначимо так звані Private Lable - дороблені в Україні загальнопромислові електродвигуни АІР китайського виробництва. Або випускаються в Китаї під приватними торговими марками ТМ ЕЛМО, ТМ Мотор, ТМ Магнум, ТМ СЛЭМЗ, ТМ Эквивес, ТМ ЭЛМОТ, ТМ ОЛ ЕЛЕКТРО за дотримання (або недотримання) технічних умов замовника. 

 

 

Ми надаємо замовнику вичерпну інформацію: наявність на складі, виробник і рік випуску, ціна електродвигуни АІР.

 

 

2) Якість

 

Якщо мова йде про експлуатації електродвигуна АІР у важких умовах (висока вологість, перепади температур, складна механічна характеристика приводиться механізму), то ми рекомендуємо нашим замовникам придбати електродвигун АІР виключно виробництва "Могильовський завод електродвигун" або дивитися у бік західних виробників, які мають взаємозамінні серії з електродвигуном АІР - VEM, WEG, ABB, SIEMENS.

Турецькі, італійські і чеські виробники загальнопромислових електродвигунів також досягли дуже високих показників якості і впровадили систему управління якістю за ISO 9001.

 

Якщо ж мова йде про привід простих механізмів в закритому приміщенні при незначних перепадах температур, то цілком допустима економія - тут десятиліттями може пропрацювати і китайський АІР.

До речі, китайські виробники також можуть забезпечити дуже гідне якість - не економити на міді, лиття робити з сертифікованої чушки, а не з брухту-міксу, застосовувати якісні ізоляційні матеріали і підшипники... Але ціна на такий електродвигуни АІР буде порівнянна з турецькими електродвигунами АІР при неспівмірною вартості транспортування.

 

В якості оптимального варіанту ми завжди пропонуємо своїм замовникам електродвигуни АІР, що випускаються під торговою маркою ТМ ОЛ ЕЛЕКТРО - це загальнопромислові електродвигуни АІР, які виробляються нашою компанією в Китаї, однак обмотки статора (високоякісний обмотувальний мідний дріт ПЕТ) і підшипники (URB, Румунія) встановлюються в Укрїні на потужностях нашого підприємства. Клас ізоляції обмотки не нижче F. Стандартна гарантія 12 місяців від дати відвантаження.

 

 

3) Додаткові можливості заощадити Ваші гроші

 

Україна економічно зараз переживає свої найважчі часи. Багаторічна статистика заявок наших клієнтів на придбання загальнопромислових електродвигунів говорить нам про таке: переважна більшість, в тому числі, великих промислових замовників не можуть дозволити собі придбання нового заводського високоякісного обладнання.

До того ж, на ринку загальнопромислових електродвигунів, сформувалася велика кількість недобросовісних гравців, які видають залежане обладнання за нове, а відновленої б/у обладнання за "електродвигун АИР складського зберігання". 

 

Таким чином, виникає недобросовісна конкуренція, коли програє не тільки сумлінну постачальник, але і сам замовник, купуючи неякісне обладнання за привабливою ціною.

 

Ми пропонуємо відкритість і чесність у бізнес-відносинах: виробничі потужності ОЛ Електро дозволяють провести якісну ревізію і переконсервацию лежалих загальнопромислових електродвигунів усіх серій з наданням ділової гарантії від 12 місяців. Ви завжди зможете купити електродвигун АИР або будь-якого іншого типу складського зберігання вийшов з цеху нашої компанії з дійсної ділової гарантією.
 

ОЛ Електро не береться за відновлення і постачання колишніх в експлуатації загальнопромислових електродвигунів, оскільки такий підхід варварський, має ефект ситуативної економії, а в довгостроковій перспективі - заганяє економіку України в руїни.

 

 

4) Гарантія

 

На украинском рынке бывает два вида гарантии - декларативная (когда при наступлении гарантийного случая поставщик "прячет голову в песок") либо деловая, репутационная. Компания "ОЛ Электро" дорожит своей репутацией и предоставляет своим клиентам деловую гарантию. Под этим понимается осуществление оперативного гарантийного безоплатного ремонта либо замены вышедшего из строя оборудования при наступлении гарантийного случая.

На українському ринку буває два види гарантії – декларативна (коли при настанні гарантійного випадку постачальник "ховає голову в пісок") або ділова, репутаційна. Наша компанія цінує свою репутацію та надає своїм клієнтам ділову гарантію. Під цим розуміється здійснення оперативного гарантійного безоплатного ремонту або заміни устаткування, що вийшло з ладу, при настанні гарантійного випадку.

 

5) Референції

 

Кращим доказом спроможності постачальника є відгуки задоволених клієнтів. "ОЛ Електро" є клієнтоорієнтованою компанією і на першу вимогу надасть референц-лист, що містить авторитетних промислових споживачів, які набували загальнопромислові електродвигуни "ОЛ Електро" і зможуть підтвердити нашу спроможність і дати свої рекомендації.

 

 

Повідомте нам, якщо знайшли дешевше - ми обов'язково зробимо Вам знижку!

 

Для зручності навігації - скористайтеся пошуком у верхньому правому кутку сторінки або фільтрами зліва. 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner