30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Електродвигуни 5АМ

Електродвигун 5АМ. Каталог цін і технічних описів.
 

Електродвигуни 5АМ це широкораспространенная серія на пострадянському просторі серія загальнопромислових електродвигунів, що випускаються в стандартній розмірно-потужностний лінійці по ГОСТ 18709-73. Електродвигун 5АМ розроблений в кінці дев'яностих років як модернізація серій 4АМ/5А і випускається заводом ВЕМЗ по сьогоднішній день. Електродвигун знайшов щонайширше застосування в усіх галузях промисловості. Електродвигун 5АМ застосовується як електропривод в широкому спектрі промислових установок, наприклад: компресори, дуттьові вентилятори, насоси, мішалки або дробарки.
 

 

Діапазон потужностей

0,75-315 кВт

Напруга електромережі

380/660 В

Частота мережі

50, 60 Гц

ККД

89-94%

Висоти осі вала

56-355 мм

Ступінь захищеності від вологи й пилу

IP54

Частота обертання

750/1000/1500/3000 об/хв

 

 

Конструкція
 

Електродвигуни 5АМ можуть працювати при двох різних напругах мережі – 380 В або 660 В, при промисловій частоті 50 і 60 Гц, завдяки наявності двох схем підключення – трикутник/зірка. Електродвигун 5АМ підходить для тривалого режиму роботи з незмінною навантаженням на валу, має гарну захищеність IP54, що дозволяє йому працювати на відкритому повітрі.

 

креслення 4амНа вимогу замовника двигун може бути зроблений з поліпшеним температурним захистом, двома кінцями валу, підвищеним ковзанням та інші:
 

  1. 5АМС ― підвищене ковзання
  2. 5АМХ2 ― підвищена хімічна стійкість
  3. 5АМТ2 ― для тропічного клімату (підвищена температура і вологість)
  4. 5АМЕ ― є електромагнітний гальмо
  5. 5АМОМ2 ― для морського застосування (підвищена вологість, солоність води)
Монтажні виконання
 

Монтажне виконання Маркування Примітки
На лапах IM 1081, 1001, 1011 Горизонтальний монтаж
Фланцеві IM 3081, 3001, 3011 Горизонтальний монтаж
Об'єднані IM 2081, 2001, 2011 Можливий як горизонтальний так і вертикальний монтаж

Всі позначення монтажних виконань відповідають ГОСТ2479
 


електродвигуни 4ам

        


                                        

Електродвигуни 5АМ. Ціни на електродвигуни ВЕМЗ в Україні.

 
Нижче представлений каталог електродвигунів 5АМ з цінами в Україні і технічними характеристиками. ПП "ОЛ Електро" постачання заводських електродвигунів 5АМ, а також проводить ревізію і переконсервацию електродвигунів 5А складського зберігання у власному электоремонтном цеху. Мова йде про електродвигунах, які ніколи не були в експлуатації, але довго зберігалися в резерві і вимагають передпродажної підготовки для повноцінної тривалої експлуатації та надання гарантії. Придбання такого обладнання за неліквідного принципом є виправданим, оскільки ціна електродвигуна 5А значно нижче ціни електродвигуна 5АМ, при цьому перевантажувальна здатність старого-доброго 5А відповідає радянським приймально-здавальним вимогам, що особливо важливо при низькій якості мережі українських підприємств.

Осуществляем срочные поставки по аварийным заявкам в Киев, Хмельницкий, Харьков, Тернополь, Херсон, Кировоград, Чернигов, Винница, Черновцы, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Сумы, Полтава, Львов, Ровно, Запорожье, Донецк, Николаев, Днепр, Луцк. Доступен экспорт на электродвигатели 5АМ в такие страны как Молдова, Грузия, Армения, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвия, Эстония, Туркменистан, Иран. Минимальная стоимость таможенной очистки с базисом поставки FCA составляет 4500,00 грн без НДС (180 USD), включая расходы на производство сертификатов СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner