30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Електродвигуни 5АМН

Електродвигун 5АМН. Ціни та технічний каталог.
 

Електродвигуни 5АМН це відкрита (IP23) общепромышленная серія асинхронних машин, призначених для приведення в дію величезної кількості видів обладнання, таких як: насоси, компресори, дуттьові вентилятори, млини, конвеєра і багато іншого. У електродвигунів 5АМН маса переваг перед іншими типами електромашин. Основна перевага 5АМН це конструктивна особливість, яка дозволяє при менших габаритно-приєднувальних розмірах працювати з тими ж параметрами потужності і оборотів, що і в інших серій (АЇР, 4АМ, 5АМ, А і т. д.).
 

електродвигун 5амн

 

 

 

Також важливим фактором є ціна електродвигунів 5АМН, яка значно нижчі за ціни на аналогічні по потужності і оборотам електроприводи закритого типу (IP44|54). Це говорить про можливість заощадити замовнику за умови знаходження приводиться обладнання у внутрішніх приміщеннях без попадання вологи і пилу.

 

 

Електродвигун 5АМН. Модифікації.
 

1) Підвищений пусковий момент P

2) Підвищене ковзання З

3) Для транспорту Е

4) Хімічно стійкі Х

5) Кліматичне виконання Т, У, УХЛ

     6) Морське застосування, ОМ

 

Габаритно-приєднувальні розміри відповідають ГОСТ2479 і мають таке маркування:
 

Монтаж

Позначення

Замітка

Фланцеві

IM 3081, 3001, 30200

Монтаж вертикально та горизонтально

Об'єднані

IM 2081, 2001, 20200

Монтаж вертикально та горизонтально

На лапах

IM 1081, 1001, 10200

Монтаж горизонтально

 

 

Конструкція
 

Електродвигун 5АМН складається з рухомої частини ротора (короткозамкненого), і нерухомою - статора. Статор і ротор мають обмотки, які виконані у вигляді котушок з дроту, яка лежить в пазах. Електродвигун 5АМН має повітряну систему охолодження повітря продувається вентилятором, розташованим з протилежного від робочого кінця вала боку. Двигун 5АМН має ступінь захисту IP 23 – це захищеність від потрапляння дрібних предметів, інструментів, частин тіла, а також захист від попадання вологи у вигляді бризок, крапель або потьоків.

 

 

 

Виробники електродвигунів 5АМН

 

  • Володимирський електромоторний завод
     
  • Баранчинский электромеханический завод

 

 

Розміри

 


 

 

 

Електродвигун 5АМН. Ціни та каталог моделей.


ПП ОЛ Електро поставляє електродвигуни 5АМН за ціною заводу-виготовлювача або нижче (складське зберігання). На складі нашого підприємства підтримується значний складський залишок електромашин відкритого типу, затребуваних ринком України. Ціни на електродвигуни 5АМН наведено нижче, та вказані з урахуванням ПДВ без урахування вартості доставки до замовника та вартості комплекту ЗІП.

Здійснюємо термінові поставки з аварійним заявками в Київ, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Херсон, Кіровоград, Чернігів, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Суми, Полтава, Львів, Рівне, Запоріжжя, Донецьк, Миколаїв, Дніпро, Луцьк. Доступні оптові поставки та експорт на електродвигун 5АМН в такі країни як Молдова, Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан, Іран. Мінімальна вартість митної очистки з базисом поставки FCA становить 4500,00 грн без ПДВ (180 USD), включаючи витрати на виробництво сертифікатів СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner