30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси 1ПЕ

Насоси ПЕ. Каталог моделей та ціни в Україні.

 

Насоси ПЕ - це теплоенергетичні високонапірні живильні насоси турбінного типу, що мають горизонтальний вал, на якому розташовані робочі колеса одностороннього входу, багатосекційні. Насоси ПЕ використовуються для живлення парових котлів та парогенераторних установок. Для виключення перегріву підшипників вони розташовані на виносній опорі та змащуються картерною (кільцевою) системою змащювання. Деталі насоса ПЕ виготовляються з матеріалів високої якості. В зібраному вигляді насос оснащений допоміжними трубопроводами та має відповідні фланці на патрубках. Насос ПЕ це агрегат для перекачування високотемпературних водних мас. Насос показав себе безальтернативним в теплоенергетиці, надійним і стійким до зносу і, зважаючи на це, широко використовується на території України і за ії межами.


насоси ПЕ каталог

 

 

Конструкція насосів ПЕ


Насос ПЕ має горизонтальний вал і набір робочих коліс, які розташовані на валу, що приводиться в рух електроприводом зі швидкістю 3000 обертів на хвилину. Вал насоса ПЕ спирається на підшипники, самі підшипникові вузли знаходяться в кронштейнах крайніх секцій насоса. Насос ПЕ обладнаний гідравлічною п'ятою для компенсації зворотного тиску. Патрубки насоса дивляться горизонтально вгору. В якості ущільнення валу використовується змінне механічне ущільнення з сальником або торцеве ущільнення, яке ставиться в ту ж обойму, обладнану підведенням охолоджуючої води. Для охолодження ущільнення організовано окремий контур. Насосний агрегат ПЕ складається з насосної частини та електродвигуна, які співвісно зібрані на загальній рамі, крутний момент передається через муфту втулочно-пальцеву типу МУВП, зубчасту МЗ або гідромуфту (ПЕ380-720).

 

насоси ПЕ характеристики

 

 

Матеріали виготовлення насосів ПЕ


Корпус секцій, крильчатки і кронштейни насосів ПЕ, а також апарати-направляючі виконані з нержавіючої сталі 20Х13Л або 30Х13Л. Кришки, корпус ущільнень можуть бути виконані з конструкційної сталі 45. Вал насоса ПЕ виконаний із сталі 40ХФА.

 

 

Маркуються насоси ПЕ так:

П - живильний (від російського "питательний")
Е - енергетичний


Цифри у маркуванні насоса визначають номінальні значення подачі і напору, зменшених у 10 разів.

 

 

 

 

насоси ПЕ виробник

 

 

 

Виробники насосів ПЕ

 

В Україні насоси ПЕ виробляють такі заводи як АТ Насосенергомаш, ТОВ Південгідромаш. Існують і альтернативні виробники насосів ПЕ (Суми, Харків), проте розробником та першим виробником насосів ПЕ є саме НЕМ. Наше підприємство є виробником насосів ПЕ і намагається постійно підтримувати їх в наявності на складі як затребувану ринком позицію. Йдеться про нові насоси ПЕ, які не були в експлуатації, проте вироблені понад два роки тому (інколи 20 років). Такі насоси закуповувалися своїми попередніми власниками як резервні та потрапили до нас на склад. Наше підприємство має необхідні ресурси для якісної ревізії та передпродажної підготовки промислового насосного обладнання, складські (неліквідні) насоси ПЕ отримують повноцінну гарантію та успішно напрацьовують паспортний міжкапітальний ресурс та середній термін служби. Наші замовники завжди задоволені, адже вони отримують відмінний продукт за ціною значно нижчою від ціни насосу ПЕ поточного року випуску і при цьому з вільної наявності та швидко 

 

насос ПЕ ціна

 

 

Насоси ПЕ. Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

Нижче наведено каталог насосів ПЕ з цінами в Україні та технічними характеристиками. Наше підприємство виробляє насосні агрегати ПЕ, комплектує насоси ПЕ оптимальними електродвигунами, виробляє рами/підрамники/муфти та елементи обв'язування, постачає запасні частини та ЗІП для насосів ПЕ. Ціна нашого насосного агрегату ПЕ як для кінцевого користувача так і для інтегратора завжди значно (35%+) нижче за ціну аналогічного агрегату від іменитого заводу-виробника. При цьому сервіс та терміни постачання замовник отримує комфортніші.

Забезпечуємо оперативну доставку за аварійними заявками до таких міст України як Київ, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Фастів, Миргород, Яготин, Кропивницький, Маріуполь, Лозова, Сєвєродонецьк, Обухів, Рівне, Донецьк, Васильків, Миколаїв, Дніпро, Боярка, Луганськ, Гостомель, Лисичанськ, Вишгород, Запоріжжя, Вінниця, Бровари, Бахмут, Чернігів, Бориспіль, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Попасна, Буча, Кременчук, Горлівка, Бердянськ, Березань, Краматорськ, Хмільник, Стрий, Жмеринка, Тульчин, Калуш, Нововолинськ, Ковель, Бердичів, Луцьк, Охтирка, Лубни, Первомайськ, Новомосковськ, Мелітополь, Виноградів, Українка, Марганець, Ромни, Нікополь, Вишгород, Червоноград, а також такі міста як Баштанка, Кам'янське, Бердянськ, Чортків, Ржищів, Кривий Ріг, Павлоград, Шостка, Славутич, Покровськ, Дружківка, Вишневе, Умань, Волноваха, Дрогобич, Коломия, Березань, Костянтинівка, Ірпінь, Коростень, Хуст, Косів, Олександрія. Доступний експорт на насоси ПЕ в такі країни як Молдова, Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан, Іран. Вартість митної очистки з базисом поставки FCA становить 70 USD, не включаючи витрати на виробництво сертифікатів СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner