30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси ЦНСГМ

Насоси ЦНСГМ. Ціни в Україні, техогляд і каталог.


Насоси ЦНСГМ - це високонапірні промислові гідроагрегати для подачі гарячої води температурою до 105°C. Насоси ЦНСГМ конструктивно є секційними, тобто на єдиному роторі знаходиться безліч крильчаток, кожна з яких поступово збільшує підсумковий тиск при переході води від секції до секції.

 

 

насоси ЦНСГМ

 

Насоси ЦНСГМ призначені для високонапірного перекачування води та гарячого масла, а також інших невибухонебезпечних рідин, схожих з водою за в'язкістю та хімічною активністю, що містять тверді включення в кількості не більше 0,1% за обсягом і розмірами часток не більше 0,2 мм. Насос ЦНСГМ в Україні є незамінним загальнопромисловим агрегатом для величезної кількості промислових та комунальних застосувань. Часто використовується в котельному господарстві та теплоенергетиці.

 


 

Конструкція


Насос ЦНСГМ це має горизонтальний вал і набір робочих коліс, які розташовані на валу, що приводиться в рух електроприводом зі швидкістю 3000 обертів за хвилину. Вал насоса ЦНСГМ спирається на підшипники, самі підшипниковий вузли знаходяться в кронштейнах крайніх секцій насоса. Насос ЦНСГМ обладнаний гідравлічною п'ятою для компенсації зворотного тиску. Всмоктуючий патрубок насоса дивиться в бік, а напірний - горизонтально вгору. В якості ущільнення валу (захисту від витоків під дією зворотного доцентрової сили) використовується змінна подвійне сальникове ущільнення. Насосний агрегат ЦНСГМ складається з насосної частини та електродвигуна, які співвісно зібрані на загальній рамі, крутний момент передається через муфту втулочно-пальцеву типу МУВП.

 

 

Матеріали


Корпуси секцій та кронштейни насосів ЦНСГМ виконані із СЧ25. Вал виконаний із сталі 40Х. Колеса робітники виготовлені із сталі 25Л. Апарати-напрямні виконані з пластику (рідше чавун СЧ20).

 

 

 

Маркуються насоси ЦНСГМ так:
Ц - відцентровий
Н - насос
С - секційний
Г - для гарячої води
М - модифікований 

 

 

 

Виробники насосів ЦНСГМ

 

В Україні насоси ЦНСГМ виробляє АТ "Насосенергомаш", а також цілий ряд альтернативних виробників. Також в Україну до 2022 року постачалися російські насоси ЦНСГМ виробництва Пензагрореммаш. Останні можуть продовжувати поставлятися за неліквідним принципом зі складських залишків та резервів.

 

 

 

Насоси ЦНСГМ. Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

Нижче представлений каталог насосів ЦНСГМ з цінами в Україні та технічними характеристиками. Наше підприємство виробляє насосні агрегати ЦНСГМ, комплектує насоси ЦНСГМ оптимальними електродвигунами, виробляє рами/підрамники/муфти та елементи обв'язування, постачає запасні частини та ЗІП для насосів ЦНСГМ. Ціна насосного агрегату на базі насосів ЦНСГМ як для кінцевого користувача так і для інтегратора завжди значно (35%+) нижче за ціну аналогічного агрегату виробництва іменитого заводу-виробника.

Забезпечуємо оперативну доставку за аварійними заявками до таких міст України як Київ, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Фастів, Миргород, Яготин, Кропивницький, Маріуполь, Лозова, Сєверодонецьк, Обухів, Рівне, Донецьк, Васильків, Миколаїв, Дніпро, Боярка, Луганськ , Гостомель, Лисичанськ, Вишгород, Запоріжжя, Вінниця, Бровари, Бахмут, Чернігів, Бориспіль, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Попасна, Буча, Кременчук, Горлівка, Бердянськ, Березань, Краматорськ та інші великі міста України. Можливий експорт на насоси ЦНСГМ для таких країн як Молдова, Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан та багатьої інших. Мінімальна вартість митної очистки FCA партії товару 130 USD. Комплект ЗІП не входить у вартість та поставляється окремо. Ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner