30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси НКУ

Насоси НКУ. Ціни в Україні. Опис серії. Каталог моделей.

 

Насоси НКУ це спеціалізовані агрегати для подачі (примусової циркуляції) конденсату перегрітої водяної пари в циркуляційних контурах котлів-утилізаторів типу КУ, СКУ, РКУ, використовуваних у металургії, теплоенергетики, хімічної промисловості. Призначення насосів НКУ обумовлює їх назву: НКУ (насос котла-утилізатора). Насос НКУ дуже широко застосовується в Україні на котлах-утилізаторах для багаторазової циркуляції котлової води. Самі котли переважно виробництва Білгородський котлобудівний завод (нині ТОВ Котельний завод Беленергомаш), а насоси типу НКУ виробляє Катайський насосний завод. В Україні насоси НКУ поставляються виключно складського зберігання через заборону імпорту з росіїї. Замовнику таож може бути запропонована заміна еквівалентним обладнанням.
 

насос НКУ

 

Максимальна температура води, що подається, становить 255°C

 

насос НКУ-140М

 

 


 

Матеріали основних деталей:

Робоче колесо - чавун СЧ20
Корпус - сталь 25Л
Вал - сталь 40Х

Насоси НКУ старого зразка (до 98 гв) без літери М у маркуванні можуть бути виконані у чавунному корпусі. Для ущільнення валу використовується температуростійке сальникове ущільнення типу АГІ або його аналоги.

 

 

 

Виробник насосів НКУ


Винятковим виробником і розробником насосів НКУ є ЗАТ КНЗ (м. Катайск). Через заборону імпорту з росії поставки можливі лише насосів складського зберігання минулих років виготовлення.

 

насоси нку виробник

 

Насоси НКУ. Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

Нижче представлений каталог насосів НКУ з цінами в Україні і технічними характеристиками. Наше підприємство виробляє насосні агрегати НКУ, комплектує насоси НКУ оптимальними електродвигунами, виробляє рами/підрамники/муфти та елементи обв'язування, постачає запасні частини та ЗІП для насосів НКУ. Ціна нашого насосного агрегату НКУ як для кінцевого користувача так і для інтегратора завжди значно (35%+) нижче за ціну аналогічного агрегату від іменитого заводу-виробника. При цьому сервіс та терміни постачання замовник отримує комфортніші.

Забезпечуємо оперативну доставку за аварійними заявками до таких міст України як Київ, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Фастів, Миргород, Яготин, Кропивницький, Маріуполь, Лозова, Сєверодонецьк, Обухів, Рівне, Донецьк, Васильків, Миколаїв, Дніпро, Боярка, Луганськ , Гостомель, Лисичанськ, Вишгород, Запоріжжя, Вінниця, Бровари, Бахмут, Чернігів, Бориспіль, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Попасна, Буча, Кременчук, Горлівка, Бердянськ, Березань, Краматорськ та інші великі міста України. Можливий експорт на  насоси НКУ для таких країн як Молдова, Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан та багатьої інших. Мінімальна вартість митної очистки FCA партії товару 150 USD. Комплект ЗІП не входить у вартість та поставляється окремо. Ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner