30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Занурювальні насоси для свердловин

Занурювальні насоси для свердловин. Підбір. Ціна (Україна).


Занурювальні насоси для свердловин без преувелечения є найважливішим і безальтернативним елементом життєзабезпечення планети Земля. Вони вирішують завдання подачі природних підземних вод на поверхню нашої планети у різних масштабах. Занурювальні насоси для свердловин можуть вирішувати завдання водопостачання однієї сім'ї або ж вони можуть бути промисловими і добувати воду в проммасштабах.

 

Вода потрібна всім, насоси для свердловин потрібні всім. Як підсумок - гігантське, просто незбагненне кількість компаній-виробників занурювальних свердловинних насосів! Тут ми, фахівці компанії ОЛ Електро, постараємося викласти свою версію основних принципів і рекомендацій, яких потрібно дотримуватися при підборі заглибних насосів для свердловин. Поговоримо про те, як правильно підібрати занурювальні насоси для свердловин, купити їх, що не упустити, позначимо ключові моменти.


 

Вхідні дані для підбору.

 


Вхідною інформацією для підбору насоса для свердловини представляються параметри свердловини.

 

 

занурювальні насоси

 

 

Дебіт свердловини.


Дебіт свердловини найважливіший показник, що визначає обсяг води, який можна добути з конкретної свердловини в одиницю часу. Величини, в яких вимірюють дебіт свердловин метри кубічні в годину (м3/год). Дебіт свердловини це годинна (або добова) ємність свердловини.

Дебіт свердловини задає верхню межу продуктивності заглибного насоса для свердловини. В неприємних випадках, коли занурювальні насоси для свердловин більш продуктивні, ніж сама свердловина, відбувається прискорений знос як насоса так і всієї системи, а також підвищення енергоспоживання. Так відбувається з-за частих включень-виключень при досягненні динамічним рівнем води в свердловині датчика сухого ходу.

Абсолютна більшість сучасних заглибних насосів для свердловин оснащені датчиками сухого ходу оскільки сухий хід згубний для заглибних насосів.
Саме тому вкрай важливо підбирати занурювальні насоси для свердловин таким чином, щоб дебіт свердловини був вище максимальної подачі насоса.

Дебіт свердловини, як правило, вказують у паспорті на свердловину.
Якщо так вийшло, що Ваш паспорт свердловини загублений, то дебіт свердловини можна розрахувати. Приклад розрахунку дебіту свердловини дивіться в окремій статті.

При вирішенні оберненої задачі, тобто при проектуванні свердловини під бажану сумарну величину витрати води всіх точок водозабору, визначається мінімальний дебіт свердловини.
Висловлюючись максимально просто - продуктивність насоса не повинна бути вище можливостей самої свердловини.

 

 

Статичний рівень води в свердловині.


Статичний рівень води в свердловині - висота в метрах від поверхні землі до рівня води в обсадної труби свердловини в стані спокою (насоси вимкнені).

 

 

Динамічний рівень води в свердловині.


Динамічний  рівень води в свердловині це висота в метрах від поверхні землі до рівня води в трубі свердловини, коли занурювальні насоси для свердловин включені тривалий час.
Занурювальні насоси для свердловин установлюються на глибині нижче динамічного рівня води в свердловині. Більшість виробників заглибних насосів настійно рекомендують установку насосів нижче мінімального динамічного рівня води не менше, ніж на один метр. Великі промислові занурювальні насоси для свердловин можуть вимагати підвищеного тиску на вході насоса та розміщення на додатковому глибині.

 

 

Глибина свердловини.

 

Глибина свердловини це завжди компроміс між побажаннями отримувати певну якість і кількість води і економічною доцільністю буріння. Найкращу воду і кращі дебіти дають артезіанські свердловини.

 

 

Обмежимося з електро-потужності.

 

Можливо, нам би хотілося отримувати з свердловини комфортні 100 кубів води на годину і мати гарний тиск у всіх кранах споживачів, однак великі промислові занурювальні насоси для свердловин можуть мати потужність 50 і більше кВт. Обмеження (а він завжди є) по електричній потужності варто враховувати при підборі заглибного насоса.

 

 

Відстань до водорозбірних точок.

 

Уточнити необхідний напір заглибного насоса для свердловин слід наступними даними.
а) При використанні накопичувача - висота накопичувача і відстань від нього до свердловини.
б) При прямій подачі заглибним насосом води до споживачів (крани, котли, радіатори і т. д.) відстань від свердловини до крайнього з кінця споживача плюс додаткові відстані до паралельно включених споживачів.

 

 

Діаметр обсадної труби свердловини.

 

Діаметр обсадної труби свердловини визначає максимальний діаметр заглибного насоса, який можна опустити у свердловину. Чим більше діаметр обсадної труби, тим більшої продуктивності свердловини можна очікувати і тим більш продуктивні занурювальні насоси для свердловин можна використовувати.

Маючи ці сім вищевказаних величин вхідних даних можна приступити до правильного підбору заглибного насоса для свердловини.

 

 

занурювальні насоси для свердловин

 

 

Приклад підбору заглибного насоса для свердловин.

 

Маємо свердловину з наступними даними паспорта:


1)    Дебіт свердловини 5,0 м3/год

2)    Статичний рівень 16,0 м

3)    Динамічний рівень 25,0 м

4)    Глибина свердловини 31,0 м

5)    Обмеження по підключенню та електричної потужності –1 фаза, 5кВт

6)    Відстань від свердловини до гідроакумулятора:
- по горизонталі – 20,0 м (або додаткові 2 метри вертикального стовпа)
- по вертикалі – 20,0 м

7)    Діаметр обсадної труби 150 мм

 

Задамо MAX подачу погружного насоса на рівні 4 м3/год, що не перевищує дебіт свердловини.
Визначимо рекомендовану глибину занурення – 29,0 м (нижче динамічного рівня, але вище фільтра)
Визначимо необхідний напір заглибного насоса як суму глибини занурення і відстані до гідроакумулятора: 29+20+2 = 51м

 

Отже, параметри насоса, який підходить для нашого проекту:  продуктивність насоса до 4 метрів кубічних води в годину, напір не менше 51 метр водяного стовпа.

 


Далі слід ознайомитися з виробниками заглибних насосів і вибирати оптимальні для конкретного додатка занурювальні насоси для свердловини. При цьому варто керуватися критеріями надійності, енергоефективності, ціни насоса. Вибір оптимуму завжди непроста і відповідальна задача.

 

Саме тому фахівці компанії ОЛ Електро візьмуть на себе відповідальність оптимального вибору насосного обладнання за Вашим техзаданиям.

 

 


  І найважливіше! Підібрати занурювальні насоси для свердловин – БЕЗКОШТОВНО.

 

 

Для зручності навігації - скористайтесь пошуком в правому верхньому кутку сторінки або фільтрами зліва.

 

Осуществляем оперативную доставку по всей Украине, включая такие города как Киев, Одесса, Тернополь, Хмельницкий, Полтава, Кировоград, Симферополь, Ровно, Николаев, Днепропетровск, Луганск, Запорожье, Винница, Чернигов, Черновцы, Львов, Ивано-Франковск, Луцк, Херсон, Ужгород, Сумы, Белая Церковь, Кременчуг, Краматорск и другие города Украины. Возможен экспорт в Казахстан, Узбекистан, Армения, Грузия, Таджикистан, Иран, Азербайджан, Беларусь, Молдова.

На поставляемое оборудование предоставляется гарантия от 12 до 24 месяцев, а также паспорт завода-изготовителя, инструкция по эксплуатации. На аварийные заявки с сегодня на сегодня применяется надбавка к цене 5-15%. Доставка осуществляется как транспортными компаниями, так и собственным автотранспортом.
 

Цены указаны на условиях самовывоза.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner