30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси для холодної води

Насоси для води в Україні. Застосовувані типи і маркування. 

 

Даний розділ включає в себе насосне обладнання для перекачування чистої холодної чистої води для потреб водопостачання в житлово-комунальному господарстві, промисловості, водному господарстві, сільському господарстві, для систем пожежогасіння, для підвищення тиску в локальних системах великих промислових об'єктів.

 

Холодна вода ― сама поширена у світі середовище. Не дивно, що абсолютна більшість насосів в світі випускається саме для перекачування води. Відразу обмовимося, насос для холодної води це той насос, що здатний перекачувати воду температурою до +85 градусів за шкалою Цельсія. Така цифра визначається найпростішим типом ущільнення вала відцентрового насоса. Саме, ;відцентрового насоса, яких більшість.
 

Виробники промислових відцентрових насосів для холодної води використовують, як правило, старе добре сальникове ущільнення валу. Це рішення оптимально в більшості випадків застосування на насосному обладнанні для води промислової продуктивності. А саме там, де режим роботи насоса ― постійний, а ремонт повинен виробитися в найкоротші терміни.

 

Існує безліч принципів класифікації насосів для води: за принципом дії, за розташуванням робочих органів, за принципом монтажу приводу, за способом підведення робочої середовища...їх дійсно дуже багато. Ми намагалися скласти наш каталог таким чином, щоб включити найбільш повний перелік насосів для води, які застосовуються в українській промисловості. А от вже питання оптимального вибору ― за проектувальником.

 

 

Нами виконуються проектні роботи по підбору і постачання насосного обладнання будь-якої складності.

 

 

 

Типи і маркування застосовуваних в Україні промислових насосів для води холодної

 

 

Насоси для води типу До 

найпоширеніший тип промислових насосів для води у межах колишнього СРСР. Не менше п'яти великих виробників. Флагман ― Катайський насосний завод. Низька ціна, радянське якість, однак не найвища енергоефективність. Останній факт характерний для всіх вітчизняних маркувань.

 

 

Насоси для води типу 1К

Остання модифікація консольних насосів для холодної води типу К. Виробляє Ливгидромаш.

 

 

Насоси для води типу КМ

Консольні моноблочні насоси для холодної води (з'єднання насоса з електродвигуном через фланець-ліхтар). Вітчизняні моноблочні насоси, яких вироблено мільйон-другий. Добротне якість, якщо комплектувати не китайським приводом.

 

 

Насоси для води типу Д

Насоси двостороннього входу. Промислова серія, доставляють більшу кубатуру води, застосовують, як правило, в комунальному водопостачанні, рідше для поливу, в енергетиці. Зміною фаз електродвигуна дані агрегати спокійно качають воду в обидва напрямки. Виробляє десяток заводів, у т. ч. Сахгидромаш, Укнасоссервис, Ливгидромаш.

 

 

Насоси для води типу 1Д

Остання модифікація насосів типу Д.  

Насоси для води типу D

Болгарська аналог насоси двостороннього входу типу Д. Виробник - Vipom.


 

 

Насоси для води ЦНС

Секційні або ж багатоступінчасті насоси. Високонапірні насоси. Умовно ― відцентрові насоси, підключені послідовно в межах одного корпусу. Поверхневі. Найпоширеніший в Україні тип промислових насосів для холодної води, призначених для тиск вище 10 атм.

 

 

Насоси для води ВК

Вихрові консольні насоси. За своєю бюджетною ціною мають цікаві високі параметри. Часто їх застосовують для морської води. Хоча це і не найкраще технічне рішення, але точно найдорожче і щодо довговічне.

 

 

Насоси для води ВКР

Вихрові консольні насоси ВК самовсасывающей модифікації ВКС. Ці насоси мають здатність вакууметрического самовсмоктування води до 4х метрів. Значно поширені в Україні.

 

 

Насоси для води ЦН

Досить унікальні і незамінні насоси по ефективності для своїх гідравлічних параметрів. Наприклад, модель насоса типу ЦН 400 має такі параметричні ряди :

Подача 400 м3/год ― Напір 105 м    (ЦН400-105 під електродвигун 200 кВт)

Подача 400 м3/год ― Напір 210 м    (ЦН400-210 під електродвигун 400 кВт)

 

 

Насоси для води типу ЕЦВ

найпоширеніші в СНД занурювальні (артезіанські) насоси для свердловин. Секційні або ж багатоступінчасті насоси для води. Високонапірні насоси. ЕЦВ схематично це набір відцентрових насосів, підключені послідовно в межах одного корпусу.

 

 

 

 

Поширені і частоприменяемые в Україні насоси для води європейських виробників


 

насоси для води україна

Італійська торгова марка. Входить в транснаціональну корпорацію Xylem inc. Всі насоси в Україні ― виробляються в Італії. Є завод в Росії. Одноступінчасті, багатоступінчасті насоси. Широкий асортимент насосів, дуже висока якість і довговічність, однак, і ціни на насоси LOWARA вище середнього.

 

 

насоси для води харків

Країна походження ― Німеччина. Дуже великий і поважний виробник. Представлений на всіх континентах. Розгалужена дилерська мережа і мережа технічного обслуговування. В Україну насоси приїжджають з заводу в Росії чи Угорщині. Сегмент побутовий і промисловий, дуже широкий асортимент насосного обладнання за типами, параметрами і областях застосувань.

 

 

насоси для води

Країна походження ― Німеччина. Підхід у побудові клієнтоорієнтованого бізнесу і якість продукції ― викликає найбільшу повагу. За скромну думку "ОЛ Електро" ― WILO ділить з GRUNDFOS перше місце за цими показниками. Надійні німецькі насоси з адекватною якості ціновою політикою.
 

 

 

Добротні італійські насоси. Успішно конкурують у побутово-дачному сегменті. Насоси Calpeda мають високу представленість в Україні, непогане співвідношення ціна-якість, закривають широкий діапазон можливих додатків в умовному діапазоні потужностей до 37 кВт.

 

 

 

Добротні італійські насоси. Дуже сильні в сегменті поверхневих горизонтальних консольних моноблочних насосів, заглибних насосів для свердловин, багатоступеневих насосів для води& в діапазоні потужностей до 37 кВт. Pedrollo має високу представленість в Україні, непогані стоки і лояльні ціни. Насоси Pedrollo можна назвати твердим успішним середнячком світового насосного бізнесу. Немає виробничих ліній в Китаї.
 

Добротні італійські насоси для води вчасно впроваджують енергозберігаючі технології. Немає виробництва в Китаї. Насоси Speroni успішно конкурують в середньому ціновому сегменті поверхневих горизонтальних консольних моноблочних насосів, а також багатоступеневих насосів для води в діапазоні потужностей до 37 кВт.

 

 

насоси для води

Покривають практично весь промисловий спектр. Є виробництво в Китаї, однак компанія заснована в Італії і контролюється за ISO9001. Насоси для води DAB це конкурентні ціни, хороша представленість в Україні і досить хороша якість.

 

 

насос для води

Торгова марка з самої багаторічною історією з нині представлених. Рік заснування 1871, Німеччина. Є виробництво по всьому світу, в т. ч. в Китаї. Весь спектр насосів для води. Викликає величезну повагу. В Україні поки представлена недостатньо.

 

 

Для зручності навігації - скористайтесь пошуком в правому верхньому кутку сторінки або фільтрами ліворуч. 
Осуществляем оперативную доставку по всей Украине, включая такие города как Киев, Одесса, Тернополь, Хмельницкий, Полтава, Кировоград, Симферополь, Ровно, Донецк, Николаев, Днепропетровск, Луганск, Запорожье, Винница, Чернигов, Черновцы, Львов, Ивано-Франковск, Луцк, Херсон, Ужгород, Сумы, Белая Церковь, Кременчуг, Горловка, Краматорск и другие города Украины. Возможен экспорт в Казахстан, Узбекистан, Армения, Грузия, Азербайджан, Беларусь, Молдова.

 

На поставлене обладнання надається гарантія від 12 до 24 місяців, а також паспорт заводу-виготовлювача, інструкція з експлуатації. На аварійні заявки з сьогодні на сьогодні застосовується надбавка до ціни 5-15%. Доставка здійснюється транспортними компаніями, так і власним автотранспортом.

 

Ціни вказані на умовах самовивозу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner