30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси ВК(С)

Насоси ВК(С). Ціни в Україні. Опис серії. Каталог моделей.


Насоси ВКЗ це економічні промислові самовсмоктуючі відцентрово-вихровий агрегати, які призначені для створення високого напору при відносно малих обсягах подачі води або подібних рідин з температурою до 85°С. Створено насос ВК на основі консольних насосів, має горизонтально розташований вал, одноступінчатий з вихровим робочим колесом. Ротор насоса за умоланию виробляє обертання проти годинникової стрілки, якщо дивитися у бік електродвигуна. Насоси ВК(С) можуть бути використані для потреб морського і річкового флоту.


насоси ВК(С)

 

 

Конструкція


Насос ВКС це відцентровий насос, має горизонтальний вал і одне робоче колесо, яке розташоване на валу, що приводиться в рух електроприводом зі швидкістю 1500 або 3000 обертів за хвилину. У самовсасывающей модифікації (з літерою С у маркуванні) передбачена установка напірного ковпака на вихідному патрубку для створення самовсмоктування. В якості ущільнення валу використовується набивка сальникова. Перекачування рідини насосом ВКЗ може бути організовано реверсивним (тобто в обидві сторони). Таким чином, насос ВК є також насос двостороннього входу. Насосний агрегат складається з насосної частини та електродвигуна, які співвісно зібрані на загальній рамі, крутний момент передається через муфту втулочно-пальцеву типу МУВП.

 

 

Матеріали


 

 

 

 


 

Маркуються сучасні насоси ВК так:


ВК - вихровий консольний
 

ВКС - вихровий консольний самовсмоктуючий
 

ВКО - вихровий консольний з обігрівом

 

 

 

 

 

 

 

Виробники насосів ВК(С)

 

В Україні насоси ВК(С) в чавунному виконанні без сорочки обігріву виробляє ТОВ Укрнасоссервіс (Олександрія). Також в Україні поширені російські насоси від АТ Ливгидромаш (Лівни), які традиційно більш високої якості і більш широкої лінійки моделей і модифікацій.

 

 

Насоси ВК(С). Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

Нижче представлений каталог насосів ВК(С) з цінами в Україні і технічними характеристиками. ПП ОЛ Електро виробляє насосні агрегати типу ВК(С), комплектуючи заводські насоси оптимальними електродвигунами з точки зору бюджету, категорії розміщення і досвіду. У 99% відсотків випадків ціна нашого насосного агрегату нижче ціни заводу-виробника на 15-20%. При цьому сервіс та строки поставки замовник отримує більш комфортні. В залишках є велика кількість насосів типу ВК складського зберігання, які поставляються після ревізії переконсервації з наданням стандартної гарантії.

Осуществляем срочные поставки по аварийным заявкам в Киев, Хмельницкий, Харьков, Тернополь, Херсон, Кировоград, Чернигов, Винница, Черновцы, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Сумы, Полтава, Львов, Ровно, Запорожье, Донецк, Николаев, Днепр, Луцк. Доступен экспорт на насосы ВК(С) в такие страны как Молдова, Грузия, Армения, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвия, Эстония, Туркменистан, Иран. Минимальная стоимость таможенной очистки с базисом поставки FCA составляет 4500,00 грн без НДС (180 USD), включая расходы на производство сертификатов СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner