30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси КМ

Насоси КМ. Опис серії. Каталог моделей. Ціни в Україні.

 

Насоси КМ - це сама широкораспространенная на території України і СНД серія загальнопромислових насосів, що перекачують чисту воду. Насоси консольного типу прості по своїй конструкції, надійні, ремонтопрігодни, забезпечують широкий діапазон робочих параметрів напір-подача. При цьому ціна насосів КМ сама бюджетна серед своїх аналогів. Буква До маркування насосів серії буквально означає - консольний. Буква М - моноблочний.

 

насоси КМ фото

 

 

Конструкція


Насос КМ це відцентровий насос, має горизонтальний вал і одне робоче колесо, яке розташоване на консолі валу, що приводиться в рух електроприводом зі швидкістю, так правило, 3000 обертів за хвилину. Вал насоса КМ спирається на підшипники, сам підшипниковий кронштейн стандартної конструкції для консольних насосів типу КМ. Напірний патрубок насоса спрямований горизонтально вгору, а всмоктувальний патрубок дивиться вперед, при цьому в останній модифікації насосів КМ центральні осі патрубків перетинаються на осі вала насоса. В якості ущільнення валу (захисту від витоків під дією зворотного доцентрової сили) використовується змінна сальникове ущільнення. Насосний агрегат складається з насосної частини та електродвигуна, які співвісно зібрані через фланцеве з'єднання в єдину конструкцію, крутний момент передається через муфту.

 

 

Застосування насосів КМ


 

 • Системи подачі води структур управління водного господарства, комунальні підприємства житлово-комунального комплексу, водоканали (водопостачання)
   
 • Системи подачі води локального водопостачання житлових комплексів і промислових об'єктів, у тому числі для забезпечення виробничих потреб технічною водою
   
 • Системи подачі води у фермерських господарствах, дачних кооперативів і садових товариствах
   
 • Системи подачі води в системах пожежогасіння
   
 • Будь-які інші об'єкти, де необхідна подача води або підвищення тиску

 

 

 

Матеріали


Корпус, крильчатка і підшипниковий кронштейн насосів КМ виконані з литого чавуну СЧ. Вал з конструкційної сталі (як правило, сталь 45 або 40Х).

 


Маркуються сучасні насоси КМ за трьома розмірами: діаметр всмоктуючого патрубка, діаметр напірного патрубка і діаметр робочого колеса в міліметрах. Для прикладу насос КМ80-50-200 має 80 мм всмоктування (винесений вперед), 50 мм напір (винесено вгору) і робоче колесо діаметром 200 мм. До 1997-1998 року насоси КМ маркувалися за своїми параметрами подачі і напору (у кубічних метрів води метрів вертикального стовпа через дріб).

 

 

 

 

 

 

Виробники насосів КМ

 

В Україні насоси КМ виробляє виключно ТОВ Укрнасоссервіс (Олександрія). Також в Україні поширені російські насоси від Катайський насосний завод, які традиційно більш високої якості.

 

 

Насоси КМ. Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

Нижче представлений каталог насосів КМ з цінами в Україні і технічними характеристиками. ПП ОЛ Електро виробляє насосні агрегати типу КМ, комплектуючи заводські насоси оптимальними електродвигунами з точки зору бюджету, категорії розміщення і досвіду. У 99% відсотків випадків ціна нашого насосного агрегату нижче ціни заводу-виробника на 5-15%. При цьому сервіс та строки поставки замовник отримує більш комфортні.

Осуществляем срочные поставки по аварийным заявкам в Киев, Хмельницкий, Харьков, Тернополь, Херсон, Кировоград, Чернигов, Винница, Черновцы, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Сумы, Полтава, Львов, Ровно, Запорожье, Донецк, Николаев, Днепр, Луцк. Доступен экспорт на насосы КМ в такие страны как Молдова, Грузия, Армения, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвия, Эстония, Туркменистан, Иран. Минимальная стоимость таможенной очистки с базисом поставки FCA составляет 4500,00 грн без НДС (180 USD), включая расходы на производство сертификатов СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner