30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси К

Насоси К. Опис серії. Каталог моделей. Ціни в Україні.

 

Насоси К - це найбільш масова на території України та минулого СРСР серія загальнопромислових насосів, що перекачують чисту воду. Насоси консольного типу прості по своїй конструкції, надійні, ремонтопрігодни, забезпечують широкий діапазон робочих параметрів напір-подача. При цьому ціна насосів К найбюджетніша серед своїх аналогів. Літера К в маркування насосів серії буквально означає - консольний.

 

насоси К фото

 

 

Конструкція


Насос К це відцентровий насос, має горизонтальний вал і одне робоче колесо, яке розташоване на консолі валу, що приводиться в рух електроприводом зі швидкістю 3000 або 1500 обертів за хвилину. Вал насоса К спирається на підшипники, сам підшипниковий кронштейн стандартної конструкції для гостовских консольних насосів типу К. Напірний патрубок насоса спрямований горизонтально вгору, а всмоктувальний патрубок дивиться вперед, при цьому в останній модифікації насосів К центральні осі патрубків перетинаються на осі вала насоса. В якості ущільнення валу (захисту від витоків під дією зворотного доцентрової сили) використовується змінна сальникове ущільнення. Насосний агрегат складається з насосної частини та електродвигуна, які співвісно зібрані на загальній рамі, крутний момент передається через муфту втулочно-пальцеву МУВП.

 

 

Застосування насосів К


 

 • Системи подачі води структур управління водного господарства, комунальні підприємства житлово-комунального комплексу, водоканали (водопостачання)
   
 • Системи подачі води локального водопостачання житлових комплексів і промислових об'єктів, у тому числі для забезпечення виробничих потреб технічною водою
   
 • Системи подачі води у фермерських господарствах, дачних кооперативів і садових товариствах
   
 • Системи подачі води в системах теплогенераціїї, металургії
   
 • Будь-які інші об'єкти, де необхідна промислова подача води та/ або підвищення тиску води та інші середньо-великі насосні станції разного призначення

 

 

 

Матеріали


Корпус, крильчатка і підшипниковий кронштейн насосів серії К виконані з литого чавуну СЧ. Вал з конструкційної сталі (сталь 45 або 40Х).

 
Маркуються сучасні насоси К трьома цифрами відповідно трьох розмірів: прохідний діаметр вхідного патрубка, прохідний діаметр вихідного патрубка і діаметр робочого колеса в міліметрах. Для прикладу, насос К80-50-200 має розміри 80 мм вхіний патрубок (винесений вперед), вихідний патрубок 50 мм (винесено вгору) і робоче колесо діаметром 200 мм. 

 

 

 

Виробники насосів К

 

Насоси типу К є загальнопромисловими гідравлічними машинами і виробляються за ГОСТ(ДСТУ) 22247-96 і похідним ТУ безліччю заводів-виробників.

Здійснюємо термінові поставки за аварійними заявками у Київ, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Херсон, Мелітополь, Кропивницький, Чернігів, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Одеса, Маріуполь, Сімферополь, Ужгород, Суми, Полтава, Львів, Охтирка, Черкаси, Луганськ , Чернігів, Рівне, Запоріжжя, Донецьк, Миколаїв, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Дніпро, Луцьк. Доступний експорт на насоси К такі країни як Молдова, Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан, Іран. Мінімальна вартість митного очищення з базисом постачання FCA становить 4500,00 грн. без ПДВ (180 USD), включаючи витрати на виробництво сертифікатів СТ-1. Комплект ЗІП не включено у вартість та постачається за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner