30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси Д/1Д

Насоси Д і 1Д. Каталог моделей, опис серії та ціни в Україні.

 

Насоси Д/1Д - це насоси промислового застосування, що широко використовуються в пострадянському просторі. Насоси Д/1Д забезпечують годинну подачу технічної води в діапазоні 200-12500 кубічних метрів. Дія насоса Д(1Д) полягає в перетворенні механічної енергії приводу в гідравлічну енергію рідини, що перекачується, за допомогою гідродинамічного впливу лопатевої системи робочого колеса. Особливістю насосів Д/1Д є можливість підводити рідину з двох сторін, що відображається і в маркуванні насосів цієї серії, а буква Д буквально позначає двосторонній. Як правило, насоси Д (1Д) поставляються з крильчаткою лівого обертання під електропривід. Однак часто замовляються насоси з крильчаткою правого обертання під привід від двигуна внутрішнього згоряння. Насосні установки на базі насосів Д/1Д правого обертання зазвичай використовуються на тих об'єктах, які позбавлені можливості стаціонарного електропідключення (найчастіше для поливу). Дизель-насосні установки з насосами Д(1Д) маркуються як ДНУ + маркування насоса. Маркування ж самого насоса Д/1Д включає годинну кубатуру подачі та напір у метрах вертикального стовпа. Наприклад, дизельна насосна установка з параметрами 320 кубічних метрів води на годину та тиском у 50 метрів вертикального стовпа буде мати позначення ДНУ Д320-50 УХЛ1.

 

 

Насос Д(1Д) без двигуна

 

Насос Д/1Д без двигуна

 

 

Насосний агрегат Д(1Д) з електродвигуном

 

Насосний агрегат Д/1Д з електродвигуном

 

 

ДНУ на базі промислового насоса Д(1Д) - колісний варіант

 

Дизельна насосна установка промислова на колесах

 

 

ДНУ на базі промислового насоса Д/1Д (на полозах)

 

Дизельна насосна установка промислова на полозах

 

 

ДНУ на базі насоса Д/1Д на жосткій рамі

 

Дизельна насосна установка промислова

 

Широке поширення в промисловості насосів Д/1Д обумовлюється можливістю проводити обслуговування та ремонт насосів на місці їх встановлення без разагрегатування з приводом. 


 

Вимоги до рідини для насосів Д/1Д

 

 • чиста і технічна вода, а також інші хімічно нейтральні рідини в'язкості води

   
 • концентрація твердих частинок розміром до 0,2 мм - до 0,05%

   
 • температура від 0 до 85°C

 

 

 

Типові застосування насоса Д/1Д

 

 

 • водопостачання в промисловості і сільському господарстві

   
 • міське водопостачання

   
 • системи охолодження

   
 • пожежогасіння

   
 • водовідвід

   
 • меліорація

 

 

 

Конструкція насосів Д/1Д


Конструкція насоса Д/1Д дуже проста. Насос має горизонтальний вал та одне робоче колесо (ротор насоса). Ротор насоса Д/1Д спирається на підшипники, вузли яких винесені за межі равлика насоса та набиті мастилом типу Litol. Напірний і всмоктувальний патрубки знаходяться на одній осі і перпендикулярні до осі вала насоса. Як ущільнення валу використовується змінне сальникове ущільнення. Насосний агрегат Д/1Д складається з насосної частини та приводу, які співвісно зібрані на загальній рамі, крутний момент передається через муфту типу МУВП.

 

 

насос Д виробник
 

 

 

Матеріали, з яких виробляють насоси Д/1Д


Корпус, робоче колесо і підшипникові кронштейни насосів Д/1Д виконані з литого чавуну СЧ25. Вал виробляють з конструкційної сталі 40Х.

 

 

Виробництво насосів Д/1Д

 

В Україні насоси Д/1Д виробляють такі відомі заводи як ПАТ Сахгідромаш та АТ Насосенергомаш. Також в Україні поширені російські насоси від АТ Лівгідромаш (Лівни). У зв'язку з простотою конструкції виробництво насосів Д/1Д освоєно й іншими дрібнішими виробниками, зокрема, нашим підприємством. Єдиною складністю у виробництві насосів серії Д/1Д є корпусне лиття великогабаритних насосів (вище за Д800). Власними силами нашого підприємства виробляються ротори для серії насосів Д/1Д повним циклом (від лиття заготовок робочих коліс до балансування ротора). Вали насосів Д виготовляються на токарних верстатах із сортового гарячекатанного сталевого кругляка марки 40Х з відпалом. Робочі колеса Д/1Д виробляють із ливарного чавуну СЧ25 первинного литтям з подальшою мехобробкою. Динамічна балансування роторів провадиться спеціалізованим підрядним підприємством. Підшипники використовуються найвищої якості (Польща, Румунія). Залежно від побажань замовника корпуси насосів Д/1Д замовляються нами або готові у великого виробника або виготовляються із заготовок ремфонду. В обох випадках проточна частина кожного равлика насоса Д/1Д виробництва нашого підприємства проходить футерування (відновне або профілактичне) зносостійкими металонаповненими полімерними матеріалами (Chester, Permabond). Останнє дозволяється підвищити зносостійкість та корозійностійкість проточної частини, а також знизити шорсткість поверхні. Проточна частина з нижчою шорсткістю, ніж стандартна чавунна поверхня, дозволяє підвищити ККД насоса до +5%, що знижує енерговитрати та збільшує життєвий цикл обладнання.

 

 

Модифікації насосів Д і 1Д
 

Модифікації Д, 1Д (а також 2Д) говорять про порядковий номер модифікації, які спрямовані на підвищення ККД та енергоефективності насоса. До суттєвих відмінностей відносять зміну геометрії лопаток робочого колеса, застосування підшипників покращеного ковзання і рідше відмінності в приєднувальних розмірах насоса. У цілому насоси цієї серії виробляються майже в незмінному вигляді з кінця 60-х років 20 століття.

 

 

Насоси Д/1Д. Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

Нижче наведено каталог насосів Д і 1Д з цінами в Україні та технічними характеристиками. Наше підприємство виробляє насоси та насосні агрегати Д/1Д паритетної чи вищої якості, ніж імениті заводи-виробники. Гарантуємо високу якість насосів Д/1Д виробництва нашого підприємства та досягнення середніх показників терміну служби 20 років за дотримання регламенту планового технічного обслуговування.

Здійснюємо термінові поставки за аварійним заявками в такі міста України як Київ, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Фастів, Миргород, Яготин, Кропивницький, Маріуполь, Лозова, Сєвєродонецьк, Обухів, Рівне, Донецьк, Васильків, Миколаїв, Дніпро, Боярка, Луганськ, Гостомель, Лисичанськ, Вишгород, Запоріжжя, Вінниця, Бровари, Бахмут, Чернігів, Бориспіль, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Попасна, Буча, Кременчук, Горлівка, Бердянськ, Березань, Краматорськ, Хмільник, Стрий, Жмеринка, Тульчин, Калуш, Нововолинськ, Ковель, Бердичів, Луцьк, Охтирка, Лубни, Первомайськ, Новомосковськ, Мелітополь, Виноградів, Українка, Марганець, Ромни, Нікополь, Вишгород, Червоноград, а також в такі міста як Баштанка, Кам'янське, Бердянськ, Чортків, Ржищів, Кривий Ріг, Павлоград, Шостка, Славутич, Покровськ, Дружківка, Вишневе, Умань, Волноваха, Дрогобич, Коломия, Березань, Костянтинівка, Ірпінь, Коростень, Хуст, Косів, Олександрія. Доступний експорт в такі країни як Молдова, Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан, Іран. Мінімальна вартість митної очистки з базисом поставки FCA становить всього 100 USD, не включаючи витрати на виробництво сертифікатів СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner