30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси ЦНС

Насоси ЦНС. Ціни в Україні. Опис серії. Каталог моделей.


Насоси ЦНС - це промислові високонапірні агрегати, які обладнані горизонтальним відцентровим валом і декількома (від двох до десяти) камерами-секціями, що представляють собою консольні насоси, підключені послідовно і розташовані на цьому валу. Наявність секцій дозволяє йому регулювати напір, залишаючи подачу незмінною. При цьому підсумкова сила натиску секційного насоса ЦНС залежить від кількості камер і сили напору в них.
 

насоси ЦНС

 

Насоси ЦНС призначені для високонапірного перекачування води, а також інших невибухонебезпечних рідин, схожих з водою за в'язкістю та хімічною активністю, що містять тверді включення в кількості не більше 0,1% за обсягом і розмірами часток не більше 0,2 мм. Насос ЦНС може мати кілька робочих коліс. Насос ЦНС в Україні є незамінним загальнопромисловим агрегатом для величезної кількості застосувань.

 


 

Конструкція


Насос ЦНС це має горизонтальний вал і набір робочих коліс, які розташовані на валу, що приводиться в рух електроприводом зі швидкістю, так правило, 3000 обертів за хвилину. Вал насоса ЦНС спирається на підшипники, самі підшипниковий вузли знаходяться в кронштейнах крайніх секцій насоса. Насос ЦНС обладнаний гідравлічною п'ятою для компенсації зворотного тиску. Всмоктуючий патрубок насоса дивиться в бік, а напірний - горизонтально вгору. В якості ущільнення валу (захисту від витоків під дією зворотного доцентрової сили) використовується змінна подвійне сальникове ущільнення. Насосний агрегат ЦНС складається з насосної частини та електродвигуна, які співвісно зібрані на загальній рамі, крутний момент передається через муфту втулочно-пальцеву типу МУВП.

 


Застосування

 

 • системи ЖКГ

   
 • водопостачання в промисловості і сільському господарстві

   
 • підвищення тиску і підживлення котлів в теплоенергетиці

   
 • шахтний водовідлив

   
 • системи охолодження в металургійній та гірничій промисловості

   
 • створення систем пожежогасіння

   
 • осушення і зрошення полів

 


 

Матеріали


Корпус секцій, крильчатки і кронштейни насосів ЦНС виконані з литого чавуну СЧ. Вал з конструкційної сталі (як правило, сталь 45 або 40Х). Апарати-напрямні виконані з пластика (рідше чавун). Для модифікації насосів ЦНСГМ - проточна частина виконана з технічної нержавіючої сталі 30Х13.

 

Маркуються насоси ЦНС так:

Ц - відцентровий
Н - насос
З - секційний

Модифікації:

ЦНСГ - для гарячої води
ЦНСГМ - для масла і гарячої води
ЦНСН - для нафтопродуктів
ЦНСВ - вертикального виконання
ЦНСК - нержавіючий

 

 

 

 

Виробники насосів ЦНС

 

В Україні насоси ЦНС виробляють такі заводи як АТ Насосенергомаш (ЦНСГМ), ТОВ Укрнасоссервіс (ЦНСГ), ПП Техмаш (ЦНСК). Також в Україні поширені російські та білоруські насоси ЦНС від Ясногірська насосний завод, Димитровградхиммаш і Пінський дослідно-механічний завод. Існують і інші виробники ЦНС, проте найкращим чином зарекомендували себе якісні насоси Ясногорського насосного заводу.


 


Насоси ЦНС. Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

Нижче представлений каталог насосів ЦНС з цінами в Україні і технічними характеристиками. ПП ОЛ Електро виробляє насосні агрегати ЦНС, комплектуючи заводські насоси оптимальними електродвигунами з точки зору бюджету, категорії розміщення і досвіду. У 99% відсотків випадків ціна нашого насосного агрегату нижче ціни заводу-виробника на 5-15%. При цьому сервіс та строки поставки замовник отримує більш комфортні.

Здійснюємо термінові поставки з аварійним заявками в Київ, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Херсон, Кіровоград, Чернігів, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Суми, Полтава, Львів, Рівне, Запоріжжя, Донецьк, Миколаїв, Дніпро, Луцьк. Доступний експорт на насоси ЦНС в такі країни як Молдова, Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан, Іран. Мінімальна вартість митної очистки з базисом поставки FCA становить 4500,00 грн без ПДВ (180 USD), включаючи витрати на виробництво сертифікатів СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner