30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси ЦН

Насоси ЦН. Ціни в Україні. Опис серії. Каталог моделей.
 

Насос ЦН це двоступеневі двостороннього входу промислові, з горизонтальним розташуванням валу агрегати для подачі великих обсягів ;води для промислових і комунальних потреб. Конструктивно пристрій насоса дозволяє врівноважити осьові сили, підводячи рідину, що перекачується з однієї сходинки на іншу за переказними каналах. Таким чином досягається більш ефективне і енергоємне функціонування всього пристрою. Є різновидом насосів типу Д, тобто насоси двостороннього входу. Надзвичайно поширений в країнах СНД завдяки своїм хорошим гідравлічним характеристиками, що робить їх практично незамінними гідравлічними машинами в українській промисловості.


насоси ЦН

 

 

Конструкція


Насос ЦН це двоступеневий відцентровий насос на 2 або 4 робочих колеса, має горизонтальний вал, що приводиться в рух електроприводом зі швидкістю 1500 обертів за хвилину. Вал насоса ЦН спирається на підшипники, самі підшипниковий вузли винесені за межі равлики насоса і набиті мастилом типу Літол. Напірний і всмоктуючий патрубки перпендикулярні осі вала насоса. В якості ущільнення валу (захисту від витоків під дією зворотного доцентрової сили) використовується змінна подвійне сальникове ущільнення або торцеве ущільнення (на замовлення). Насосний агрегат складається з насосної частини та електродвигуна, які співвісно зібрані на загальній рамі, крутний момент передається через муфту втулочно-пальцеву типу МУВП.

 

 

Застосування

 

 • системи ЖКГ

   
 • водопостачання в промисловості і сільському господарстві

   
 • підвищення тиску і підживлення котлів в теплоенергетиці

   
 • шахтний водовідлив

   
 • системи охолодження в металургійній та гірничій промисловості

   
 • створення систем пожежогасіння

   
 • магістральні канали

 

 

 

Матеріали


Корпус, крильчатка і підшипниковий кронштейн насосів ЦН виконані з литого чавуну СЧ. Вал з конструкційної сталі (як правило, сталь 45 або 40Х). Деталі ущільнення з нержавіючих матеріалів.


 

 Маркуються сучасні насоси ЦН за параметрами подачі і напору (у кубічних метрів води в годину метрів вертикального стовпа через тире). Наприклад, маркування насоса ЦН400-105 говорить про те, що агрегат служить для подачі 400 кубічних метрів води на висоту 105 метрів вертикального стовпа. Самі букви в маркуванні означають буквально Ц - відцентровий, Н - насос. Старі маркування насосів даного типу 3В200-2 і 2В200-4 відрізняються іншим будовою підшипникових вузлів, а саме - підшипникові ванни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виробники насосів ЦН


Насосы ЦН являются украинской разработкой и производятся исключительно в Украине заводом АО Насосэнергомаш. Насос ЦН поставляется с завода-производителя, как правило, под заказ со сроком поставки до 40 рабочих дней. Однако, у нашего предприятия всегда в наличии найдется один или несколько насосов серии ЦН, поскольку эта позиция является востребованной рынком и мы стараемся поддерживать постоянный складской остаток подобного оборудования.

 

 

Насосы ЦН. Цены на насосы и насосные агрегаты.

 

Нижче представлений каталог насосів ЦН з цінами в Україні і технічними характеристиками. ПП ОЛ Електро виробляє насосні агрегати типу ЦН, комплектуючи заводські насоси оптимальними електродвигунами з точки зору бюджету, категорії розміщення і досвіду. У 99% відсотків випадків ціна нашого насосного агрегату нижче ціни заводу-виробника на 25-35%. При цьому сервіс та строки поставки замовник отримує більш комфортні.

Осуществляем срочные поставки по аварийным заявкам в Киев, Хмельницкий, Харьков, Тернополь, Херсон, Кировоград, Чернигов, Винница, Черновцы, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Сумы, Полтава, Львов, Ровно, Запорожье, Донецк, Николаев, Днепр, Луцк. Доступен экспорт на насосы ЦН в такие страны как Молдова, Грузия, Армения, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвия, Эстония, Туркменистан, Иран. Минимальная стоимость таможенной очистки с базисом поставки FCA составляет 4500,00 грн без НДС (180 USD), включая расходы на производство сертификатов СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner