30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси Д Болгарія

Насоси Д Болгарські. Каталог моделей. Ціни в Україні.

 

Болгарскиие насоси Д - це шірокоіспользуемие в Україні насоси загальнопромислового застосування. Дія насоса Д складається в перетворенні механічної енергії привода в гідравлічну енергію перекачуваної рідини за допомогою гідродинамічного впливу лопатевої системи робочого колеса. Особливістю насосів Д болгарських є можливість підводити рідина з двох сторін, що відображається у маркуванні насосів цієї серії, а саме літера Д буквально означає "подвійний".

 

Насоси Д болгарські

 

Широке поширення в українській промисловості насосів Д боргарских обумовлюється можливістю проводити обслуговування та ремонт насосів на місці їх встановлення без разагрегатирования з електроприводом. Конструктивно насоси Д - горизонтальні відцентрові одноступінчаті насоси, в яких підведення рідини до робочого колеса здійснюється за полуспирали.


 

Відцентровий насос Д болгарський виконаний з якісних матеріалів, що забезпечує його високу працездатність і надійність. Він дуже зручний в експлуатації, має гарну перекачувальної здатністю і ККД близько 81%. У насосах типу Д болгарських мінімізована ймовірність витоку рідини по валу, оскільки передбачена установка подвійного сальникового або одинарного торцевого ущільнення. Також вагомою відмінністю болгарських двосторонніх насосів є їх якість лакофарбового покриття корпусу, що покращує опірність корозійних факторів.

 

 

Конструкція


Насос Д болгарський це відцентровий насос, має горизонтальний вал і одне робоче колесо, яке розташоване на валу, що приводиться в рух електроприводом зі швидкістю, так правило, 1500 обертів за хвилину. Вал насоса Д спирається на підшипники, самі підшипниковий вузли винесені за межі равлики насоса і набиті мастилом типу Літол. Напірний і всмоктуючий патрубки розташовані на одній осі і перпендикулярні осі вала насоса. В якості ущільнення валу (захисту від витоків під дією зворотного доцентрової сили) використовується змінна подвійне сальникове ущільнення або торцеве ущільнення (на замовлення). Насосний агрегат складається з насосної частини та електродвигуна, які співвісно зібрані на загальній рамі, крутний момент передається через муфту втулочно-пальцеву типу МУВП.

 

 

Застосування насосів Д

 

 • водопостачання в промисловості і сільському господарстві

   
 • системи міського водопостачання та теплопостачання

   
 • системи охолодження в металургійній та гірничій промисловості

   
 • створення систем пожежогасіння

   
 • осушення і зрошення полів

 

 

 

Матеріали


Корпус, крильчатка і підшипниковий кронштейн насосів Д виконані з литого чавуну СЧ. Вал з конструкційної сталі (як правило, сталь 45 або 40Х).

 


Маркуються сучасні насоси Д параметрами подачі і напору (у кубічних літрах води в секунду метрів вертикального стовпа). Наприклад, маркування насоса 300Д70 говорить про те, що агрегат служить для подачі 300 кубічних літрів води в секунду на висоту до 70 метрів вертикального стовпа.

 

 

 

 

 

 

Виробники насосів Д болгарських

 

В Україні насоси Д болгарські виробляє завод ПАТ Сахгидромаш (Кіровоград). Оригінальним виробником насосів Д є АТ ВІПОМ (Кишинів).

 

 

Насоси Д болгарські. Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

Нижче представлений каталог насосів Д болгарських з цінами в Україні і технічними характеристиками. ПП ОЛ Електро виробляє насосні агрегати типу Д, комплектуючи заводські насоси оптимальними електродвигунами з точки зору бюджету, категорії розміщення і досвіду. У 99% відсотків випадків ціна нашого насосного агрегату нижче ціни заводу-виробника на 5-15%. При цьому сервіс та строки поставки замовник отримує більш комфортні.

Осуществляем срочные поставки по аварийным заявкам в Киев, Хмельницкий, Харьков, Тернополь, Херсон, Кировоград, Чернигов, Винница, Черновцы, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Сумы, Полтава, Львов, Ровно, Запорожье, Николаев, Днепр, Луцк. Доступен экспорт на насосы Д болгарские в такие страны как Молдова, Грузия, Армения, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвия, Эстония, Туркменистан, Иран. Минимальная стоимость таможенной очистки с базисом поставки FCA составляет 4500,00 грн без НДС (180 USD), включая расходы на производство сертификатов СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner