30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси ВВН

Вакуумні насоси ВВН. Ціна в Україні та технічний огляд.

 

Насоси ВВН забезпечують продуктивність 5-5000 літрів на секунду, забезпечують невелику глибину вакууму (мінімально можливий залишковий тиск для насосів ВВН – не нижче 0,2 атм). Насоси ВВН терплять невелике забруднення середовища, однак для перекачування агресивних газів необхідний підбір правильного матеріалу проточної частини. Робоче середовище – вода.

 

насосы ввн

 

 

Тип насоса

Діапазон продуктивності, л/с

Залишковий тиск, атм

Робоче середовище

Принцип дії

ВВН

5-5000

0,2

вода

рідинно-кільцевого

 

 

Застосування насосів ВВН

 

Насоси ВВН беруть участь в типових техпроцесах промисловості України.

 

Галузь промисловості

Техпроцеси

Вакуумні насоси

Металургія

комплектація вакуумних печей, ливарних машин, термообробка, деаерація

АВЗ, НВР, ВВН

Добувна промисловість

відбір метану, уловлювання, сепарація і очищення газів

ВВН

Цукрова промисловість

транспортування газу, фільтрація, деаерація

ВВН

Енергетика

вакуумна очищення масла і палива

ВВН, НВР

Виробництво пластиків

комплектація ливарних машин, деаерація

НВР, ВВН

 

 

насоси ввн ціни  

 

Як замовити насоси ВВН. Ціни та комплектації.

 

Вказані ціни на насоси ВВН в базовій комплектації. Ціни на насоси складського зберігання нижче, ніж на насоси поточного року випуску. Забезпечуємо оперативну доставку згідно аварійних заявок в такі міста: Одеса, Київ, Тернопіль, Полтава, Біла Церква, Хмельницький, Кіровоград, Сімферополь, Рівне, Миколаїв, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Луганськ, Львів, Вінниця, Чернігів, Луцьк, Чернівці, Херсон, Івано-Франківськ, Ужгород, Кременчук, Горлівка, Суми, Краматорськ та інші міста України. Доступний експорт в такі країни як Молдова, Узбекистан, Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Монголія, Киргизстан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан. Вартість митної очистки з базисом поставки FCA складає 80 USD, не включаючи витрати на виробництво сертифікатів СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

 

Гарантуємо надання найнижчих цін в Україні на насоси ВВН власного виробництва.

Здійснюємо оперативну доставку по всій Україні, включаючи такі міста як Київ, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Кіровоград, Сімферополь, Рівне, Миколаїв, Дніпропетровськ, Луганськ, Запоріжжя, Вінниця, Чернігів, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Кременчук, Краматорськ та інші міста України. Можливий експорт у Казахстан, Узбекистан, Вірменія, Грузія, Таджикистан, Іран, Азербайджан, Білорусь, Молдова.

 

На поставлене обладнання надається гарантія від 12 до 24 місяців, а також паспорт заводу-виготовлювача, інструкція з експлуатації. На аварійні заявки з сьогодні на сьогодні застосовується надбавка до ціни 5-15%. Доставка здійснюється транспортними компаніями, так і власним автотранспортом.
 

Ціни вказані на умовах самовивозу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner