30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Дозуючий насос НД

Дозуючий насос НД. Насос з регульованою подачею.

 

Дозуючий насос НД це плунжерний агрегат, призначений для подачі рідин аж до агресивних з рівномірним дозуванням літражу в секунду. Дозуючі насоси НД здатні справлятися з високотемпературними рідинами до 200 °С. Принцип дії – об'ємний – рідина виштовхує плунжер, а її обсяг регулюється довжиною ходу плунжера. Насоси НД також є самоусмоктувальними, тобто не вимагають підпору і самі підтягують середовище в себе з ємності.

 

Дозуючі насоси НД можуть мати виконання і комплектації, що відрізняються типами плунжерного ущільнення, способами регулювання обсягу подачі, матеріалами, виконаннями електроприводу і т. д. Тому до заявки на придбання цих насосів слід підходити з особливою ретельністю, оскільки ціна насоса НД на одні і ті ж параметри може сильно відрізнятися у зв'язку з вищевказаним. Розберемо стандартизоване позначення плунжерного дозувального насоса з маркуванням НД:

 

 

НД2,5 25/160К14А У2

 

НД – дозуючий насос

2,5 – точність, у відсотках відхилення по довжині ходу плунжерного

25 – подача, часовий літраж

160 – напір, в кгс/см2

К – матеріал контактує з рідиною (нерж. 12Х18Н10Т), (Д – нерж. 20Х13)

1 – без сорочки охолодження

4 – з підведенням рідини для охолодження

А – загальнопромисловий електроприводу (В – вибухозахист)

У2 – кліматичне виконання і категорія розміщення

 

Додатково маркування дозуючого насоса НД може містити букви Р, Е або П (НДР, НДЭ або НДП), які позначають:

 

Р - можливість ручного регулювання годинного обсягу подачі в процесі роботи агрегату

Е - опція регулювання обсягу подачі електроприводом в процесі роботи агрегату

П - опція регулювання обсягу подачі пневмоприводом в процесі роботи агрегату

 

 дозуючий насос НД україна

 

За замовчуванням обсяг подачі насоса НД регулюється лише вручну і при вимкненому агрегаті.

За замовчуванням, без вказівки точності дозування, цей показник нижче 2,5%.

 

 

 

 

Де використовується дозуючий насос НД

 

Дозуючі насоси НД використовують на тих виробництвах, які вимагають постійний обсяг подачі рідини з високою точністю: харчові і нафто-хімічні виробництва, хімпром, целюлозно-паперові виробництва.

 

 

Виробники дозуючих насосів НД:
 

  • ПАТ «Свеський насосний завод»
     
  • ТОВ «Ригахиммаш»
     
  • ЗАТ "Харьковмаш"
     
  • ТОВ «ЭЛНАС»

 

 

Дозуючий насос НД. Ціна і географія поставки.

 

Купити насос НД в Україні представляється можливим двома базовими способами. Перший – замовити заводський насос з термінами постачання близько 3-4 тижнів. Спосіб другий – купити насос НД складського зберігання з термінами поставки 3-4 дні, які необхідні для ревізії обладнання, яке зберігалося на складах більше двох років. Різниця в ціні таких насосів буде незначною, а ось терміни поставки відрізняються на користь складського насоса НД. Відновлення дозуючі насоси типу НД не підлягають, тому купуючи насос складського зберігання можна не боятися потрапити на колишній у вживанні відновлений насос.

 

Так или иначе, обратившись в ООО «ЭЛНАС», можно получить оптимальное на текущую дату ценовое предложение на требуемый дозирующий насос НД. География поставок включает такие города как Львов, Одесса, Киев, Тернополь, Полтава, Николаев, Кременчуг, Хмельницкий, Полтава, Ужгород, Кировоград, Симферополь, Ровно, Донецк, Чернигов, Днепропетровск, Белая Церковь, Луганск, Запорожье, Горловка, Винница, Чернигов, Черновцы, Сумы, Ивано-Франковск, Луцк, Херсон, Сумы, Краматорск - вся Украина.

Осуществляем оперативную доставку по всей Украине, включая такие города как Киев, Одесса, Тернополь, Хмельницкий, Полтава, Кропивницкий, Мариуполь, Ровно, Николаев, Днепр, Лисичанск, Запорожье, Винница, Чернигов, Черновцы, Львов, Ивано-Франковск, Луцк, Херсон, Ужгород, Сумы, Белая Церковь, Кременчуг, Краматорск и другие города Украины. Возможен экспорт в Казахстан, Узбекистан, Армения, Грузия, Таджикистан, Иран, Азербайджан, Беларусь, Молдова, Монголия, Киргизия.

 

На поставляемое оборудование предоставляется гарантия от 12 до 24 месяцев, а также паспорт завода-изготовителя, инструкция по эксплуатации. На аварийные заявки с сегодня на сегодня применяется надбавка к цене 5-15%. Доставка осуществляется как транспортными компаниями, так и собственным автотранспортом.
 

Цены указаны на условиях самовывоза.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner