30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Застосування анаеробних клеїв і герметиків

Застосування анаеробних клеїв і герметиків

Вперше анаеробні склади були вивчені і досліджені в Сполучених Штатах, в п'ятдесятих роках 20го століття.

Анаеробний, герметик представляє з себе рідкий або пастоподібний склад, який при контакті з металевими поверхнями і відсутністю кисню утворює термореактивную пластмасу.

 

Анаеробний, герметик за рахунок своїх властивостей забезпечує надійну фіксацію і герметизацію різьбових, фланцевих з'єднань, фіксацію вал-втулкових механізмів (підшипників) герметизацію трубних з'єднань.

 

 

Анаеробні склади широко застосовуються в промислових масштабах і побутових потребах. Анаеробний, герметик замінює безліч традиційних матеріалів, застосовуваних для герметизації і фіксації трубних, фланцевих, різьбових видів з'єднань, і виступає як: фіксатор різьби, анаеробний трубний герметик, фланцевий герметик, фіксатор вал-втулка.

 

Анаеробний фіксатор компанії Permabond замінює матеріали, застосовувані для герметизації, такі як: герметизуюча нитка, ущільнювальна паста, фум-стрічка, сантехнічний льон.

 

Анаеробний, герметик, пропонований нашою компанією, відрізняється зручним способом нанесення, економією часу, високими показниками надійності і здатністю витримувати високі перепади тиску і температури.

 

Анаеробні склади в 90% випадків застосовуються для герметизації і фіксації металевих матеріалів. Для полімеризації в зазорі неметалічних поверхонь рекомендується використовувати активатор Permabond A905.

 

Переваги анаеробних складів:

 

- Анаеробний, герметик захищає метал від корозії;

- Надійний контакт і герметизація порівнянно з механічним затиском;

- Температурний діапазон від -55С до +230С;

- Міцна фіксація сполук;

- Швидка швидкість полімеризації (застигання) прискорює час складання;

- При нанесенні анаеробних складів металеві деталі не пошкоджуються і приймають естетичний вигляд;

- Працює з будь-яким типом різьби;

- Стійкий до мастил, кислот, лугів, газів і т. д.

- Простота в застосуванні;

- Витримують тиск до 600 МПа;

- Легкість демонтажу;

- Не уседают з часом;

- Довговічність, вібростійкість.

 

З допомогою анаеробних герметиків Ви можете відмовитися від традиційних прокладок, ущільнювачів, механічних шплінтів, шайб, зварювання. При утрудненні демонтажу використовувати нагрівання або ж спеціальні інструменти.

 

Застосування анаеробних фіксаторів:

 

Анаеробний, герметик фіксатор різьбових з'єднань

 

Для фиксации резьбы следует нанести анаэробный герметик на одну из поверхностей и равномерно распределить. Клей для резьбы можно наносить как на внутреннею, так и на внешнюю резьбу. Важно полное заполнение резьбового зазора. Резьбовой фиксатор поставляется емкостью 200мл, 50мл, снабжен специальной насадкой, упрощающей процесс нанесения фиксатора из флакона.

 

Фиксатор ускоряет сборку, смазывая резьбу при нанесении, герметизирует, защищает от коррозии и надежно фиксирует резьбовое соединение. Благодаря ему Вы можете отказаться от граверных шайб и не беспокоится о надежности соединения.

 

Анаеробний, герметик фланцевих з'єднань

 

        

 

Анаеробний, герметик використовують замість традиційних ущільнень і прокладок, полегшуючи процес монтажу і забезпечуючи герметизацію сполук.

 

Анаеробний ущільнювач стійкий до кислот, корозії, вібрації та інших агресивних середовищ. З тривалістю часу немає необхідності підтягувати фланці, не вимагається додаткова підготовка поверхонь.

   

Анаеробний, герметик трубних різьб

 

 

 

Анаеробний фіксатор різьби Permabond забезпечує надійну довгострокову герметизацію трубних з'єднань. Застосовується для герметизації газопроводів, нафтопроводів, трубопроводів, витримуючи високий тиск, аж до розриву труби.

 

Герметик замінює традиційні застосовувані види фіксації: сантехнічний льон, герметизуюча нитка, ущільнювальна паста, фум-літній та інші, прискорюючи процес і зручність монтажу.

 

Анаеробний вал-втулковий фіксатор (фіксатор підшипників)

 

 

Фіксатор підшипників (фіксатор вал-втулка) призначені для посадки деталей в корпус або на вал. Фіксатор підшипників Permabond забезпечує міцність та вібростійкість сполук, збільшує термін експлуатації і забезпечує захист деталей від корозії.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner