30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Шестеренні насоси НМШ, Ш та ін.

Шестеренні насоси НМШ, Ш, ДС. Ціна в Україні та огляд технічних характеристик.

 

 

шестеренні насоси

 


 

 

Шестеренні. Загальні відомості і конструкція.

 

Шестеренні насоси це об'ємної дії агрегати з зубчастими колесами в якості робочих органом, перекачування рідини у яких відбувається за законом Паскаля - з області більшого тиску в область меншого. Створення області підвищеного тиску відбувається шляхом зменшення обсягу робочої камери. Принципова конструкція шестеренного насос НМШ (як і насоса Ш) проста - пара зубчастих роторів, що здійснюють зустрічний рух, створюючи розрідження на вході насоса. Далі перекачуване середовище переноситься зубами шестерень до виходу насоса і цикл безперервно повторюється. Простота конструкції обумовлює високу надійність.

 

 

Шестеренні насоси. Призначення.

 

Насоси шестеренні типу НМШ і Ш призначені для перекачування нафтопродуктів та їх похідних. Широко застосовуються при перевалці нафтопродуктів в котельних установках, перевалочних терміналах, на нафтопереробних підприємствах.

 

Шестеренні насоси НМШ перекачують такі рідини: теплоносії на основі нафтових масел, мінеральні масла, індустріальні масла, топковий мазут, дизельне паливо, нафта, лакофарбові матеріали та інші в'язкі рідини, що володіють змазує здатністю.

 

 

 

Важливі особливості шестеренних насосів НМШ і Ш.

 

Важливою особливістю конструкції шестеренних насосів НМШ і Ш є відсутність підшипників, які замінені втулками тертя. Це дозволяє уникнути перегріву і заклиниваания підшипника при передачі тепла від середовища, коли мова йде про перекачування нафтопродуктів при високих температурах.

Шестеренні насоси НМШ і Ш не терплять абразивних частинок в перечиваемой середовищі, підвищену агресивність середовища, а також її завоздушенность. В цілому, шестеренні насоси типу НМШ і Ш майже не вимагають періодичного техобслуговування і показую унікальні терміни служби при правильній експлуатації.
 

Як правило, ресурс до капітального ремонту шестеренних насосів становить 40 000 годин при середньому терміні служби 15 років. Встановлений термін служби 50 років.

 

 

Для зручності навігації - скористайтесь пошуком в правому верхньому кутку сторінки або фільтрами ліворуч.

 

Осуществляем оперативную доставку по всей Украине, включая такие города как Киев, Одесса, Тернополь, Хмельницкий, Полтава, Кировоград, Симферополь, Ровно, Донецк, Николаев, Днепропетровск, Луганск, Запорожье, Винница, Чернигов, Черновцы, Львов, Ивано-Франковск, Луцк, Херсон, Ужгород, Сумы, Белая Церковь, Кременчуг, Горловка, Краматорск и другие города Украины. Возможен экспорт в Казахстан, Узбекистан, Армения, Грузия, Азербайджан, Беларусь, Молдова.

 

Почему стоит купить шестеренный насос НМШ именно у НАС?

 

1) Лучшая цена. Все просто - дайте нам знать, если Вам предложили цену ниже - мы сделаем дополнительную скидку.
 

2) Мы осуществляем инженерный подбор правильного исполнения шестеренного насоса НМШ  в зависимости от типа перекачиваемой жидкости, её вязкости и температуры.
 

3) Постоянное наличие. Шестеренные насосы НМШ являются стратегической группой товаров, поэтому мы поддерживаем их постоянный складской остаток.
 

4) Швидка доставка. Ми доставимо електронасосні агрегати або шестеренні насоси НМШ 5-25 (або насоси НМШ 8-25) протягом доби в будь-який обласний центр.
 

5) Гарантія. На всі шестеренні насоси надається гарантія від 12 до 24 місяців.

 

 

На поставлене обладнання надається гарантія від 12 до 24 місяців, а також паспорт заводу-виготовлювача, інструкція з експлуатації. На аварійні заявки з сьогодні на сьогодні застосовується надбавка до ціни 5-15%. Доставка здійснюється транспортними компаніями, так і власним автотранспортом. Ціни вказані на умовах самовивозу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner