30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Відеоспостереження

Відеоспостереження являє собою процес контролю охоронюваного об'єкта за допомогою спеціального обладнання, робота якого спрямована на фіксацію, транслювання, запис, обробку та аналіз зображень.

 

Відеоспостереження на сьогоднішній день є базовим елементом будь-якої охоронної системи. З відеоспостереження починають побудова систем безпеки і, часто, відеоспостереженням і закінчують, оскільки більш самодостатню охоронну одиницю предствить собі важко. Повсюдно відеоспостереження застосовується вже близько півстоліття, на всіляких нерухомих та рухомих об'єктах, для охорони приватної і муніципальної власності.

 

Побудова розгалуженої архітектури системи відеоспостереження для конкретного об'єкта це процес досить складний, тому наша компанія керується пакетом стандартизованих галузевих рішень, які зарекомендували себе у всьому світі.

 

 

Відеоспостереження. Топологія стандартних рішень.

 

відеоспостереження

Наша пропозиція.

 

Наш секрет в тому, що немає ніякого секрету: компанія "ОЛ Електро" просто якісно виконує свою роботу з розробки, постачання і монтажу систем відеоспостереження. При цьому, абсолютно не важливо мова йде про поставку однієї камери для побутових потреб або комплексних роботах з модернізації мережевої системи відеоспостереження великого промислового об'єкта. В обох випадках наш Клієнт отримує максимальний сервіс і мінімальну ціну.

 

Увага! Хороша новина:

 

У нас Ви можете безкоштовно замовити побудова архітектури та розрахунок вартості установки-монтажу видеонаблюжения для Вашого об'єкта по ескізному технічним завданням. При цьому, у разі, якщо Вам вдасться знайти в Україні обладнання з нашої кошторису дешевше - ми гарантуємо надання додаткової знижки до рівня мінімальної ціни.

 

Ще один дуже важливий фактор - все обладнання, що поставляється компанією "ОЛ Електро" на ринок України - оригінальне і сертифіковане. Ніяких сумнівних сірих поставкок. Ми поважаємо своїх клієнтів і дорожили власною репутацією.

 

Рекомендуємо також звернути увагу на можливість побудови інтегрованих систем безпеки, які включають в себе системи віддаленого контролю і управління доступом з можливістю інтеграції в єдине ціле систем відеоспостереження, пожежної сигналізації, обліку відвідуваності співробітників і багато іншого. Зокрема, "ОЛ Електро" має позитивний досвід побудови гібридних систем, що поєднують ПО TRASSIR і ПО BIOSTAR 2 від SUPREMA INC - світового лідера в області біометричних технологій.

 

відеоспостереження україна

 

Географія роботи.

 

Географія нашої роботи це вся Україна, включаючи такі міста як: Київ, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Кіровоград, Сімферополь, Рівне, Донецьк, Миколаїв, Дніпропетровськ, Луганськ, Запоріжжя, Вінниця, Чернігів, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Кременчук та інші міста України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner