30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Камери відеоспостереження

Камери відеоспостереження. Як вибрати і купити правильно.

 

Зростаючі вимоги з безпеки на підприємствах, сумлінності праці і якості надання послуг призводять до необхідності мати на підприємстві продумане, якісний і багатофункціональний відеоспостереження. Якість якої багато в чому визначається тим, які встановлені камери відеоспостереження.

 

 Камери відеоспостереження Hikvision

 

 

 

 

 

 

 

 

Аподаткові та мережеві (IP) камери відеоспостереження. В чому різниця?

 

Аналогові камери відеоспостереження фіксують оптичне зображення, переводять його в аналоговий відеосигнал і передають на монітори, пристрої запису (відеореєстратор, плата відеозахоплення). Для передачі використовується коаксіальний або мережевий кабель (вита пара). Аналогові камери відеоспостереження, як правило, дешевше ніж мережеві і володіють меншим набором функцій і можливостей.

 

IP - камери відеоспостереження – інтелектуальні пристрої, які, за допомогою вбудованого процесора і веб-сервера, можуть самі обробляти, конвертувати і передавати в мережу відео з мережевим інтерфейсам типу Wi-Fi або Ethernet. IP-камери відеоспостереження оснащуються системою управління подіями, детектором руху, вбудованим мікрофоном і динаміком для гучного зв'язку або портами для підключення, підтримують двосторонню аудіозв'язок, здатні зчитувати і обробляти сигнали тривоги з зовнішніх датчиків і управляти виконавчими пристроями через порти IN/OUT. Безліч моделей має роз'єм під SD-карту.

 

Сучасні IP - камери відеоспостереження мають більш високий дозвіл, ніж аналогові завдяки використанню мегапіксельних CCD - або CMOS-матриць, тому дозволяють розпізнавати дрібні деталі об'єктів, спостерігати за більшою територією, і, іноді, обійтися без трансфокаторів і позиціонерів.

 

Нові будови відмінно підходять щоб встановити IP - камери відеоспостереження і обійтися без прокладання величезної кількості коаксіальних проводів, заощадивши при цьому близько третини коштів. IP - камери відеоспостереження легше перенести в інше місце або на інший об'єкт, якщо виникне така потреба. У разі ж, коли потрібно здійснювати спостереження на географічно віддалених об'єктах, буде складно не використовувати IP - відеокамери.

Також позначимо, що коаксіальний кабель служить для передачі сигналу в первісному незакодированном вигляді, що дозволяє зловмисникам підключитися і зчитувати незашифрованную картинку прямо з камери відеоспостереження або навіть підмінити сигнал підробленим і, таким чином, приховати сліди своїх незаконних або шкідливих дій.

 

IP - камери відеоспостереження вміють транслювати сигнал в закодованому виді з безпечного мережевого з'єднання і навіть не використовуючи кабелі зовсім, що робить відеоспостереження безпечним і захищеним.

 

 

Об'єднуючи IP - камери відеоспостереження з використанням спеціалізованих програм можна проводити розгорнутий відеоаналіз:

 

  • детекцію натовпу;
     
  • розпізнавати обличчя і номерні знаки транспорту;
     
  • відстежувати пересування об'єктів;
     
  • враховувати і організовувати робочий час персоналу;
     
  • знаходити популярні зони на підприємстві або в торговому центрі;
     
  • збирати інформацію для маркетингових досліджень.

 

Також можна налаштувати відправку повідомлень тривоги на e-mail, інтеграцію з СКУД (напр., за допомогою Biostar 2), POS і багато іншого.

 

В доповнення хочеться зауважити, що подача живлення на аналогові камери часто призводить до різного роду труднощів і подорожчання всієї системи.
IP - камери відеоспостереження можуть працювати з устаткуванням стандарту IEEE 802.3 af і одержувати живлення по Ethernet (протокол PoE - Power over Ethernet), тобто по мережевому кабелю від комутаторів і конвертерів. Відповідно, необов'язково встановлювати силову інфраструктуру для живлення відеокамер (блоки живлення, дроти до них) і можна істотно знизити вартість всієї системи. Використання PoE також дозволяє підключити IP-камери, джерела безперебійного живлення та зберегти працездатність системи відеоспостереження у разі перепадів напруги.

 

Перше питання при виборі камери відеоспостереження: Де вона розташовуватиметься?

 
Вуличні камери відеоспостереження витримують температури від -50 до +65 градусів Цельсія, мають захист від впливів навколишнього середовища (IP66). Внутрішні - не придатні для зовнішньої інсталяції.

 

 

 

 

Камери відеоспостереження по зовнішньому виконанню:

 

 

 

модульні камери відеоспостереження

Модульні камери відеоспостереження

 

Модульні камери відеоспостереження лежать в основі більшості камер, можна монтувати в предмети інтер'єру, меблі, апаратуру.

 

 

 

 

Корпусні камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD854F-E
Корпусні камери відеоспостереження

 

Корпусні камери – це камери стандартного виконання, об'єктивом не комплектуються, оптика підбирається виходячи з потреб відеоспостереження.

 

 

 

Циліндрична (bullet) камера відеоспостереження hikvision DS-2CD8253F-EI
Циліндричні (Bullet) камери відеоспостереження

 

Bullet - камери відеоспостереження виконані у вигляді герметичного циліндра, підходять для вуличного розташування, мають захист від вологи і пилу, зазвичай мають універсальний кронштейн для легкого монтажу і вбудовану ІК підсвічування. 

 

 

 

Купольна камера Hikvision DS-2CD2742FWD-IS
Купольні (Dome) камери відеоспостереження

 

Купольні (Dome) камери відеоспостереження мають корпус у вигляді півсфери з вбудованою всередину модульної камерою. Завдяки куполу, який закриває об'єктив, не видно що саме знімає камера.

Легко змонтувати до стелі або стіні, часто оснащуються ІК підсвічуванням. Є вандалозащищенные варіанти для розташування в людних місцях і на вулиці .

 

 

 

Швидкісна поворотна камера відеоспостереження Hikvision DS-2DF7284-AEL
 
PTZ (Pan-tilt-zoom, Speed Dome) IP-відеокамери.

 

PTZ (Speed Dome) керовані швидкісні поворотні камери відеоспостереження – роботизовані камери, з трансфокальным об'єктивом і автоматичним фокусуванням, фокусна відстань і спрямованість камери задається оператором за допомогою пульта або прописується в маршруті і управляється програмою.

 

PTZ відеокамери мають оптичне наближення (20x-36x zoom), повертаються на 360 градусів по горизонталі і на 170 градусів по вертикалі, оснащуються гнобителем напруги для грозозахисту.

 

Завдяки гнучкою налаштування і першокласної начинці швидкісних поворотних відеокамер можна тримати під контролем значну територію, вести відеоспостереження в будь-яких умовах.

 

 

Що таке фокусна відстань?

 

Кут огляду камери відеоспостереження залежить від фокусної відстані (f) об'єктива. Для широкого кута огляду треба вибирати об'єктив з маленьким фокусною відстанню (f від 2,8 мм до 6,0 мм), але тоді буде погано видно далечінь, не можна буде розглянути дрібні деталі при віддаленні об'єкта. А для спостереження за віддаленими об'єктами знадобиться об'єктив з великою фокусною відстанню (f = 25 – 80 мм і більше). Тому правильно підібране фокусна відстань забезпечить якісне відеоспостереження за об'єктом.

 

Використання варифокальных об'єктивів (із змінною фокусною відстанню) дозволяє налаштувати фокусна відстань прямо на об'єкті і змінювати його в майбутньому (у певному діапазоні).

 

 

Які бувають функції, поліпшують зображення?

 

1
АРД - автоматично регульована діафрагма
Камери відеоспостереження, оснащені автоматично регульованою діафрагмою працюють за принципом людського зіниці. Регулюють розмір діафрагми в залежності від інтенсивності світла. При слабкому освітленні діафрагма максимально відкрита.
 
2
ICR (Infrared Cut filter Removal)
При роботі з інфрачервоної (ІЧ) підсвічуванням застосовуються камери відеоспостереження з режимами день/ніч. Механічно зрушується ІК фільтр (ICR) дозволяє сприймати інформацію в ІЧ спектрі і вести відеоспостереження в повній темряві, а "днем" захищає від спотворення ІЧ випромінюванням інших кольорів.
3
DNR (Digital Noise Reduction)
Функція DNR дозволяє відфільтрувати видеошумы, ґрунтуючись на порівнянні сусідніх кадрів. Крім поліпшення сигналу, DNR також призводить до зменшення розміру відео.
 
4
3D DNR - нове покоління фільтрації відеошумов
Покращений алгоритм 3D DNR виробляє порівняння кадрів не один а кілька разів. 3D DNR значно покращують сигнал і завдяки зменшення шумів зменшують розмір вихідного файлу (економія до 40% в форматі JPG і до 70% в MPEG).
5
WDR (Wide Dynamic Range)
Wide Dynamic Range – широкий динамічний діапазон, покращує збалансованість і насиченість кольору і світла отриманого зображення з камери відеоспостереження. Якщо в кадрі є яскраві і темні зони або занадто яскравий фон, WDR зробить рівномірний контраст на всьому зображенні.
 
6
BLC - компенсація задньої засвітки

BLC потрібна для визначення задньої засвітки і її компенсації, дозволяє добре побачити об'єкт на яскравому тлі.

При спільному використанні WDR і BLC, камери відеоспостереження поєднують одне і те ж зображення, зняте в різних режимах, і ми бачимо і об'єкт і що за ним.

7
Sence Up - збільшення чутливості

SENCE UP дозволяє в рази збільшувати чутливість камери відеоспостереження у надзвичайній ситуації (наприклад, відключення освітлення) завдяки накопиченню заряду на елементах матриці при повільній швидкості затвора.

 
8
DIS - Digital Image Stabilization
Цифрова стабілізація зображення (DIS) зменшує змазування зображення програмним методом при роботі камери в умовах вібрації. При зміщенні камери стабілізатор зміщує зображення в протилежну сторону і змазування картинки не відбувається.

 

 

 

Тепер, коли Ви ознайомилися з можливостями і функціями, можна приступити до вибору потрібної Вам камери відеоспостереження.

 

 

Географія нашої роботи це вся Україна, включаючи такі міста як: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Кіровоград, Рівне, Донецьк, Миколаїв, Луганськ, Запоріжжя, Вінниця, Чернігів, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Кременчук та інші міста України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner