30 відгуків

Короб перфорований

Короб перфорований відмінно підійде для прокладки кабельних ланцюгів усередині розподільних шаф. В асортименті кабель-канали різних серій з різними типами перфорації і кроком. Зубці каналу забезпечують високий захист від поломки ребер при монтажі і забезпечують фіксацію кришки. На підставі ребер є спеціальна насічка для легкого і зручного видалення ребра в місці виходу кабелю. Вона дає можливість видалити непотрібні ребра при натисканні на них, починаючи з середини каналу.

 

 

Чому варто використовувати?


Які переваги ви отримаєте, якщо будете використовувати короб перфорований, запитаєте Ви? Використання перфорованого кабель-каналу скорочує Ваш час при монтажі і значно полегшує експлуатацію щитового обладнання. Такий короб перфорований, разом з додатковими аксесуарами, вирішує будь-які завдання по розведенню кабелю.

Короб перфорований йде в комплекті з кришкою довжиною 2 метри. В асортименті короб перфорований серії RK, RK SF, RK DIN, RK HF.

 

 

Короб перфорований RK.


Короб перфорований серії RK йде в комплекті з кришкою, ребра кабель-каналу можна легко виламати, у короби висотою більше 60 мм посилені ребра. Ширина ребер – 5,5 мм, відстань між ребрами – 4, 5 мм. Колір короба – сірий.

 

 

Короб перфорований RK SF (Safety).


У серії RK SF (Safety) на відміну від RK короб перфорований може застосовуватися в пожежонебезпечних умовах. Короби пофарбовані в синій колір. Ширина ребер – 6 мм, відстань між ребрами – 4 мм.

 

Короб перфорований RK DIN.


Серія RK DIN має схожі параметри, але без збереження функціональності під час пожежі і забарвлення короба – сіра.

 

Короб перфорований RK HF.


Короб перфорований серії RK HF безгалогенний, тобто виготовлений з полімерів, до складу яких не входять галогени, що забезпечує при горінні знижене виділення газів і диму. Як це відбувається? Під час ендотермічної реакції, що виникає при горінні, безгалогенний складу розкладає гідрати, виділяється вода, яка ізолює короб перфорований від впливу кисню. Безгалогенний короб перфорований витримує горіння протягом тривалого часу, не вимагає заходів по утилізації, абсолютно екологічний. Крім цього, використання даних полімерів дає можливість зменшити масу. Ці властивості безгалогенного перфорованого короба дозволяють використовувати його на самих небезпечних об'єктах:на електростанціях, шахтах з підвищеною пожежною небезпекою, а також в системах пожежної безпеки.

 


Короб перфорований. Аксесуари:

 

 

  • Гнучкий перфорований канал. Володіє високою гнучкістю, його можна скручувати і згинати без пошкоджень, вирішує проблему з'єднання на рухомих частинах. Дуже простий у використанні, полегшують закладку і витяг кабелів. В порівнянні із звичайною спіраллю, використання гнучкого каналу заощадять Ваші зусилля та час. Монтаж проводиться за допомогою двостороннього скотча.
     
  • Заклепки для кріплення. Застосовуються, щоб закріпити короб перфорований на поверхні. Мають невеликий розмір, зручні в експлуатації.

 

 

Виберете якість.


На сучасному українському ринку Вам можуть пропонувати вітчизняну продукцію. Можливо, ціна буде трохи нижче, але якість продукції залишає бажати кращого. Навіщо платити за неякісний продукт і постійно думати «коли ж він зламається?». Виберіть якість, заплатите на 5-10% більше, але Ви будете знати, що обраний короб перфорований КОПОС не підведе.

 

Чому КОПОС?


Чеська компанія КОПОС виробляє короби перфоровані з ПВХ. Цей короб перфорований ми пропонуємо Вам, тепер і в Україні. Європейське виробництво – це гарантія високої якості. Короб перфорований пройшов численні перевірки і лабораторні випробування. Компанія КОПОС понад 80 років на ринку електромонтажної продукції і давно зайняла належну позицію, має численні представництва в країнах Європи та СНД.
Що Ви хочете від постачальника? Зрозуміло, низькі ціни, оперативну доставку, докладні консультації фахівців і хороше ставлення. Зателефонуйте нам, напишіть, отримаєте безкоштовну консультацію!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner