30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Відеореєстратори та плати відеозахоплення

Відеореєстратори та плати відеозахоплення. Коротко про головне.



 

Відеоспостереження на охоронному підприємстві або об'єкті передбачає не тільки відображення відеосигналу на моніторах охорони, але, в першу чергу, захоплення відео, запис на носій для подальшого перегляду і обробки. Причому, часто можна обійтися і зовсім без моніторів і оператора, який стежить за подіями, а переглянути запис з пристрою запису при виникненні потреби або подію. Від пристрою запису залежать можливості системи відеоспостереження, її функціональні особливості.

 

Пристроєм запису може служити відеореєстратор (DVR) або комп'ютер з платою відеозахвату.

 

Відеореєстратор (DVR – Digital Video Recorder, цифровий відеореєстратор) – пристрій, який приймає відео з камер відеоспостереження, при необхідності конвертує, стискає для економії місця на диску і записує його на жорсткий диск або флеш пам'ять. Також відеореєстратор може відтворити поточне або вже записане відео на моніторі або телевізорі, підключеному до нього. При наявності підключення відео з відеореєстратора можна подивитися віддалено з іншого комп'ютера в мережі.

 

За внутрішнім устроєм відеореєстратор нагадує комп'ютер або відеосервер, має на борту аналого-цифровий перетворювач (АЦП), процесор, жорсткий диск і ряд інших комплектуючих. Для доступу користувача до функцій відеореєстратора в ньому встановлена спеціальна операційна система. Такі відеореєстратори ще називають Stand Alone DVR (окремо стоїть відеореєстратор).

Основне:

  • Невисока ціна.
  • Надійність і стабільність роботи
  • Простота в управлінні і підключенні
  • Невеликі розміри порівняно з PC-based DVR (відеореєстратором на базі комп'ютера)

 

 

Класифікація відеореєстраторів. Можна виділити такі групи:

 

NVR Мережевий відеореєстратор HiWatch DS-N108P
1. NVR (Network Video Recorder) - мережеві відеореєстратори

NVR працюють тільки з IP-камерами відеоспостереження або аналоговими підключеними через спеціальні адаптери для перетворення сигналу в цифровий. Мають інтерфейс виводу аудіо і відео з камер на локальний монітор.

 


Переваги:

 

Відеореєстратори NVR мають спеціальний софт для підключення до мережі, web-інтерфейс і софт для мобільних пристроїв, надають віддалений доступ до відеоданих по локальній мережі і інтернет.
 

Дозволяють легко наростити архітектуру.
 

Відеореєстратор NVR можна підключити до мережі в будь-якому місці без шкоди функціоналу.

        
До недоліків можна віднести високу навантаження на локальну мережу.

 

HDVR Гібридний відеореєстратор
2. HDVR (Hybrid Digital Video Recorder) - гібридні відеореєстратори

Гібридні відеореєстратори призначені для одночасної роботи з аналоговими і мережевими камерами. Від NVR відрізняється наявністю певної кількості роз'ємів для підключення аналогових камер, і здатністю перетворювати аналоговий сигнал в цифровий за допомогою вбудованих АЦП.

Переваги:

• Всеїдність – працюють з камерами будь-якого типу
• Дозволяють модернізувати стару аналогову систему відеоспостереження додаванням IP-камер, не відмовляючись від використання аналогових.
• Можуть передавати в мережу конвертований в потрібний формат відео з аналогових і цифрових камер.

 

 

Плата відеозахоплення - пристрій, що підключається до комп'ютера через PCI, PCI-E або USB, призначене для перетворення аналогового відеосигналу від однієї або декількох камер відеоспостереження в цифровий потік. Для цього плата відеозахоплення має одне або кілька АЦП.
 
За принципом обробки відео плати відеозахоплення ділять на: 
 
  • Апаратні плати відеозахоплення – мають вбудований процесор, можуть самостійно упаковувати відео, використовуючи один з алгоритмів стиснення.
  • Програмні плати відеозахоплення доручають функцію упаковки центральному процесору комп'ютера.

 

Відеореєстратори та плати відеозахоплення Trassir

 

Відеореєстратори мають такими характеристиками:
 

Кількість відео - і аудіовходів.
• Тип відеовиходів.
• Підтримувані алгоритми стиснення (MJPEG, wavelet, MPEG-2, MPEG-4, H. 264),
• Дозвіл і швидкість запису відеореєстратора.
• Наявність і кількість тривожних входів/виходів.
• Детектор руху DVR.
• Тип для мережевої роботи.
• Багатозадачність DVR (можливість одночасного запису, роботи по мережі, спостереження на моніторі, копіювання, перегляду на іншому моніторі і т. д.)
• Кількість роз'ємів для підключення носіїв інформації та іншими.

 
Правильний підбір відповідного відеореєстратора – запорука стабільного та якісного відеоспостереження. Якщо у виборі відеореєстратора виникають труднощі, рекомендуємо звернутися до наших фахівців. Ми допоможемо Вам правильно підібрати і придбати відеореєстратори або плати відеозахоплення, зробити це придбання економним і комфортним для Вас.

 


Географія нашої роботи: Україна, список міст для оперативної доставки такого товару як відеореєстратори: Харків, Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Кіровоград, Рівне, Донецьк, Миколаїв, Луганськ, Запоріжжя, Суми, Вінниця, Чернігів, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Біла Церква, Кременчук та інші міста України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner