30 відгуків

Відеореєстратори та плати відеозахоплення

Відеореєстратори та плати відеозахоплення. Коротко про головне. 

Відеоспостереження на охоронному підприємстві або об'єкті передбачає не тільки відображення відеосигналу на моніторах охорони, але, в першу чергу, захоплення відео, запис на носій для подальшого перегляду і обробки. Причому, часто можна обійтися і зовсім без моніторів і оператора, який стежить за подіями, а переглянути запис з пристрою запису при виникненні потреби або подію. Від пристрою запису залежать можливості системи відеоспостереження, її функціональні особливості.

 

Пристроєм запису може служити відеореєстратор (DVR) або комп'ютер з платою відеозахвату.

 

Відеореєстратор (DVR – Digital Video Recorder, цифровий відеореєстратор) – пристрій, який приймає відео з камер відеоспостереження, при необхідності конвертує, стискає для економії місця на диску і записує його на жорсткий диск або флеш пам'ять. Також відеореєстратор може відтворити поточне або вже записане відео на моніторі або телевізорі, підключеному до нього. При наявності підключення відео з відеореєстратора можна подивитися віддалено з іншого комп'ютера в мережі.

 

За внутрішнім устроєм відеореєстратор нагадує комп'ютер або відеосервер, має на борту аналого-цифровий перетворювач (АЦП), процесор, жорсткий диск і ряд інших комплектуючих. Для доступу користувача до функцій відеореєстратора в ньому встановлена спеціальна операційна система. Такі відеореєстратори ще називають Stand Alone DVR (окремо стоїть відеореєстратор).

Основне:

  • Невисока ціна.
  • Надійність і стабільність роботи
  • Простота в управлінні і підключенні
  • Невеликі розміри порівняно з PC-based DVR (відеореєстратором на базі комп'ютера)

 

 

Класифікація відеореєстраторів. Можна виділити такі групи:

 

NVR Мережевий відеореєстратор HiWatch DS-N108P
1. NVR (Network Video Recorder) - мережеві відеореєстратори

NVR працюють тільки з IP-камерами відеоспостереження або аналоговими підключеними через спеціальні адаптери для перетворення сигналу в цифровий. Мають інтерфейс виводу аудіо і відео з камер на локальний монітор.

 


Переваги:

 

Відеореєстратори NVR мають спеціальний софт для підключення до мережі, web-інтерфейс і софт для мобільних пристроїв, надають віддалений доступ до відеоданих по локальній мережі і інтернет.
 

Дозволяють легко наростити архітектуру.
 

Відеореєстратор NVR можна підключити до мережі в будь-якому місці без шкоди функціоналу.

        
До недоліків можна віднести високу навантаження на локальну мережу.

 

HDVR Гібридний відеореєстратор
2. HDVR (Hybrid Digital Video Recorder) - гібридні відеореєстратори

Гібридні відеореєстратори призначені для одночасної роботи з аналоговими і мережевими камерами. Від NVR відрізняється наявністю певної кількості роз'ємів для підключення аналогових камер, і здатністю перетворювати аналоговий сигнал в цифровий за допомогою вбудованих АЦП.

Переваги:

• Всеїдність – працюють з камерами будь-якого типу
• Дозволяють модернізувати стару аналогову систему відеоспостереження додаванням IP-камер, не відмовляючись від використання аналогових.
• Можуть передавати в мережу конвертований в потрібний формат відео з аналогових і цифрових камер.

 

 

Плата відеозахоплення - пристрій, що підключається до комп'ютера через PCI, PCI-E або USB, призначене для перетворення аналогового відеосигналу від однієї або декількох камер відеоспостереження в цифровий потік. Для цього плата відеозахоплення має одне або кілька АЦП.
 
За принципом обробки відео плати відеозахоплення ділять на: 
 
  • Апаратні плати відеозахоплення – мають вбудований процесор, можуть самостійно упаковувати відео, використовуючи один з алгоритмів стиснення.
  • Програмні плати відеозахоплення доручають функцію упаковки центральному процесору комп'ютера.

 

Відеореєстратори та плати відеозахоплення Trassir

 

Відеореєстратори мають такими характеристиками:
 

Кількість відео - і аудіовходів.
• Тип відеовиходів.
• Підтримувані алгоритми стиснення (MJPEG, wavelet, MPEG-2, MPEG-4, H. 264),
• Дозвіл і швидкість запису відеореєстратора.
• Наявність і кількість тривожних входів/виходів.
• Детектор руху DVR.
• Тип для мережевої роботи.
• Багатозадачність DVR (можливість одночасного запису, роботи по мережі, спостереження на моніторі, копіювання, перегляду на іншому моніторі і т. д.)
• Кількість роз'ємів для підключення носіїв інформації та іншими.

 
Правильний підбір відповідного відеореєстратора – запорука стабільного та якісного відеоспостереження. Якщо у виборі відеореєстратора виникають труднощі, рекомендуємо звернутися до наших фахівців. Ми допоможемо Вам правильно підібрати і придбати відеореєстратори або плати відеозахоплення, зробити це придбання економним і комфортним для Вас.

 


Географія нашої роботи: Україна, список міст для оперативної доставки такого товару як відеореєстратори: Харків, Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Кіровоград, Рівне, Донецьк, Миколаїв, Луганськ, Запоріжжя, Суми, Вінниця, Чернігів, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Біла Церква, Кременчук та інші міста України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner