30 відгуків

Екрануючі блоки NEUTROSTOP

Екрануючі блоки NEUTROSTOP призначені для зниження рівня радіації до допустимого рівня. Застосовуються екрануючі блоки NEUTROSTOP в ядерних реакторах, радиоизотопах, а також у медицині, де присутня радіація. Поля радіації складаються з декількох видів випромінювань.

 

 

Основні види випромінювань і способи їх захисту блоками від радіації:

 

  •       Теплові нейтрони можуть добре екрануватися домішками кадмію, літію або бору.  •       Швидкі нейтрони найкраще екранує водень, тому для екранування буде вигідно застосувати екрануючі блоки NEUTROSTOP, які містять максимальну кількість водню. Швидкі нейтрони стають повільніше при зіткненні з атомами водню.


  •      Гамма випромінювання можна екранувати при наявності бору і літію в экранируемом елементі.

 

Застосовуючи блоки від радіації, коли рівень альфа-і гамма-випромінювань великий, є ймовірність виникнення радіаційних змін. Це може бути зміна вмісту бору або розкладання поліетилену.

 

Доведено, що блоки від радіації залишаються дійсними протягом 5 років і їх хімічні властивості залишаються незмінними, при безперервному опроміненні потоком нейтронів. Під час опромінення нейтронами, можливе об'єднання ізотопів в екранувальній блоці NEUTROSTOP і невеликі технічні зміни властивостей поліетилену. Але це не повинно Вас турбувати, оскільки цими змінами можна знехтувати.

 

 

Екрануючі блоки NEUTROSTOP мають кілька форм:

 

  •      Блок від радіації за формою З;

  •      Блок від радіації за формою Н;

  •      Блок від радіації за формою Е;

  •      Можемо виготовити блоки від радіації інших форм на Вашу вимогу.

 

  Екрануючі блоки NEUTROSTOP

 

Комбінації блоків від радіації.

 

Найпростіші конструкції з блоків С. Якщо з'єднувати між собою блоки і блоки Н, то виходять компактні угруповання. Нові блоки виготовлені так, що можна будувати порожнисті системи з виходами без допомоги додаткових опорних деталей. Також можна комбінувати блоки Н і Е; С, Н і Є.

 

 

Блоки від радіації виробляються, в основному, з трьох матеріалів:

 

  •      Поліетилен без добавок (позначається цифрою 0);

  •      Поліетилен з додаванням 3,5% бору (позначається цифрою 3);

  •      Поліетилен з додаванням 5% бору (позначається цифрою 5).

 

 

Екрануючі блоки NEUTROSTOP з поліетилену є хорошим помічником в екрануванні нейтронів, завдяки фізичним та хімічним властивостям ПЕ. Поверхня виробів гидрофобна, а значить, у випадку будь-яких забруднень її можна очистити. Поліетилен містить велику кількість водню, який бере участь в екрануванні, сповільнюючи швидкі нейтрони. Екрануючі властивості поліетилену майже такі, як у води, так як вміст водню в поліетилені практично таке ж, як і у воді.

 

Екрануючі блоки NEUTROSTOP з додаванням бору також поставляються і в більшості випадків потрібні блоки тільки з домішкою бору. Проте краще всього комбінувати блоки з чистого поліетилену і блоки із додаванням бору.

 

 

Ступінь забруднення блоків від радіації визначили з допомогою зразків, вміщених у розчин, який містив ізотопи 152 та 154 Eu. Результати досліджень наведені в таблиці нижче.

 

Поліетилен

18,002 GB г/м2

Поліетилен з бором

29,01 GB г/м2

Сталь

13000 GB г/м2

Сталь 17 246

8,31 GB г/м2

Сталь 17 255

2,01 GB г/м2

 

 

В братиславському інституті метрології виконали вимірювання дії екрануючих блоків NEUTROSTOP і прийшли до висновку, що блоки від радіації з домішкою бору мають в 10 разів більшу послаблює здатність у порівнянні з блоками з поліетилену, але для швидких нейтронів екрануюча здатність блоків не залежить від вмісту бору. Якщо шар поліетиленового блоку 44 см, то потік швидких нейтронів знижується в 100 разів, а якщо 90 см, то до 1000 разів.

 

Купить экранирующие блоки NEUTROSTOP вы можете, просто написав или позвонив сотрудникам нашей компании. Мы поставляем товар прямо от производителя КОПОС и уверяем, что качество товара Вам понравится.

 

КОПОС – чешская компания, которая выпускает большое количество электромонтажных изделий, отвечающих мировым стандартам и имеющих сертификаты качества. Компания имеет более 16 представительств по странам в Европе, Азии и Америке. Именно компания КОПОС учитывает все потребности украинского покупателя и предоставляет высококачественный товар по доступным ценам. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner