30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси АХ

Насос АХ. Ціни в Україні. Опис серії. Каталог моделей.
 

Насос АХ це промисловий електроагрегат для перевалки хімічно активних рідких середовищ в температурному діапазоні (-41°C +120°C) з максимальним розміром твердих тіл в них 1 мм і їх частиною менше 1,4%. Має високу продуктивність, надійність і відмінну якість виконання, тому здобув велику популярність на території країн СНД. Насоси АХ мають класичну консольну конструкцію, відцентрового принципу, горизонтальні поверхневі, з одним робочим колесом. Виробники організували широку лінійку насосів цієї серії за рахунок ряду виконань за матеріалом робочої камери, типами використовуваних ущільнень вала і потужності електропривода. Робоче колесо насоса АХ відкритого типу, тобто насос може бути використаний для подачі забруднених абразивом рідин.
 

насоси АХ

 

 

Використовувані ущільнення валу:
 

Тип Позначення Позначення
Сальникове З - одинарне СД - подвійне
Торцеве 5 - одинарне 55 - подвійне

 

 

Матеріали
 

 

 

Підбір матеріалу проточної частини насоса АХ

 

 

 


Виробники насосів АХ

 

  • Катайський насосний завод
     
  • ВАТ "Насосний завод"
     
  • НВО Технохим
     
  • Энергопромагрегат

 

 

 

Насоси АХ. Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

Нижче представлений каталог насосів АХ хімічних з цінами в Україні і технічними характеристиками. ПП "ОЛ Електро" виробляє насосні агрегати типу АХ, комплектуючи заводські насоси оптимальними електродвигунами з точки зору бюджету, категорії розміщення і досвіду. У 99% відсотків випадків ціна нашого насосного агрегату нижче ціни заводу-виробника на 30-40%. При цьому сервіс та строки поставки замовник отримує більш комфортні.

Здійснюємо термінові поставки з аварійним заявками в Київ, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Херсон, Кіровоград, Чернігів, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Суми, Полтава, Львів, Рівне, Запоріжжя, Донецьк, Миколаїв, Дніпро, Луцьк. Доступний експорт на насоси АХ в такі країни як Молдова, Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан, Іран. Мінімальна вартість митної очистки з базисом поставки FCA становить 4500,00 грн без ПДВ (180 USD), включаючи витрати на виробництво сертифікатів СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner