30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси ЦГ

Насоси ЦГ. Ціни в Україні. Опис серії. Каталог моделей.

 

Насоси ЦГ це герметичні електронасоси вибухобезпечного виконання для перекачування рідин починаючи від нейтральних і закінчуючи легкокипящими, вибухонебезпечними, високотоксичними середовищами. Насос повністю герметичний, що виключає витік небезпечних або особливо цінних перекачуваних рідин. Насоси ЦГ є відцентровими моноблоковими, а значить, їх корпус з'єднаний з електродвигуном в один блок. Це дозволяє зробити весь агрегат малогабаритним і максимізувати його ефективність. Силу своїх характеристик, насос придбав значну популярність в Україні. Проводиться виключно підприємством АТ "Молдовахидромаш" р. Кишинів.


насоси ЦГ

 

 

Виконання по температурі:

 

Насос ЦГ є універсальним який перекачує пристроєм і має ряд модифікацій. Різні виконання насоса призначені для транспортування рідких середовищ різних температур. Цифра в кінці маркування насоса - номер виконання по температурному діапазону. Виконання 3 і 6 відрізняють додаткові контури охолодження пар тертя та електродвигуна.

 

 

 

 

 

Матеріали

 

Крім температурного діапазону насоси ЦГ відрізняються матеріалом робочих органів. Виконання за матеріалом шифрується буквено. У 95% випадків замовляються насоси з харчової нержавіючої сталі 12X18H10T - матеріал "K". Доступні до замовлення також насоси ЦГ із сталі 30X13 (матеріал "A"), сталі 10Х17Н13М2Т (матеріал "E").

 

 

 

Рідини, які перекачує насос ЦГ

 

 

Увага! Вказаний неповний перелік перекачуваних насосом ЦГ рідин.

 

 

 

 

Області застосування насосів ЦГ
 

 

 • харчопром

   
 • газова промисловість

   
 • хімічна промисловість

   
 • нафтохімічна

   
 • нафтогазова промисловість

 

 

 

Електродвигун

 

Насос ЦГ комплектується вибухозахищених електромотором виконання 1ЕхdsIIСТ4Х.

 

 

 

Важливі особливості


Насоси ЦГ доступні в Україні з наявності виключно за неліквідного принципом. Заводські насоси поточного року випуску поставляються виключно під замовлення з терміном поставки не менше 45 днів. Насоси складського зберігання після переконсервації з заміною графітових втулок, п'ят і вкладишів, які від тривалого зберігання зазнають природне старіння і перетворюються на вугілля, тобто стають крихкими і не виконують свої функції.
 

Запускати насос ЦГ складського зберігання без заміни графітових елементів категорично забороняється! 

 

Насоси ЦГ. Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

ПП "ОЛ Електро" поставляє електронасосні агрегати ЦГ складського зберігання, які не були в експлуатації (резервні, неліквід). Перед поставкою насоси проходять обов'язковий комплекс ревізійних робіт і випробування. Ціна насоса ЦГ, придбаного за таким принципом, в 3-4 рази (!) нижче заводської ціни без найменших втрат в якості. При цьому сервіс та строки поставки замовник отримує більш комфортні, оскільки термін поставки насоса з Молдовахидромаш складе не менше 45 днів.

Здійснюємо термінові поставки з аварійним заявками в Київ, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Херсон, Кіровоград, Чернігів, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Суми, Полтава, Львів, Рівне, Запоріжжя, Донецьк, Миколаїв, Дніпро, Луцьк. Доступний експорт на насоси ЦГ в такі країни як Молдова, Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан, Іран. Мінімальна вартість митної очистки з базисом поставки FCA становить 4500,00 грн без ПДВ (180 USD), включаючи витрати на виробництво сертифікатів СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner