30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Труба для прокладки кабелю в землі. Труби KOPOFLEX і KOPODUR.

Труба для прокладки кабелю в землі. Двостінні труби KOPOFLEX і KOPODUR.

 

 

Використовуєте азбестоцементні труби? Ми йдемо до Вас...

 

Ще не так давно при прокладанні підземних кабельних мереж було не обійтися без азбестової труби. Але в наші часи є двостінна труба КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) ― це те, про що мріяли в 20 столітті. Висока гнучкість і міцність двустенной труби КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) при малому радіусі вигину дають можливість з легкістю здійснити введення і протягання кабелів. При необхідності можна легко замінити провід не проводячи при цьому земляних робіт. Ось що робить двостінні захисну трубу для прокладки кабелю в землі все більш популярною та затребуваною.

 

 

Адже яка асбоцементна або гладка пластикова труба витримає сейсмічні коливання?

 

А еластична структура двостінних труб для прокладання кабелю у землі КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) або КОПОДУР дає їм унікальну можливість витримувати високі навантаження і деформації. Поліетилен, як основний матеріал для виготовлення захисних двухстенных труб, в рази стійкіше до корозії, старіння і впливу навколишнього середовища, що дозволяє продовжити експлуатаційний період і використовувати двостінні труби КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) в самих жорстких умовах.

 

 

Особливості. Технологія виробництва.

 

Захисна труба для прокладки кабелю в землі КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) виготовлена з двох видів поліетилену, звідки і сама назва ― двостінна. Поліетилен низького тиску (ПНД), з якого створена зовнішня гофрована обойма труби КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX), і поліетилен високого тиску (ПВД), з якого зроблений внутрішній шар труби. Двостінні труби для прокладки кабелю в землі КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) забезпечують високу гнучкість при мінімальному радіусі вигину і підвищену міцність.

 

 

 

труба для прокладки кабелю в землі

 

Поліетилен низького тиску (ПНД) володіє кристалічною структурою, що робить його невагомим і в той же час гнучким, пружним матеріалом, що володіє стійкістю до розчинів солей, лугів, кислот, а також рослинним і мінеральних масел при високих температурах. Цей матеріал біологічно абсолютно інертний.

 

Поліетилен низького тиску (ПНД) має відмінні електроізоляційні властивості, має високу міцність і при цьому ударостійкий, що є ще одним плюсом двустенной труби КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) і KOPODUR.

 

 

Відмінності труб KOPOFLEX і KOPODUR.

 

KOPOFLEX - гнучка двостінна гофрована труба, що поставляється в бухтах по 25-50 метрів з зондом-протяжкою і сполучними муфтами. Зовнішній діаметр від 40 до 200 мм. Радіусом вигину від 230 до 850 мм відповідно.

 

KOPODUR - жорстка двостінна гофрована труба, що поставляються відрізками по 6 метрів у комплекті зі з'єднувальними муфтами. Наружный діаметр від 40 до 200 мм.

 

В іншому, труба для прокладки кабелю в землі KOPOFLEX і труба KOPODUR не має відмінностей. Забезпечується однакова ступінь механічної стійкості 450 Н/20 див.

 

 

Важливі переваги труб KOPOFLEX і KOPODUR.

 

1) Захисні труби для прокладки кабелю в землі КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) і KOPODUR володіють тривалим терміном служби ― понад 60 років.

 

2) Труби КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) і KOPODUR пройшли стандартизацію і сертифікацію в Україні.

 

3) Виготовляються двостінні труби КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) і KOPODUR з матеріалів без присутності галогену і азбесту ― тобто екологічно чистих матеріалів.

 

 

Простота монтажу. Як заощадити на роботах.

 

При монтажі двошарових труб для прокладання кабелю у землі немає необхідності використовувати додаткові засоби захисту кабелю. Гнучкі труби для прокладки кабелю в землі КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) легко укладаються в траншеї без застосування підйомно-транспортних засобів.

 

Завдяки наявності додаткових аксесуарів (з'єднувальні муфти, ущільнювальні кільця) виникає можливість герметизувати з'єднувальні шви двошарових труб для прокладання кабелю у землі і тим самим захистити кабель від попадання води, піску і пилу до IP67. Абсолютно спокійно можна укладати двухстенную трубу для прокладки кабелю в землі КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) або коподур в рідкий бетон.

 

Якщо при кладці використовувати дистанційні розпірки, то можна укладати двохстінні труби копофлекс КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) у кілька рядів багатошарово. Можливо в якості запасу прокласти кілька порожніх захисних двухстенных труб в якості майбутніх трас для укладання кабелю.

 

Внутрішня обойма двустенной труби для прокладки кабелю в землі КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) виконана з легкої хвилястістю, що на третину зменшує тертя і дає можливість легко і без пошкоджень (на відміну від бетонних труб) протягувати кабель всередині захисної двустенной труби.

 

Основна функція двостінних труб КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) для прокладки кабелю у землі це максимальна захист кабелю від механічних пошкоджень. Завдяки цьому можна використовувати більш полегшений і, відповідно, менш дорогий, ніж броньований кабель. Це цікаво, чи не так?

 

Обслуживание самой кабельной линии становится значительно проще и дешевле за счет продолжительного срока службы двустенной трубы для прокладки кабеля в земле КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX). Труба для прокладки кабеля в земле КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) может успешно применяться в газотранспортной отрасли, создавая дополнительный слой защиты для газопроводных линий.

 

Линейка поставляемых двухстенных труб включает также трубы, устойчивые к ультрафиолетовому излучению. По умолчанию, поставка гибких двустенных труб для прокладки кабеля в земле КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) производится в красном или синем цвете. Двустенную трубу КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) можно маркировать под личный заказ.

 

 

Итоги. Цена KOPOFLEX и KOPODUR. Почему у нас дешевле?

 

Компания "ОЛ Электро" является многолетним и одним из самых успешных дилеров в Украине завода-производителя двустенных труб для прокладки кабеля в земле КОПОДУР и КОПОФЛЕКС (KOPOFLEX) ― чешской компании Копос Колин (Kopos Kolin). Для наших постоянных клиентов, а также тех предприятий Украины, которые еще не успели стать нашими клиентами, мы приготовили ряд приятных новостей:

 

Труба для прокладки кабеля в земле KOPOFLEX и KOPODUR часто соизмерима или даже дешевле по цене асбестоцементной трубы. В особенности при заказе от 1000 м и предоставлении максимально возможной скидки.

 

Двустенные трубы KOPOFLEX и KOPODUR всегда есть в наличии и наша компания обеспечивает оперативную доставку по срочным заявкам в такие города: Киев, Одесса, Тернополь, Хмельницкий, Полтава, Кировоград, Симферополь, Ровно, Донецк, Николаев, Днепропетровск, Луганск, Запорожье, Винница, Чернигов, Черновцы, Львов, Ивано-Франковск, Луцк, Херсон, Ужгород, Сумы, Белая Церковь, Кременчуг, Горловка, Краматорск и другие города Украины.

 

 Мы гарантируем самую низкую цену в Украине.

 

 

альтернатива асбестовым трубам

 

 

 

 

 

 

труба для подземной прокладки кабеля

 

 

Сообщите нам, если нашли дешевле - мы обязательно сделаем Вам скидку!
Звоните, мы действительно приятно удивим Вас нашими ценами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner