30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Коробки розподільні

Розподільні коробки KOPOS. Огляд. Чому у нас дешевше.

 

Ремонт, будівництво і навіть легка реконструкція, в 90% випадків не обходить стороною і електричну систему приміщення. Можлива заміна проводки, прокладання нової, зміна розташування вимикачів або розеток. Для спрощення цих процесів давно вже використовується якісне електромонтажне обладнання, зокрема розподільні коробки.

 

 

Як застосовуються розподільні коробки?

 

Відповідь не так простий, як здається. Давайте визначимося, для чого потрібна розподільні коробки для монтажу розетки, вимикачів або кабельних каналів. Далі слід визначитися, де буде проходити монтаж: в штукатурку, в бетон, зовнішній чи внутрішній монтаж, а можливо для утепленого фасаду. Залишилося тільки визначитися з матеріалом самої розподільної коробки, але це не складно, або ПВХ або метал. Коробки розподільчі з ПВХ стійкі до вогню (самозатухающие), прості в монтажі і надійні в експлуатації. У свою чергу металеві, виготовлені зі сплаву алюмінію – це вже не м'який алюміній, який можна погнути пальцями, а міцний сплав, здатний витримати непогані механічні навантаження.

 

 

Переваги:

 

  • Зручність монтажу

 

  • Захист від забруднення

 

  • Акуратний і естетично приємний зовнішній вигляд (це вже не висять скручені дроти, а акуратна коробка з клемником)

 

  • Надійна і зручна комутація (клемники, які встановлюються в коробках, надійно фіксують контакти, не допускаючи іскріння)

 

  • У коробки розподільні встановлюються клемники і, як упомяналось, вони забезпечують надійну і зручну комутацію проводів.

 

 

Види розподільних коробок.

 


Спершу, розділимо коробки розподільні по застосуванню:

 


• Підрозетники – використовуються як приладові і як розподільчі. Комплектуються клемниками, підключається проводка і встановлюється розетка.


• Розподільні коробки – коробка розподільні переважно квадратної/прямокутної форми, з безліччю висновків, які закриті клапаном, відкрийте тільки потрібні клапани, а решта залишаться закритими.

 


Далі, розділимо застосування на зовнішнє та внутрішнє:

 


• Зовнішнє – монтується на стіну зовні, набагато зручніше монтувати, ніж внутрішнього застосування, але мають менше естетичний вигляд, ідеально підходить для службових приміщень.

 


• Внутрішнє застосування – поділяються на кілька підвидів залежно від матеріалу стін. Може прокладатися в штукатурку, в бетон і навіть в пустотілі стіни (з допомогою фіксаторів) .

 

 

 

розподільні коробки KOPOS

 

 

Що з приводу якості?

 

«Яка різниця, якої якості розподільні коробки, все одно в стіні будуть?» ― низькокваліфікований і безвідповідальний підхід!

Професіонал, або людина яка робить проводку для себе, думає так: «потрібно правильно співвіднести ціну і якість, щоб не довелося платити двічі». Якщо Ви професіонал і думаєте про результат, то розподільні коробки виробництва КОПОС (Чехія) – рішення в якому ціна/якість співвіднесено найкращим чином. Виготовлені за європейськими стандартами, стійкі до займання, зручні в монтажі.

 

 

Розподільні коробки KOPOS. Ціна від "ОЛ Електро".

 

Компанія "ОЛ Електро" багаторічний партнер преміального виробника електромонтажної продукції KOPOS KOLIN. Ми гарантуємо якість і довговічність продукції. Наші фахівці готові проконсультувати Вас і допомогти вибрати саме ті розподільні коробки, які Вам підійдуть. Ціна на розподільні коробки KOPOS у нас найнижча в Україні. Якщо Ви знайшли дешевше, будь ласка, повідомте нам і ми з задоволенням зробимо Вам знижку!

 


Ми знаходимося в Харкові, але незважаючи на це здійснюємо доставку у будь-яке місто України: Одеса, Київ, Дніпро, Суми, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Маріуполь, Івано-Франківськ, Житомир, Черкаси, Чернігів, Ужгород, Краматорськ, Дніпродзержинськ, Слов'янськ та інші регіони.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner