30 відгуків

Труби гофровані

Труби гофровані KOPOS. Ціна і технічний опис.

 


Труби гофровані Monoflex призначені для прокладки електричних кабельних мереж низької напруги до 1000В. Труби гофровані інших специфікацій і виконань виробництва компанії КОПОС можуть застосовуватися також для прокладки комунікаційних ліній, використання в сантехнічних системах, дренажних системах воздуховода. При необхідності прокладки електричних мереж під штукатуркою, у порожнистих стінах або перегородках трубы гофровані Monoflex це ідеальний варіант.

 


Труби гофровані Monoflex і Supermonoflex гарантують найвищу якість і зараз ми пояснимо чому. На відміну від інших виробників, компанія КОПОС займається виготовленням і продажем електромонтажної продукції протягом майже 100 років. Це чималий термін для побудови якісного виробничого процесу і системи контролю якості. Саме тому продукція компанії КОПОС, зокрема труби гофровані Monoflex і Supermonoflex, широко відомі на європейському ринку.

 

 

Контроль якості.


Контролю якості труб гофрованих Supermonoflex і Monoflex компанія приділяє велике значення, починаючи від початку виробництва гофротруби і закінчуючи кінцевим продуктом.

 

Вхідний контроль сировини.

Перед виробництвом перевіряється сировинна база, з якої виконується гофра, ПВХ первинної обробки повинен відповідати необхідним стандартам. Перевіряється текучість розплаву, його щільність, аналізується зміст домішок і вологи. Після підтвердження якості гранул ПВХ вони допускаються в цех, де виробляють труби гофровані.

 

Вихідний контроль кінцевого продукту.

Після виготовлення трубы гофровані піддаються випробуванням на термостабільність і розтягування труби при нагріванні, ударні навантаження, стійкість до постійному тиску. Крім цих складно-технологічних перевірок трубы гофровані піддаються випробуванням на стиск, розтяг, вигин і тд. Також окремо перевіряється товщина стінок і кільцева жорсткість.


Такий обсяг робіт і перевірки гарантує найвищий рівень якості готової продукції, і ми отримуємо якісний товар - труби гофровані Monoflex і Supermonoflex.

 

 

Труби гофровані Monoflex і Supermonoflex. Переваги.

 

 • Висока якість і довговічність до 50 років;
   
 • Стійкість до високих механічних навантажень;
   
 • Естетичний вигляд завершених кабельних ліній;
   
 • Зручність монтажу кабельних ліній і гофротруби;
   
 • Виробництво з самозатухаючого ПВХ;
   
 • Зручність зберігання.

 

Збереження кабелю і збільшення його строку служби є головною відповіддю чому для прокладки кабельних ліній використовується саме труби гофровані Monoflex і Supermonoflex.

 

 

Труби гофровані – відмінний варіант для прокладки електрокабелів під землею або в стінах. Її сміливо можна закопувати в землю або прокладати під штукатуркою. Для прокладки в землі найкраще підійде двостінна гофротруба Kopoflex, вона має більш високі показники механічного навантаження, а також забезпечить тривале збереження кабельних ліній.

Труби гофровані Monoflex і Supermonoflex витримують навантаження до 77 кг/5см залежно від типу труби.

 

 

Труби гофровані можуть відрізнятися:

 

 • зовнішніми відмінностями (колір, розмір, варіації упаковки і тд.);
   
 • показниками механічних навантажень від 33кг/5см до 77кг/5см;
   
 • матеріалом (поліпропілен, полівінілхлорид та інші).

 

Кожна гофра для кабелю в своїй комплектації поставки має протягання кабелю.

 

 

труби гофровані

 

Важливі деталі:


Головною перевагою, якою володіють труби гофровані Monoflex і Supermonoflex - це виробництво з самозатухаючого негорючого матеріалу і відповідність нормам пожежної безпеки НПБ 246-97. Це говорить про те, що гофротруба (гофра) може застосовуватися при необхідності прокладки електричних мереж у вибухонебезпечних і пожежонебезпечних приміщеннях. Дане якість самозатухаючої електромонтажної труби можна використовувати як альтернативу металевим трубам. За будівельними нормами і правилами (СНиП) дозволено прокладати самозатухающие пластикові труби у вибухонебезпечних приміщеннях категорії 2.

 

Зручність монтажу.


Зручність при монтажі – ще одна відмітна особливість, яким володіє гофрована труба Monoflex. Завдяки своїй легкості, гнучкості, великої кількості аксесуарів гофра для кабелю дуже проста і зручна в монтажі.Труби гофровані Supermonoflex і Monoflex є простим і найбільш зручним засобом для прокладки кабелю. Перед початком, Вам необхідно визначиться, який метраж гофра для кабелю повинна мати (бажано купувати трохи з запасом). А також, варто не забути про необхідну кількість кріпильних пристосувань.


Після замірів, відрізати електромонтажну трубу, утримуючи дріт для протягання кабелю.
Тепер можна затягувати кабельні лінії. Попередньо можна зв'язати їх ізоляційною стрічкою для зручності протяжки. Після протягання кабельних мереж труби гофровані можуть закріплюватися. Можете згинати її в різні сторони, надаючи необхідний напрям.

 

Купити труби гофорированные Supermonoflex і Monoflex можна зв'язавшись з фахівцями нашого підприємства.

 

 

Для зручності навігації - скористайтесь пошуком в правому верхньому кутку сторінки.

 

 

Або зв'яжіться з нами для отримання оперативної консультації    

 

 

Забезпечуємо оперативну доставку за аварійним заявками в такі міста: Київ, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Кіровоград, Сімферополь, Рівне, Донецьк, Миколаїв, Дніпропетровськ, Луганськ, Запоріжжя, Вінниця, Чернігів, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Кременчук, Горлівка, Краматорськ та інші міста України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner