30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Металорукав

Металорукав. Ціна, призначення та огляд ринку України.

 

 

Що таке металорукав. Виробництва металорукава.

 

Металорукав являє собою гнучкий металевий трубопровід, виготовлений з оцинкованої стрічки або нержавіючої сталі. Технологія виробництва металорукава досить проста і сучасне обладнання дозволяє поєднати три етапи виробництва: профілювання металевої стрічки, спіральне скручування і закладка ущільнення (або нанесення герметичного зовнішнього шару з ПВХ).

 

Здавалося б, придбати технологічну лінію і налагодити виробництво металорукава може будь-який бажаючий. Але не все так просто та про це пізніше.

 

 

Металорукав. Призначення.

 

• захист кабельних ліній від механічних пошкоджень (перегини і, як наслідок, розриви, перетискання, розтягнення, порізи, дії гризунів тощо)

 

• захист від негативних атмосферних факторів (в основному, захист від вологи)

 

• пожарозащита (іскри локалізуються всередині металорукава)

 

• додаткове екранування від електромагнітних хвиль.

 

 

Металорукав застосовується для зручного та надійного електромонтажу як внутрішньої так і зовнішньої електропроводки.

 

 

Металорукав. Ціна. Огляд ринку.

 

Як ми з'ясували раніше, технологія виробництва металорукава досить проста і доступна. В Україні є ряд виробників металорукава, які успішно виробляють і постачають дану продукцію. Однак, на собівартість і, як наслідок, ціну металорукава для кінцевого споживача, впливають такі фактори як: енергоефективність виробництва, вартість сировини, масовість виробництва і безліч більш дрібних чинників.

 

Розглянемо ці складові собівартості виробництва металорукава детальніше.

 

Енергоефективність при виробництві металорукава.

 

Приводні механізми виробничих ліній українських виробників електричні, саме обладнання родом з росії або Китаю. На енергоефективність впливає величезна кількість факторів, починаючи від якості приводних електродвигунів і закінчуючи точністю вибору і виконання коаксіальних пар і пар тертя, і навіть вибором масла в гідравлічних системах. Російські і китайські виробничі лінії НЕэнергоэффективны!

Металорукав, що поставляється компанією «ОЛ ЕЛЕКТРО», зроблений на високоточному і енергоефективному італійському обладнанні.

 

 

Вартість сировини.

 

За цим показником українські виробники знаходяться в рівних умовах з турецькими, якщо мова йде про оцинкованому металорукаві. Коли мова заходить про металорукаві з нержавіючої сталі, то нижча собівартість у турків, оскільки нержавіюча стрічка, вироблена в Україні, на сьогоднішній день значно програє за ціною навіть італійської (що і говорити про турецьку або індійську).

 

 

Масовість виробництва металорукава.

 

Ни для кого не секрет, что в условиях массового производства, производитель может позволить себе снижать рентабельность и тем самым выигрывать ценовую борьбу к конкурентами. Что касается украинских производителей, то среди них нет на сегодняшний день массовых глобальных операторов, которые могли бы позволить себе держать рентабельность хотя бы 20% и ниже. Це продиктовано слабким внутрішньоукраїнських споживанням електромонтажної продукції (читай, рівень ринку будівництва), а також неможливістю виходу на міжнародні ринки з-за низької енергоефективності виробництва та неможливість (або небажання) інвестувати.

 

 

Металлорукав, поставляемый компанией «ОЛ ЭЛЕКТРО», производит турецкая компания Mutlusan, являющаяся глобальным оператором, который поставляет свою продукцию в более сорока стран мира на трех континентах. Массовость производства исчисляется в сотнях (!) тысяч километров металлорукава в год, что позволяет держать рентабельность в пределах 8-11% на один цикл производства.

 

 

 

Таким образом, можем смело заявить, что купить металлорукав у нас Вы можете по самой низкой цене в Украине даже с учетом таможенных пошлин и стоимости доставки с завода в Стамбуле!

 

металлорукав mutlusan украина

 

 

 

Осуществляем оперативную доставку в такие города Украины: Киев, Винница, Львов, Ровно, Запорожье, Полтава, Николаев, Луганск, Чернигов, Херсон, Черновцы, Днепр, Симферополь, Тернополь, Кировоград, Сумы, Луцк, Ивано-Франковск, Белая Церковь, Кременчуг, Одесса, Краматорск, Донецк, Горловка, Ужгород.

Купить металлорукав от компании "ОЛ ЭЛЕКТРО" вы можете связавшись с отделом продаж в разделе "Контакты"

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner