Електродвигун АИР100S2. Ціна і технічний огляд виробу.
Електродвигун АИР100S2 4 кВт 3000 об/хв — це електромашина з діаметром валу 28 мм загальнопромислового стандартного типу АІР з класом енергоефективності IE1. Двигун АИР100S2 може використовуватися в усіх галузях промисловості для приводу стандартизованого загальнотехнічного обладнання. Двигун є останньою модифікацією лінійки ГОСТівських електродвигунів, що виробляються з 70-х років минулого століття зі стандартними висотами осей обертання (ГОСТ 13267). З того часу принципових змін у конструкції не відбувалося, метою модифікацій завжди була максимізація ККД для підвищення енергоефективності. Загалом, електродвигуни АИР100S2 є найбільш продаваними та затребуваними в українській промисловості. Ціна якісного АИР100S2 становить близько 180 доларів США. Ціна АИР100S2 безпосередньо залежить від виробника. Наша компанія постачає електродвигуни АИР на ринок України з 2007 року та пропонує придбати електродвигуни АИР виробництва України, а також Китаю та Туреччини за оптимальними цінами.

Характеристики АИР100S2
| Потужність | 4 кВт |
| Напруга мережі | 220/380/660 В |
| Частота сети | 50, 60 Гц |
| ККД | 83,1 % |
| cos φ | 0,88 |
| Габарит | 100 мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Вага | 26 кг |
| Частота обертання валу | 3000 об/хв |
Підключення АИР100S2 і режими роботи
Електродвигун АІР100S2 може підключатися до двох різних напруг мережі — 220/380 В (рідше 660 В) при промисловій частоті 50 Гц завдяки наявності двох схем підключення — трикутник/зірка. АІР100S2 5,5 кВт 3000 об/хв підходить для тривалого режиму роботи з незмінним навантаженням на валу, має хороший захист від вологи, бризок води та пилу, що дозволяє йому працювати в складних умовах на відкритому повітрі.
Можливі спецвиконання (заказні)
- АИРС100S2 ― підвищеного ковзання
- АИР100S2 Х2 ― підвищеної хімічної стійкості
- АИР100S2 Т2 ― для тропічного клімату
- АИРЕ100S2 ― з електромагнітним гальмом
- АИР100S2 ОМ2 ― для морського використання
Монтажне виконання і розміри АИР100S2

Всі позначения монтажних виконань згідно ГОСТ2479

|
Розміри, мм |
||||||||||||
|
l30 |
d24 |
l1 |
l10 |
l31 |
d1 |
d20 |
d25 |
b10 |
n |
h |
h5 |
b1 |
|
385 |
250 |
60 |
112 |
63 |
28 |
215 |
180 |
160 |
4 |
100 |
31 |
8 |
Увага! Змінився прайс-лист на електродвигуни АИР!
Ціни на электродвигуни АИР100S2 різних виробників
|
Виробник АИР100S2 |
ЕЛНАС |
Туреччина |
Китай |
|
Цена, грн с НДС |
6650,00 |
9800,00 |
6100,00 |

Електродвигун АИР100S2. Ціна в Україні і географія поставок.
Гарантуємо відмінну якість і довговічність наших АИР100S2. Забезпечуємо оперативну доставку за аварійними заявками до таких міст України як Київ, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Фастів, Миргород, Яготин, Кропивницький, Маріуполь, Лозова, Сєверодонецьк, Обухів, Рівне, Донецьк, Васильків, Миколаїв, Дніпро, Боярка, Луганськ, Гостомель, Лисичанськ, Вишгород, Запоріжжя, Вінниця, Бровари, Бахмут, Чернігів, Бориспіль, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Попасна, Буча, Кременчук, Горлівка, Бердянськ, Березань, Краматорськ, Хмільник, Стрий, Жмеринка, Тульчин, Калуш, Нововолинськ, Ковель, Бердичів, Луцьк, Охтирка, Лубни, Першотравенськ, Новомосковськ, Мелітополь, Виноградів, Українка, Марганець, Ромни, Нікополь, Вишгород, Червоноград, Вільнянськ, Мукачево, а також АИР100S2 можна купити в такі міста як Баштанка, Кам'янське, Бердянськ, Чортків, Павлоград, Шостка, Славутич, Покровськ, Дружківка, Вишневе, Умань, Волноваха, Дрогобич, Коломия, Березань, Костянтинівка, Селидове, Новоград-Волинський, Житомир, Ірпінь, Коростень, Хуст, Косів, Олександрія та інші великі міста України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuan Zongchi Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 0.38 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 3000 об/хв |
| Потужність | 4 кВт |
| Режими роботи | Тривалий |
| Відношення максимального моменту до номінального моменту | 2.4 |
| Спосіб монтажу | Комбіноване |
| Тип двигуна | Асинхронні |
| Коефіцієнт потужності | 0.88 |
| Захисний кожух | Так |
| Вага | 26 кг |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Тип ротора | Короткозамкнений |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| ККД, не менше | 83.1 % |
- Ціна: 6 650 ₴












