Електродвигун АІР100L8. Ціна та технічний огляд виробу.
Електродвигун АІР100L8 1,5 кВт 750 об./хв — це електромашина із діаметром валу 28 мм загальнопромислового типу АІР із класом енергоефективності IE1. Двигун АІР100L8 може застосовуватися у всіх сферах промисловості для приводу стандартизованого загальнотехнічного обладнання. Двигун є останньою модифікацією лінійки ГОСТівських електродвигунів, вироблених із 70х років минулого століття стандартних висот осей обертання (ГОСТ13267). Відтоді принципових змін конструкції не вироблялося, метою модифікацій завжди була максимізація ККД для підвищення енергоефективності. Загалом, електромотори АІР100L8 є найбільш продаваними та зажаданими українською промисловістьією. Ціна якісного АИР100L8 близько 170 доларів США. Ціна АИР100L8 прямо залежить від виробника. Наша компанія постачає електродвигуни АИР виключно із мідними обмотками на ринку України з 2007 року та пропонує купити електродвигуни АИР виробництва Україна, а також Китай і Туреччина за оптимальними цінами.

Характеристики АИР100L8
| Встановлена потужність | 1,5 кВт |
| Напруга електромережі | 220/380/660 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| ККД | 76,5% |
| cos φ | 0,70 |
| Габарит | 100 мм |
| Ступінь захищеності | IP54 |
| Маса | 24 кг |
| Частота обертання | 750 об/хв |
Під'єднання АИР100L8 і режими роботи
Електродвигун АИР100L8 може під'єднуватися у двох різних напруг мережі — 220/380 В (рідше 660 В), за промислової частоти 50 Гц, завдяки наявності двох схем під'єднання — трикутник/зірка. АИР100L8 1,5 кВт 750 об/хв підходить для тривалого режиму роботи з незмінним навантаженням на валу, має гарну вологозахищеність від бризок води та пилу, що дає йому змогу працювати в ускладнених умовах на відкритому повітрі.
Можливі спеціальні виготовлення (заказні)
- АИРС100L8 — підвищене ковзання
- АИР100L8 Х2 — підвищена хімічна стійкість
- АИР100L8 Т2 — для тропічного клімату (підвищена температура та вологість)
- АИРЕ100L8 — є електромагнітне гальмо
- АИР100L8 ОМ2 — для морського застосування (підвищена вологість, солоність води)
Монтажне виготовлення і розміри АИР100L8

Всі позначення монтажних виконань відповідають ГОСТ2479

|
Розміри, мм |
||||||||||||
|
l30 |
d24 |
l1 |
l10 |
l31 |
d1 |
d20 |
d25 |
b10 |
n |
h |
h5 |
b1 |
|
420 |
250 |
60 |
140 |
63 |
28 |
215 |
180 |
160 |
4 |
100 |
31 |
8 |
Внимание! Змінився прайс-лист на електродвигуни АИР!
Ціни на електродвигуни АИР100L8 різних виробників
|
Виробник АИР100L8 |
ЕЛНАС |
Туреччина |
Китай |
|
Ціна, грн із НДС |
6500,00 |
10460,00 |
6000,00 |

Електродвигун АИР100L8. Ціна в Україні та географія постачання.
Гарантуємо відмінну якість і довговічність наших АИР100L8. Забезпечуємо оперативну доставку за аварійними заявками до таких міст України як Київ, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Фастів, Миргород, Яготин, Кропивницький, Маріуполь, Лозова, Сєверодонецьк, Обухів, Рівне, Донецьк, Васильків, Миколаїв, Дніпро, Боярка, Луганськ, Гостомель, Лисичанськ, Вишгород, Запоріжжя, Вінниця, Бровари, Бахмут, Чернігів, Бориспіль, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Попасна, Буча, Кременчук, Горлівка, Бердянськ, Березань, Краматорськ, Хмільник, Стрий, Жмеринка, Тульчин, Калуш, Нововолинськ, Ковель, Бердичів, Луцьк, Охтирка, Лубни, Першотравенськ, Новомосковськ, Мелітополь, Виноградів, Українка, Марганець, Ромни, Нікополь, Вишгород, Червоноград, Вільнянськ, Мукачево, а також АИР100L8 можна купити в такі міста як Баштанка, Кам'янське, Бердянськ, Чортків, Павлоград, Шостка, Славутич, Покровськ, Дружківка, Вишневе, Умань, Волноваха, Дрогобич, Коломия, Березань, Костянтинівка, Селидове, Новоград-Волинський, Житомир, Ірпінь, Коростень, Хуст, Косів, Олександрія та інші великі міста України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuan Zongchi Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 0.38 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Синій |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 750 об/хв |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Режими роботи | Тривалий |
| Відношення максимального моменту до номінального моменту | 2 |
| Спосіб монтажу | Комбіноване |
| Тип двигуна | Асинхронні |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Захисний кожух | Так |
| Вага | 22 кг |
| Кількість полюсів | 8 шт. |
| Тип ротора | Короткозамкнений |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Марка двигуна | АИР100L8 |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| ККД, не менше | 76.5 % |
- Ціна: 6 500 ₴












