Електродвигун АИР100L6. Ціна і технічний огляд виробу.
Електродвигун АИР100L6 2.2 кВт 1000 об/хв це електромашина з діаметром валу 28 мм загальнопромислового типу АИР. Двигун АИР100L6 застосовується у всіх галузях промисловості для приводу стандартизованого загальнотехнічного обладнання. Двигун є останньою модифікацією лінійки Гостовських електродвигунів, вироблених з 70х років минулого століття. З тих пір принципових змін конструкції не проводилося, метою модифікацій завжди була максимізація ККД для підвищення енергоефективності. В цілому, електромотори АИР100L6 є самими популярними і затребуваними українською промисловістю. Ціна якісного АИР100L6 близько 150 доларів США. Ціна АИР100L6 прямо залежить від виробника. Наша компанія поставляє електродвигуни АИР на ринку України з 2007 року і пропонує купити електродвигуни АИР виробництва Україна, а також Китай та Туреччина за оптимальними цінами. Двигун також може бути помилково марковано як АИР100Л6 або АІР100L6.

Характеристики АИР100L6
| Потужність | 2.2 кВт |
| Напруга мережі | 380/660 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| ККД | 77,8% |
| cos φ | 0,74 |
| Габарит | 100 мм |
| Ступінь захищеності | IP54 |
| Маса | 27 кг |
| Частота обертання | 1000 об/хв |
Особливості:
Електродвигун АИР100L6 може працювати на двох різних напругах мережі – 380 або 660 В, при промисловій частоті 50 і 60 Гц, завдяки наявності двох схем підключення – трикутник/зірка. АИР100L6 4 кВт 1500 об/хв підходить для тривалого режиму роботи з незмінною навантаженням на валу, має хорошу вологозахищеність від бризок води і пилу, що дозволяє йому працювати в ускладнених умовах на відкритому повітрі.
Можливі спеціальні виконання:
- АИРC100S4― підвищене ковзання
- АИР100L6 Х2 ― підвищена хімічна стійкість
- АИР100L6 Т2 ― для тропічного клімату (підвищена температура і вологість)
- АИРE100S4― є електромагнітний гальмо
- АИР100L6 ОМ2 ― для морського застосування (підвищена вологість, солоність води)
Монтажне виконання і розміри АИР100L6

Всі позначення монтажних виконань відповідають ГОСТ2479

|
Розміри, мм |
||||||||||||
|
l30 |
d24 |
l1 |
l10 |
l31 |
d1 |
d20 |
d25 |
b10 |
n |
h |
h5 |
b1 |
|
420 |
250 |
60 |
140 |
63 |
28 |
215 |
180 |
160 |
4 |
100 |
31 |
8 |
Увага! Змінився прайс-лист на електродвигуни АИР!
Ціни на електродвигуни АИР100L6 різних виробників
| Виробник АИР100L6 | ЕЛНАС | Туреччина | Китай |
| Ціна, грн з ПДВ | 6250,00 | 9850,00 | 6000,00 |

Сьогодні більше 90% ринку України низбковольтних (380В) загальнопромислових двигунів займають продажі електродвигунів марки АИР виробництва фабрик з Китаю (промзони Фуана і Шанхаю). Якість машин під маркою АИР з Китаю за останні 10 років дуже зросла (ми мали справу з моторами АИР з понад 10 різних китайських фабрик). Двигуни АИР з різних заводів-виробників завжди були приблизно паритетної якості, яка зростала з плином часу. Кількість браку китайських АИР за нашим досвідом в останні роки дуже низька (меньше 2,5 %). Ринок проголосував грошима за китайські АИР. Такі двигуни за наявності релейного захисту від аномальних режимів (через нестабільну мережу в Україні) і при належному контролі температури підшипників (температурні датчики встановлено в кожен двигун) працюють десятиліттями. За окрему плату кожен двигун може бути допрацьовано для ефективного використання з частотним перетворювачем.
Електродвигун АИР100L6. Ціна в Україні і регіони доставки.
Гарантуємо відмінну якість і довговічність наших АИР100L6. Забезпечуємо оперативну доставку за аварійними заявками до таких міст України як Київ, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Фастів, Миргород, Яготин, Кропивницький, Маріуполь, Лозова, Сєверодонецьк, Обухів, Рівне, Донецьк, Васильків, Миколаїв, Дніпро, Боярка, Луганськ, Гостомель, Лисичанськ, Вишгород, Запоріжжя, Вінниця, Бровари, Бахмут, Чернігів, Бориспіль, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Ужгород, Суми, Біла Церква, Попасна, Буча, Кременчук, Горлівка, Бердянськ, Березань, Краматорськ, Хмільник, Стрий, Жмеринка, Тульчин, Калуш, Нововолинськ, Ковель, Бердичів, Луцьк, Охтирка, Лубни, Першотравенськ, Новомосковськ, Мелітополь, Виноградів, Українка, Марганець, Ромни, Нікополь, Вишгород, Червоноград, Вільнянськ, Мукачево, а також АИР100L6 можна купити в такі міста як Баштанка, Кам'янське, Бердянськ, Чортків, Павлоград, Шостка, Славутич, Покровськ, Дружківка, Вишневе, Умань, Волноваха, Дрогобич, Коломия, Березань, Костянтинівка, Селидове, Новоград-Волинський, Житомир, Ірпінь, Коростень, Хуст, Косів, Олександрія та інші великі міста України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuan Zongchi Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 0.38 В |
| Колір корпусу | Синій |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 1000 об/хв |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Режими роботи | Тривалий |
| Відношення максимального моменту до номінального моменту | 2.2 |
| Коефіцієнт потужності | 0.74 |
| Захисний кожух | Так |
| Вага | 27 кг |
| Кількість полюсів | 6 шт. |
| Тип ротора | Короткозамкнений |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Марка двигуна | АИР100L6 |
| Тип двигуна | Асинхронні |
| Спосіб монтажу | Комбіноване |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| ККД, не менше | 77.7 % |
| Вбудований температурний захист | Так |
- Ціна: 6 250 ₴












