30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси СДВ

Насоси СДВ. Ціни в Україні і технічний огляд серії.

 

Насос СДВ це представник широко поширених напівзаглибних промислових насосів для перекачування забруднених стічно-масних вод, каналізації і будь-якої іншої рідкої середовища. Температура температура стоків повинна бути нижче 80 ºС, об'ємна частина твердих тіл, в них містяться ― менше 1%. Насос СДВ – насос відцентровий вертикальний, полупогружной, його робоче колесо закритого типу має односторонній вхід, а вал розташований вертикально. Для забезпечення тривалого терміну служби вал ущільнюється за допомогою подвійного сальника. СДВ це насос вся станція якого розташовується за принципом «ліхтар». Таким чином, електродвигун знаходиться в самому верху конструкції, а перекачувальна частина занурена в рідину. Букви СДВ у маркуванні насосів серії означають - насос для стічних вод динамічний вертикальний. Насоси СДВ прості по своїй конструкції, надійні, ремонтопрігодни, забезпечують широкий діапазон робочих параметрів напір-подача. Індекс у маркуванні насоса (а, б) це варіант обточування робочого колеса, що дозволяє змінити діапазон робочих параметрів насосів СДВ.


 

Матеріали насоса СДВ

 

  • корпус, основні деталі – сірий чавун;
     
  • вал – вуглецева сталь;

  • кільця ущільнення – нержавіюча сталь.

 Конструкція
 

Застосування насосів СДВ  • відведення каналізаційних стоків;

  • очищення стічних вод.Насос СДВ може використовуватися на підприємствах при подачі сильно забруднених рідин, для яких існує висока ймовірність пожеж і вибухів. У таких випадках насоси СДВ комплектують вибухозахищеними двигунами. Фахівці нашого підприємства освоїли розрахунок і виробництво насосних станцій «під ключ» на базі насосів сімейства «СДВ». Компанія ОЛ Електро поставляє фекальні стічно-динамічні електро-насосні агрегати СДВ за нижчою ціною заводу-виробника. Купити насос СДВ можна зв'язавшись зі спеціалістом нашого підприємства будь-яким зручним способом. Ціна насоса СДВ нашого виробництва приємно здивує.


 

насос СДВ україна


 

Виробники насосів СДВ
 

Насоси СДВ виробляються в Україні заводом УКРНАСОСЕРВИС (р. Олександрія). Насоси СДВ поставляється із заводу-виробника, як правило, під замовлення з терміном поставки до 45 робочих днів. Однак, у нашого підприємства завжди в наявності насоси серії СДВ складського зберігання. Перед поставкою такі насоси проходять обов'язковий комплекс ревізійних робіт і випробування для надання власної гарантії. Ціна насоса з зберігання, як правило, на 30-40% нижче заводської ціни. Строк підготовки (ревізії) насоса становить 1-4 робочих дня і виробляється на потужностях нашого підприємства. Також ціна насоса СДВ може сильно варіюватися від типу, року випуску і виробника електродвигуна при придбанні всього агрегату (насос на рамі з електродвигуном). Застосувавши електродвигун більш низьку ступінь захисту від вологи, якщо це дозволяє категорія розміщення агрегату, також можна сильно знизити витрати. Більшість вироблених насосів СДВ в Україні поставляються експортом в такі країни як Грузія, Угорщина, Вірменія, Азербайджан, Казахстан, Росія.


 

 

Насос СДВ. Ціна найнижча в Україні.

 

Здійснюємо термінові поставки з аварійним заявками в Київ, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Херсон, Кіровоград, Чернігів, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Суми, Полтава, Львів, Рівне, Запоріжжя, Донецьк, Миколаїв, Дніпро, Луцьк. Доступний експорт на насос СДВ в такі країни як Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан, Іран. Мінімальна вартість митної очистки з базисом поставки FCA становить 4500,00 грн без ПДВ (180 USD), включаючи витрати на виробництво сертифікатів СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner