30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси ЦНСК

Насоси ЦНСК. Ціни, опис серії. Каталог моделей.
 

Насоси ЦНСК це бюджетні українські високонапірні поживні секційні багатоступінчасті насоси з харчової нержавіючої сталі, з робочим колесом відкритого типу. Насос ЦНСК може бути встановлений вертикально або горизонтально. В залежності від експлуатаційних вимог може бути укомплектований як електромотором загальнопромислового, так і вибухозахищеного виконання. Насоси ЦНСК успішно подають всілякі харчові або хімічні рідини в'язкістю до 250 мПа*с і температурою в діапазоні від -20 до + 110. Включаючи такі рідини, як вода, розчини кислот, харчові рідини, сольові розчини, морська вода і т. д.
 

насоси цнск

 


 

Приклади застосувань насоса ЦНСК
 

Галузь

Вид середовища

Вид, стан середовища

ЦНСК

Нафтовидобуток і нафтопереробка

Нафта

Сира

+

Нафтопродукти

Легка фракція (бензин, гас, солярка, мастила мінеральні)

+

Важка фракція (мазут, смоли)

-

Харчова

Соки без м'якоті, пиво, солод

Жидкотекучее

+

Мед, глюкоза, соки з м'якоттю, джеми, рослинні масла, кетчупи, пасти, сиропи, начинки, тісто

В'язке

понад 250мПа*з

-

Хімічна, виробництво побутової хімії

Кислотні, лужні або сольові розчини, спирт, гексан і т. д.

Жидкотекучее

+

ЖКГ

Чисті і промислові води

Жидкотекучее

+

Стічні води

Жидкотекучее

-

Сільське господарство

Вода, добрива, гербіциди, пестициди

Жидкотекучее

+

Косметична, парфумерна, лакофарбова промисловість, виробництво побутової хімії

Гліцерин, рідке мило, креми, шампуні, піолє, фарби, лаки

В'язке

-

 

 

До постачання доступні насоси ЦНСК з можливістю самовсмоктування до 5 м, а також з подвійним торцевим ущільненням, кислотостійкої виконання із сталі 10Х17Н13М2Т, з довільним розташуванням фланців патрубків (за замовчуванням – у лінію), а також на підвищену температуру рідини за рахунок підведення охолоджуючої рідини.

Насоси ЦНСК. Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

Нижче представлений каталог насосів ЦНСК з цінами в Україні і технічними характеристиками. ПП "ОЛ Електро" виробляє насосні агрегати ЦНСК, комплектуючи заводські насоси оптимальними електродвигунами з точки зору бюджету, категорії розміщення і досвіду. У 99% відсотків випадків ціна нашого насосного агрегату нижче ціни заводу-виробника на 5-15%. При цьому сервіс та строки поставки замовник отримує більш комфортні. Ціна насоса ЦНСК вказана у гривні та включають ПДВ, на умовах самовивозу, без урахування вартості доставки по Україні. Стандартний термін поставки становить 2 тижні, проте базові моделі часто бувають в наявності на складі. Вартість митної очистки з базисом FCA – за погодженням.

Здійснюємо термінові поставки з аварійним заявками в Київ, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Херсон, Кіровоград, Чернігів, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Суми, Полтава, Львів, Рівне, Запоріжжя, Донецьк, Миколаїв, Дніпро, Луцьк. Доступний експорт на насоси ЦНСК в такі країни як Молдова, Грузія, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан, Іран. Мінімальна вартість митної очистки з базисом поставки FCA становить 4500,00 грн без ПДВ (180 USD), включаючи витрати на виробництво сертифікатів СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner