30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Suprema на виставці Security Essen 2016

Suprema на виставці Security Essen 2016

СЕУЛ, КОРЕЯ, 13 вересня, 2016 - Suprema, світовий лідер в області біометрії та технологій безпеки, оголосила про те, що компанія представить новітні галузі, найсучасніші біометричні рішення контролю доступу на виставці Security Essen 2016 року.


На виставці, відвідувачі стенду Suprema зможуть ознайомитися з пристроєм контролю доступу за відбитками пальців BioEntry W2. BioEntry W2 забезпечує лідируючу в своєму класі продуктивність і безпеку, використовуючи останній алгоритм розпізнавання відбитків пальців Suprema в поєднанні з потужним чотирьохядерним процесором і технологією LFD (виявлення підроблених відбитків пальців).
Упакований в міцний корпус IP67 / IK08, пристрій забезпечує кращі в своєму класі швидкість роботи (порівняння 150 000 шаблонів в секунду), а також на додаток використовує класичну технологію зчитування RFID з підтримкою більшості типів стандартів RFID-карт, включаючи MIFARE, HID iCLASS , DESFire, FeliCa, HID Prox, EM і NFC.

Поряд з BioEntry W2, буде представлено 2-е покоління терміналів відбитків пальців Suprema, включаючи BioStation A2 і BioStation L2, що підтримують найбільш безпечні в галузі технології анти-спуфінга. Запатентована технологія виявлення підроблених відбитків пальців Suprema поєднує в собі досягнення методів аналізу зображень і оптичної техніки для ефективного усунення можливого шахрайства з використанням різних підроблених відбитків пальців.

Suprema також продемонструє Biostar TA, останню версію платформи безпеки BioStar 2 з великими оновленнями в фунціях обліку робочого часу і відвідуваності. У той час як основна увага попередньої версії була приділена забезпеченню функції контролю доступу та підтримки розробки інтеграторами, BioStar TA є комплексним рішенням для систем УРВ. У поєднанні зі зручними функціями, як-от підтримка pay-кодів, табеля робочого часу, правил овертаймів, BioStar 2 TA спрощує складне управління робочим часом і відвідуваністю, пропонуючи гнучкість для різних застосунків.


"Як провідний новатор в області біометричних рішень безпеки, Suprema ставить за мету створювати найбільш універсальні рішення на ринку. Ми раді представити наші останні інновації в Security Essen 2016 року, і відвідувачі виставки можуть випробувати найпередовіші біометричні пристрої, які принесуть величезну користь користувачам", - сказав Янг С. Мун, віце-президент компанії Suprema.


Щоб випробувати останні новинки продуктів і рішень Suprema, будь ласка, відвідайте стенд Suprema (зал 3, 3A37) в Німеччині на щорічній виставці Security Essen 2016 року.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner