30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Suprema BioEntry W2 — інноваційне досягнення на міжнародній премії Detektor 2016

Suprema BioEntry W2 — інноваційне досягнення на міжнародній премії Detektor 2016

СЕУЛ, Південна Корея, 18 листопада 2016 — Suprema, Inc., провідний світовий постачальник біометрії та ідентифікаційних рішень, сьогодні ознаменувала про те, що компанія здобула нагороду «Іновагаційне досягнення» в Міжнародній премії Detektor 2016 року зпро свій BioEntry W2, найшвидший у світі пристроєм контролю доступупро відбитків пальців для зовнішнього встановлення.

 

Suprema BioEntry W2 являє собою міцний пристрій контролю доступу за відбитками пальців із застосуванням біометричних технологій і платформи безпеки Suprema нового покоління. BioEntry W2 забезпечує найшвидшу у світі швидкість узгодження відбитків пальців, до 150000 порівнянь у секунду завдяки останньому алгоритмуу розпізнавання відбитків пальців Suprema та потужного чотириядерного процесора. За допомогою запатентованої технології LFD (Виявлення підроблених відбитків пальців), BioEntry W2 пропонує найнадійнішу у світі функцію антиспуфінга, щоб запобігти можливим махінації з фальшивими відбитками пальців. Пристрій також забезпечує додаткову гнучкість під час проєктування системи, оскільки обладнано двочастотними зчитувачі RFID і пропонує додаткову міцність IP67/IK08 з гладким металевим оздобленням.

 

"Ми дуже пишаємося тим, що наш BioEntry W2 здобув таку престижну нагороду, яка визнає як технологічні та практичні інновації у виробі. BioEntry W2 розроблений, щоб забезпечити найбільш універсальне рішення керування біометричним доступом незалежно від довкілля, стандартів RFID і розміру проєктів, які він охоплює", - сказав Ханчул Кім, директор з продажу Suprema.

 

Про міжнародну премію Detektor

Ушкоджена Detektor International, одним з найвпливовіших медіа по фізичної безпеки в ЄС, Міжнародна премія Detektor (DI Award) має намір наголодніти й стимулювати дослідження та розробки в межах безпеки. Цей приз є підтвердженням і визнанням продуктів, які відповідають критеріям видатних інновацій і роблять внесок у розвиток індустрії безпеки. Мосередкова премія Detektor нагороджує продукти в трьох категоріях, а саме, контроль доступу, системи відеоспостереження та сигналізація.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner