30 відгуків

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Насоси Х

Насос Х. Ціни в Україні. Опис серії. Каталог моделей.
 

Насоси Х це промислові агрегати для перевалки хімічно активних рідких середовищ в температурному діапазоні (-41°C +120°C) з максимальним розміром твердих тіл в них 0,2 мм і їх частиною менше 0,1%. Має високу продуктивність, надійність і відмінну якість виконання, тому здобув велику популярність на території країн СНД. Насоси Х мають класичну консольну конструкцію, відцентрового принципу, горизонтальні поверхневі, з одним робочим колесом. Виробники організували широку лінійку насосів цієї серії за рахунок ряду виконань за матеріалом робочої камери, типами використовуваних ущільнень вала і потужності електропривода. Робоче колесо насоса Х закритого типу, тобто не призначений для подачі забруднених абразивом рідин.
 

насоси Х

 

 

Використовувані ущільнення валу:
 

Тип Позначення Позначення
Сальникове З - одинарне СД - подвійне
Торцеве 5 - одинарне 55 - подвійне

 

 

Матеріали
 

 

 

Підбір матеріалу проточної частини насоса Х

 

 

 


Виробники насосів Х

 

  • Катайський насосний завод
     
  • ВАТ "Насосний завод"
     
  • НВО Технохим
     
  • Энергопромагрегат

 

 

 

Насоси Х. Ціни на насоси і насосні агрегати.

 

Нижче представлений каталог насосів Х хімічних з цінами в Україні і технічними характеристиками. ПП ОЛ Електро виробляє насосні агрегати типу Х, комплектуючи заводські насоси оптимальними електродвигунами з точки зору бюджету, категорії розміщення і досвіду. У 99% відсотків випадків ціна нашого насосного агрегату нижче ціни заводу-виробника на 30-40%. При цьому сервіс та строки поставки замовник отримує більш комфортні.

Осуществляем срочные поставки по аварийным заявкам в Киев, Хмельницкий, Харьков, Тернополь, Херсон, Кировоград, Чернигов, Винница, Черновцы, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Сумы, Полтава, Львов, Ровно, Запорожье, Донецк, Николаев, Днепр, Луцк. Доступен экспорт на насосы Х в такие страны как Молдова, Грузия, Армения, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Литва, Латвия, Эстония, Туркменистан, Иран. Минимальная стоимость таможенной очистки с базисом поставки FCA составляет 4500,00 грн без НДС (180 USD), включая расходы на производство сертификатов СТ-1. Комплект ЗІП не включений у вартість і поставляється за погодженням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner